Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czyszczenie odbłyśników / wymiana lampy reflektora w ST

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Dziś przygotowałem sobie lampy do wklejenia wesemów z racji tego ze miałem jedną już rozbitą to wykruszyłem szkło a druga podgrzewałem opalarka i ta masa ładnie się granuliła i dała się wyskrobać i dokładnie robiłem tak jak pisał to MAS3 podgrzewałem opalarka od tyłu czyli nie po szkle tylko od tyłu lampy po krawędziach i wyszło Lampy kupiłem w sziku czekałem na wesemy PES3.42220 dokładnie tydzień ( no niestety) koszt 47zł sztuka. http://sklep.wesem.pl/3/6707/reflekt...ypu_pes3_h4_r2 Jutro jak ustawie to wkleję i jak wyschnie to dodam jakieś fotki jak bedzie czas ja będę wklejał na kleju (BEKO tackcon elastyczny klej hightec shore 45) wydaje mi się ze będzie ok

    Komentarz


      #62
      Przejdźcie się do firmy zajmującej się wymianą szyb samochodowych, mają taki fajny klej do tego. Zwykle zostaje im tego troche w "kiełbasach" i takie ostatki można wyrwać za przysłowiowe piwo

      Komentarz


        #63
        Marian6666 z tego co pytałem po sklepach dobry klej do szyb to mieli ale czarny jak dla mnie odpada no bo jak to będzie wyglądać z czarnym klejem, bezbarwny tez odpada, szary no w ostateczności, biały najlepszy pod względem estetyki

        Komentarz


          #64
          eeeeee kolor kleju to ostatnie na co zwróciłem uwagę. Nie jestem nawet pewien czy to od strony kierowcy widać. Ja mam zababrane białym mammutem.... ale też trochę inne podejście do sprawy. Jak to małżowina stwierdziła - ten motor ma fioletowe paski to i tak go już nic więcej nie oszpeci
          Klej, o którym pisze marian666 to np APP taki w cenie koło 25 zł za tubę. Tylko on w miarę szybko wiąże.. około 1-2 godzin po kontakcie z powietrzem, a w zależności od wersji 3 do 6 godzin ma całkowitego utwardzenia więc musiałbyś z lampami do zakładu jechać.

          U mnie trochę z tymi lampami dupa wyszła i się zastanawiam nad reklamacją w Wesemie bo rozbłysk jednej (prawej) mam w kształcie litery V na ścianie tzn nie mam wypłaszczenia po lewej stronie. Na razie obniżone na maxa żeby nie oślepiała i jeździ.

          Komentarz


            #65
            Ja już poskładałem wszystko zamontowałem do tereski lampy tylko pytanie z jakiej odległości ustawić moto od ściany by zrobić wam zdjęcie pogladowe byscie zobaczyli sobie jak mi wyszło hehe

            Z tym moim klejem nie mam zwątpienia ze odpadną albo się odkleja zrobiłem test na płycie osb skleiłem dwa kawałki do siebie i po dniu próbowałem rozłączyć to płytę połamałem a klej trzyma wiec polecam klej BEKO tackcon elastyczny klej hightec shore 45

            Komentarz


              #66
              Kleilem to na poluretan do zaklejania łączenia blach, spawow itp w blacharstwie. Spoiwo tanie, dostępne, elastycze, czarne, białe, szare, bardzo klejące i wytrzymale. Efekt końcowy taki jak fabryczny.



              Klej Romka beko z tego co widzę to też coś podobnego na bazie poliuretanu.
              Ostatnio edytowany przez Krzsiek; 62.

              Komentarz


                #67
                Pytanko odnośnie elektryki. W którym punkcie za stacyjka wpinaliscie zaciski wyzwolenia cewki przekaźnika ?

                Komentarz

                Pracuję...
                X