Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ślizg łańcucha XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ślizg łańcucha XTZ 750

    yo!

    kolega z forum AT pracuje nad produkcja - przy pomocy plotera 3D CNC - slizgow do XTZ 750. model 3d jak widac na ponizszym rysunku jest juz gotowy - niedlugo zaczna sie pierwsze probne 'ciecia'. bede mial za jakis czas egzemplaz testowy to podziele sie z Wami opinia na jego temat i bede informowal o rozwoju sytuacji. pozdrawiam.
    Załączone pliki

    #2
    Z jakiego materiału i jaka cena daj znac jak bedziesz wiedzial
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    Komentarz


      #3
      Niemcy montują czasami ślizgi z TT600.
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #4
        O temat bardzo ciekawy szybko zdaj relacje bo z mojego to tylko śrubka mocująca została a orginał boli kasowo

        Komentarz


          #5
          Mam 2 zdj w domu na lapku
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            #6
            Bartas jak masz do sprzedania daj info na pv

            Komentarz


              #7
              Zdjęcia chcesz kupić?
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                #8
                2012-04-13_15-03-30_304.jpg2012-04-13_15-03-39_985.jpg

                tak to wyglada swiezo po wyjeciu z maszyny - dzis bede zakladal do swojej terefere

                jezeli wszystko zagra to podesle namiary na kolege, ktory sie tym zajmuje

                material to PE1000R - wyglada na wyjatkowo pancerny
                Ostatnio edytowany przez szynszyll; 144.

                Komentarz


                  #9
                  Piękna robota, czekam na opinie

                  Komentarz


                    #10
                    a najchętniej bym się stał testerem

                    Komentarz


                      #11
                      Proponuje przynajmniej trzech testerow wtedy można dopiero obliczyć jakaś średnia, odchylenie standardowe itp

                      Komentarz


                        #12
                        tak wyglada slizg zamocowany na wahaczu - testy drogowe przebiegly pomyslnie - po weekendzie majowym i kilku tys km na slizgu nie ma praktycznie oznak zuzycia. tu moja rola sie konczy - sadze, ze za kilka dni slizgi pojawia sie na allego, ale to juz sprawa kolegi - nie moja pozdro. mini 1.jpgmini 2.jpgmini 3.jpg

                        Komentarz


                          #13
                          dajcie jednak znać że jest aukcja
                          mój ślizg chyba się powoli kończy
                          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                          Komentarz


                            #14
                            mojego już prawie nie ma więc czekam z niecierpliwością, dobra robota

                            Komentarz


                              #15
                              wrzucam za zgoda Lepiego jego maila:

                              ktm@autograf.pl

                              w sprawie slizgow prosze sie kontaktowac bezposrednio z Nim

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X