Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

2koła,Pub Motocyklowy Zaraszamy od wtorku do niedzieli 18-24

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    2koła,Pub Motocyklowy Zaraszamy od wtorku do niedzieli 18-24

    Pub o wyjątkowym wystroju i atmosferze, miejsce spotkań motocyklistów i nie tylko...

    MOŻLIWOŚĆ ORGANIZACJI IMPREZ, SPOTKAŃ OKOLICZNOŚCIOWYCH, KONCERTÓW, ITP.

    CHĘTNYCH ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ( szczeg. info 511 666 588)


    Tunelowa 2, Warszawa
    _________________
    2koła

    #2
    Tylko szkoda, że zapraszacie ludzi, a sami psujecie klimat. Wieje coraz większymi pustkami, a ludzie zaczynają szukac jakiejś alternatywy na nowy lokal spotkań motocyklowych.

    2oo nigdy nie szukały rozgłosu. 2oo nigdy i nigdzie nie zapraszały na forach internetowych ludzi. 2oo umarły.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Z czegoś trzeba żyć Może próbnie zorganizować tam któreś spotkanie ?
      sigpic

      Komentarz


        #4
        ja tam nigdy nie narzekałem na 2oo i nawet tam często bywałem w drodze z pracy.
        Klimat bardzo fajny, atmosfera jak najbardziej motocyklowa i co najważniejsze PUBowa!
        Browar tylko marny dają, bo Warka/ Żywiec. Marzeniem byłoby coś niepasteryzowanego albo przynajmniej jakaś Perła lub Łomża. Na szczęście niekiedy znajdzie się w lodóweczce Łomża w butelce, ale to nie to co z kija niestety.
        Jak będą przyzwoite (nie zepsute holdingiem) browarki, to przenoszę swoje cotygodniowe nasiadówy spowrotem do 2oo.

        Komentarz


          #5
          Zapraszając ludzi staramy się odświeżyc klimatna pewno nie zalezy nam na psuciu. Co do browarka....hmm kwestia gustu (na pewno jest najtańszy w mieście hehe ) Łomża jak najbardziej jest a I heinekenek sie znajdzie
          Ostatnio edytowany przez 2koła; 583.

          Komentarz


            #6
            a może by tak Łomże z kijka dodatkowo?

            Komentarz


              #7
              ok, weźmiemy Twoją sugestię pod uwagę

              Zapraszamy na koncert : 22 stycznia zagra redRoom !!!

              Komentarz


                #8
                Choroba, dawno nie byłem a mam miłe wspomnienia związane z tym miejscem. Niestety obecnie baaaaardzo mam nie po drodze do 2oo ale kto wie, kto wie .............pamiętam że w "dobrych czasach" nie było gdzie sprzęta postawić, rzesze motocyklistów się pojawiało na Tymbarka...i nie tylko .....niestety chyba to miejsce trochę jednak straciło swój klimat....pozdrawiam
                Dłubie bo lubie

                Komentarz


                  #9
                  Niestety nic nie trwa wiecznie i z czasem wszystko się zmienia, takie życie. Nie można z góry zakładać ,że na gorsze

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Rebel Zobacz posta
                    Choroba, dawno nie byłem a mam miłe wspomnienia związane z tym miejscem. Niestety obecnie baaaaardzo mam nie po drodze do 2oo ale kto wie, kto wie .............pamiętam że w "dobrych czasach" nie było gdzie sprzęta postawić, rzesze motocyklistów się pojawiało na Tymbarka...i nie tylko .....niestety chyba to miejsce trochę jednak straciło swój klimat....pozdrawiam
                    Klimat tworzą ludzie. Nie wiem czy ludzie się zmienili, bo ciężko mi porównać (nie bywałem wcześniej). W sezonie, z tego co zauważyłem wciąż przybywają rzesze tymbarkowiczów. Bywałem tam na browarku, w drodze z pracy, podjeżdżałem też na tymbarka, gdy byłem w okolicy i nie mogłem narzekać na atmosferę.
                    Może osoby tam bywające, a raczej już nie bywające, wmawiają sobie, że atmosfera nie ta?
                    Pewnie coś się zmieniło w jednym z przełomowych momentów, ale życie toczy się dalej i nie można wszystkiego pogrzebać.
                    Czy jest w Warszawie jeszcze jakaś knajpa motocyklowa, która by miała podobny klimat? ...mi wiadomo tylko o tej przy Liberatorze, ale to dość hermetyczne harleyowe klimaty.

                    Mi tam się bardzo podoba, więc "2koła" nie poddawajcie się, i tak do Was przyjadę
                    Pomyślcie tylko nad innym browarem z kija, bo ten jest trujący w przenośni i dosłownie (wypijając 3 łeb po nim boli, jak by się skrzynkę np Łomży wypiło)

                    ...a i jakąś stronkę-wizytówkę sobie zbudujcie z newsletterem dla zainteresowanych (jak nie ma kto Wam tego zrobić to dajcie znaka na PW, może kumpel by się podjął za jakąś symboliczną sumkę albo reklamę). Myślę, że troszeczkę marketingu i PUB będzie pięknie działał, bo potencjał jest i to ogromny
                    Ostatnio edytowany przez DanielD; 459. Powód: dopisek

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez DanielD Zobacz posta
                      Klimat tworzą ludzie. Nie wiem czy ludzie się zmienili, bo ciężko mi porównać (nie bywałem wcześniej). W sezonie, z tego co zauważyłem wciąż przybywają rzesze tymbarkowiczów. Bywałem tam na browarku, w drodze z pracy, podjeżdżałem też na tymbarka, gdy byłem w okolicy i nie mogłem narzekać na atmosferę.
                      Może osoby tam bywające, a raczej już nie bywające, wmawiają sobie, że atmosfera nie ta?
                      Pewnie coś się zmieniło w jednym z przełomowych momentów, ale życie toczy się dalej i nie można wszystkiego pogrzebać.
                      Czy jest w Warszawie jeszcze jakaś knajpa motocyklowa, która by miała podobny klimat? ...mi wiadomo tylko o tej przy Liberatorze, ale to dość hermetyczne harleyowe klimaty.
                      Szkoda, że do 2oo nie jeździłeś wcześniej. Mógłbyś teraz porównać najstarsze, stare i te nowe 2oo. Zobaczyłbyś prawdziwy klimat knajpy, a nie to co teraz...
                      Ta obok Liberatora zwie się Route 66 i nie przyjeżdza tam głównie towarzystwo spod znaku H-D, ale zbierają się też ludzie 4x4, w tym silna grupa Jeepow, Burgmanowcy, jedna z ekip pewnego forum motocyklistek itd... Sprzedają tam całkiem dobre pasty i pizze, jest też Heniek za 9 zł.

                      Jest jeszcze wiele knajp motocyklowych. Większość z nich jest raczej dla ludzi kręcących się wokół motocykli doś długo, a nie pierwszych lepszych z ulicy.
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        #12
                        dlatego LukaSS nie wypowiadam się jak było wcześniej, bo nie bywałem.
                        Mimo wszystko uważam, że potencjał jest i to ogromny, troszkę czasu, siły i można postawić to na nogi.
                        PS: jeżeli jest tak dużo knajp motocyklowych to czemu "browarzenia" nie są w nich organizowane tylko w knajpach dla żeglarzy czy innych kawiarnio/restauracjach? Jeżdżąc motocyklem, ja osobiście, wolałbym się napić browarka obok starego Junaka lub Indiana niż przy kotwicy
                        A swoją drogą, możesz wymienić te knajpy i gdzie one są, może się przerzucę ze swoimi nasiadówkami weekendowymi.

                        PS2: Utworzę temat warszawskich knajp motocyklowych w innym miejscu (żeby nie mieszać w komercyjnym) - zapraszam LukaSS do wyrażania swoich opinii na ich temat.

                        PS3: Prośba do moderatora o przeniesienie niektórych wypowiedzi z tego wątku do nowego jeżeli będzie uważał to za stosowne.
                        Ostatnio edytowany przez DanielD; 459.

                        Komentarz


                          #13
                          A pamiętacie jak 2oo byly jeszcze na bema tam byly imprezy.Zamykana była droga przed pubem byly koncerty normalnie jak na zlocie Grisza jeszcze z Marcinem wtedy to prowadził.

                          Komentarz


                            #14
                            zapraszam tu: http://xtzclub.pl/threads/1988-Warsz...py-motocyklowe nie dyskutujmy o tym w temacie komercyjnym

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X