Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

660 Plastiki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Oto mój boczek. Mocowany na jedną śrubę plus zatrzask. Pasuje jak widać. Sorry za jakość, ale ciemno mam w garażu


    Boczek_01.jpgBoczek_02.jpg

    Komentarz


      #17
      no faktycznie można. a tak na marginesie to dlaczego nikt nie produkuje plastików do tych roczników? (wcześniejsze są od 95 poprostu dramat)

      Komentarz


        #18
        Nie od 95 a od drugiej połowy 94 roku. 91-94rok pierwsza jego połowa były produkowane 660tki z jedną lampą a od 94 drugiej połowy roku do 99 z dwoma lampami. były to te same moto tylko miały drobne modyfikacje. różnice były tylko w plastikach , zegarach - w nowszej obrotomierz elektroniczny, zbiorniku , module zapłonowym ,wiąsce elektrycznej - troszkę inne gniazda ,przełącznikach świateł ,wejście na gniazdo stacyjki , rużne regulatory napięcia i to chyba wszystko jeśli dobrze pamiętam to były najistotniejsze różnice, reszta pasuje zamiennie( są to 100 % pewne informacje ). Co do plastików polecam wizytę w niemieckim salonie yamahy za około 700 euro powinno się jeszcze może udać zamówić cały komplet nówek, jeśli mają go gdzieś w centralnym magazynie yamahy w europie lub japonii (rozmawiałem w zeszłym roku z osobą która chciała tak xtz660 odmłodzić sprawa dotyczyła modelu z 1ną lampą , tym samym do okularnic plastiki powinny być tym bardziej dostępne ),lub śledzić allegro za używkami. pozdro

        Komentarz


          #19
          I jeszce jedno Koledzy znalezienie używek do xtz 660 94-99 okularnicy graniczy z cudem wiem to bo miałem w tym temacie wiele telefonów w ostatnich 2ch latach... Więc jak wpadnie Wam coś w oko na allegro lub gdzie indziej to kupujcie i nie grymaście bo 2giej okazji może bardzo długo nie być.... pozdrawiam

          Komentarz


            #20
            W ostatnim roku produkcji 660'tka miała też zmienione tryby 1 biegu na bardziej szosowe,inaczej też jest rozwiazane uszczelnienie pokrywki filtra oleju ale to już róznie bo ja mam 2 lampy ale pokrywkę jak w 1 lampowej.Szczególnie te z przełomu 94/95 to taka "przejściówka"
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz

            Pracuję...
            X