Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Do wzięcia będzie 660, rocznik 95, przebieg niecałe 65 000km.
    Przebieg jest udokumentowany od 2001r, stos faktur zbieranych i wpinanych do segregatora, wypisane to co było robione z kwotami:

    16.08.2001r., 22 592km- TUV
    30.04.2003r., 27 780km- klocki, akumulator, świeca, płyn hamulcowy, olej, filtr, 283e
    30.04.2003r., 27 780km- inspekcja na 30 000km, 208e
    15.05.2003r., 28 162km- opony, 209e
    23.07.2003r., 30 775km- TUV
    15.11.2003r., 33 500km- napęd XRing, olej i filtr, 79e
    05.06.2004r., 37 500km- nieczytelne
    27.06.2004r., 38 000km- nieczytelne
    22.11.2004r.,- oplot stalowy, 72e
    17.05.2005r., 43 804km- opona przód, tył, 205e
    11.06.2005r.,- tarcza tył, klocki, dźwignia sprzęgła, hamulca, śruby ocynk, 102e
    17.06.2005r., 44 217km- TUV
    24.03.2007r., 47 964km- wymiana napędu, 234,75e
    2007r., 49 500km- wymiana oleju z filtrem oleju i filtrem powietrza
    04.06.2007r., 49 547km.- TUV
    03.05.2008r., 52 100km- opona tył, 87,50e
    05.03.2009r., 54 942km- TUV, 54e
    05.03.2009r.- pomiar emisji CO2, 19e,
    07.03.2009r., 54 942km- olej, świeca, filtr oleju, płyn hamulcowy, podświetlenie prędkościomierza + coś nieczytelne, 338e
    22.04.2010r., 58757km- robiona góra silnika, uszczelki pod cylinder, głowicę, oringi, szpilki, pierścienie, uszczelniacze, uszczelka napinacza łańcuszka rozrządu, świeca, płyn do chłodnic, olej, filtr, regler- 2 rachunki na kwotę 984,32e
    2011- 61451- pomiar emisji CO2, przednia opona, olej z filtrem, uszczelka filtra, płyn hamulcowy przód, tył, klocki przód, tył- 288e

    Motocykl ma narazie nieoryginalny boczek pod siedzenie, niedługo będzie w kolorze z oryginalnymi naklejkami.
    Boczki duże mają pęknięcia, amatorsko zabezpieczone taśmą w niektórych miejscach, ale nie są to ślady po szlifie tylko parkingówkach. Tarcze, klocki bdb, opony też, któraś miała DOT2011. Na wlewie była taśma- bak był w aucie pusty, ale aby nie capiło benzyną został zaklejony, na zdj jeszcze nie zmyty klej od taśmy. Boczek lewy pod siedzeniem ma wyłamany od środka wcisk, zabezpieczone tasmą do zdjęć. W moto ejst stalowy oplot przód i tył, gniazdko zapalniczki. W Niemczech 3 właścicieli, z czego pierwszy i ostatni właściciel kobieta. 2 oryginalne kluczyki, książka obsługi. Opony to Metzeler Tourance.
    Silnik chodzi bardzo ładnie, bez niepokojących dźwięków, nie dymi.
    Kilka zdjęć:





















    Ostatnio edytowany przez Bartas; 5.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      Co powiecie o tej ST ciekawa opcja z migaczami

      Komentarz


        Tu masz bardziej szczegolowe zdjecia po sprowadzeniu. Czlowiek kupil ja, zrobil ale raczej czasu na jazde nie ma. https://picasaweb.google.com/1163843...26838/XTZ75023

        Komentarz


          malowanie motocykla wskazuje na rok 91, czy ktoś z forumowiczów mieszka w pobliżu tej Tenerki
          pozdrawiam.
          Ostatnio edytowany przez dux; 3199.

          Komentarz


            Zamieszczone przez dux Zobacz posta
            malowanie motocykla wskazuje na rok 91, czy ktoś z forumowiczów mieszka w pobliżu tej Tenerki
            pozdrawiam.
            Mieszka, jakbyś był zainteresowany i ją kupił, to zanabyłbym od Ciebie lagi do tdm, jeżeli zakładałbyś oryginalne.
            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

            Komentarz


              Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
              Mieszka, jakbyś był zainteresowany i ją kupił, to zanabyłbym od Ciebie lagi do tdm, jeżeli zakładałbyś oryginalne.
              Hehe, jeszcze nie kupione a już rozszarpują

              Komentarz


                normalnie rozszarpana w powietrzu Wszystko zależy od jakości ST jak każdy nie chcę trafić na minę. Rootolf jeżeli możesz ją zobaczyć to było by super nie chciałbym jechać 300 km dla samego przejechania z góry dziękuję będę pamiętał

                Komentarz


                  okej, może jutro podjadę zobaczyć
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz


                    Przy używanym zawsze trafisz na mine , chodzi tylko o to żeby trafić na mniejszą

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez znikopis Zobacz posta
                      Przy używanym zawsze trafisz na mine , chodzi tylko o to żeby trafić na mniejszą
                      Nie każdy ma takie doświadczenia. Mniej wiary w cuda i okazje.
                      Ostatnio edytowany przez Krzsiek; 62.

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez znikopis Zobacz posta
                        Przy używanym zawsze trafisz na mine , chodzi tylko o to żeby trafić na mniejszą
                        Jeżeli by tak było to jaki jest sens kupowania wymarzonego motocykla? Problem jest niestety w mentalności Polaka i ciągłym kombinatorstwie, kasa i kasa! Duża wina leży po stronie systemu ale też są to indywidualne predyspozycje danej osoby, jeden sprzeda dobrą przygotowaną i nie kombinowaną sztukę a inny ma to w D....! niech sobie sam naprawi. Rootplf dzięki !
                        Ostatnio edytowany przez dux; 3199.

                        Komentarz


                          Szukam, ciągle szukam znalazłem taką Tenerkę co sądzicie? http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-M3589635.html
                          na pewno malowanie to 94 rok zdjęcia słabe więc widać niewiele...

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez dux Zobacz posta
                            Szukam, ciągle szukam znalazłem taką Tenerkę co sądzicie? http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-M3589635.html
                            na pewno malowanie to 94 rok zdjęcia słabe więc widać niewiele...
                            Moto zdaje mi się, że stoi od jesieni. Albo cena duża albo... może sprzedawcy jakoś nie zależy na czasie. Malowanie gejowe ale mi się podoba Widać, że moto zadbane i dużo mniej nie można za nie żądać.

                            Tak w ogóle na jednej z fot widać naklejkę forum Afryki Twin. Zobacz na tamtym forum kto jest z tej miejscowości i może się dowiesz coś wiecej o sprzedawcy.
                            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                            Komentarz


                              Cena rośnie. Po woli dobijamy do kultu afryki. Choć biorąc pod uwagę ceny tego sprzętu w DE to wciąż nie jest źle albo te drogie tu nie trafiają.
                              12 raczej nie było ostatnio http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-sup...-M3590246.html

                              Komentarz


                                Co tu się dziwić, że ludzie windują ceny. Ciekaw jestem na ile forumowe grono wyceniłoby moją sztukę. Kiedy ją kupowałem już była zadbana. Wiem ile za nią dałem. Wiem ile w nią włożyłem, ile godzin, dni, nocy mnie to kosztowało.

                                Naprawdę bym się wku...ił, jakby mi ktoś przyjechał i zaczął jęczeć nad każdą śrubką.

                                Między innymi z takiego powodu Tereska będzie miała u mnie dożywocie. Do póki serducho jej gada, to jej nie oddam. Po prostu nikt nie byłby w stanie zapłacić takiej ceny, która by mnie satysfakcjonowała.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X