Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Podwyższenia kierownicy

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Podwyższenia kierownicy

    Nigdy nie myślałem, że założę tu temat

    Mam na sprzedaż nieograniczone ilości podwyższeń kierownicy na rurę fi 22, czyli do wiekszosci motocykli.
    Jeśli kotś jeździ turystycznie lub w terenie - z pewnościa się jemu to przyda. Nie będzie sie tak mocno garbił w pierwszym przypadku, a w drugim ułatwi znacznie jazdę na stojaco.


    Podwyższenia identyczne jak na focie. Praktycznie nie widać śladu po obróbce. Wyglądają jak z topowego katalogu.
    Materiał - stop aluminium, twarde i wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia.
    W zestawie śruby mocujące.
    Wysokość: 25 mm, czyli podniesie kierownicę nie za wysoko i nie za nisko. Potwierdzam, że długość linek jest wystarczajaca, zostaje kawałek zapasu.

    Podwyższenia te jeżdzą jak na razie w KTMach i Afrykach. LC8 z tym bajerem jest teraz w Iranie.

    Cena: 120 zł.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    #2
    Jeżdżę z podwyższoną kierownicą - polecam

    Dlaczego tak drogo?

    Pozdrawiam,
    Gosia
    Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

    Komentarz


      #3
      Jakoś tak wyszło. Nie wzbogacę się na tym

      Materiał i dokładna obróbka kosztuje, nie jest to pierwszy lepszy stop z katalogu.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        Do mojej XT600Z 86r powinno pasować? To ja może bym poprosił na PW nr konta i koszty wysyłki

        Komentarz


          #5
          Jeśli masz kierownicę fi 22, będą pasować.
          Równiez poproszę na PW adres na jaki mam wysłać.
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #6
            Podnoszę temat do góry, ponieważ mam w ofercie podwyższenia 30 i 35 mm w tej samej cenie.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #7
              no dopsz, a może mi ktoś powiedzieć, ile mogę założyć do xtz660 (model z prostokątną lampą), żeby nie zmieniać przewodów? 25 czy jeszcze 30 da radę?
              jsz
              kanapa, kibelek i paskud
              relacje publikuję na motogen.pl

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez jeszua Zobacz posta
                no dopsz, a może mi ktoś powiedzieć, ile mogę założyć do xtz660 (model z prostokątną lampą), żeby nie zmieniać przewodów? 25 czy jeszcze 30 da radę?
                jsz
                Na tygodniu możemy założyć moje 25 do Ciebie i zobaczymy ile masz luzu. Ewentualnie popatrzymy czy linki gazu i sprzęgła da się puścić jakoś lepiej. Elektryki powinno starczyć i tak.

                Komentarz


                  #9
                  Łukasz,

                  Ja też będę brał, krakowskim targiem 30 mm, w połowie tygodnia się skontaktuję na priv w sprawie konkretów.

                  pozdrawiam

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez bigboykr Zobacz posta
                    Na tygodniu możemy założyć moje 25 do Ciebie i zobaczymy ile masz luzu. Ewentualnie popatrzymy czy linki gazu i sprzęgła da się puścić jakoś lepiej. Elektryki powinno starczyć i tak.
                    Panowie, jak sprawdzicie, to dajcie znać ile da radę podwyższyć, bo też się przymierzam do tego.
                    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                    Komentarz


                      #11
                      Wyjeżdzam w sobotę na tydzień, więc będę realizował zamówienia dopiero po przyjeździe.
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        #12
                        Aktualne jeszcze? Jestem zainteresowany wersją 30mm do Super Tereski.

                        Komentarz


                          #13
                          Zobacze jakie u mnie leżą, ale to jutro, czyli w piątek.
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            #14
                            jakiej wysokości podchodzi do superterefere bez zmian (linki, instalacja i inne)?
                            ...i jakie są dostępne?

                            Komentarz


                              #15
                              Ok, już wiem. Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi, ale czasami zdarza się skleroza
                              Do wyboru są 25, 30 i 35 mm.
                              Cena: 120 zł

                              25 - bez problemu. 30 pasuje z lekkimi kombinacjami linek i przewodów. 35 - wszystko na styk.
                              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X