Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Nowo otwarty sklep RABAT do 15%

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nowo otwarty sklep RABAT do 15%

    Witam szanowni koledzy i szanowne koleżanki znajomy otworzył sklepik internetowy z gratami to enduro i nie tylko.Na dobry początek współpracy oferuja rabat 15% na zestawy napędowe, na resztę asortymentu 7%. Rabatu udzielają na hasło XZT Club, rabaty dla forum .Paragony i na życzenia faktury wedle potrzeby oploty maja w dobrej cenie

    http://www.motołańcuchy.pl

    Polecam sam zakupiłem kilka klamotów ceny na każda kieszeń

    Pozdrawiam Trusek

    #2
    Internet Explorer cannot display the webpage
    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
    =>
    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

    Komentarz


      #3
      to otwórz w mozilli

      Komentarz


        #4
        Pewnie się gryzie z PL-literkami w domenie - dlatego nikt zwykle ich nie chce używać
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez bladyxtz Zobacz posta
          to otwórz w mozilli
          niestety... w firmie mam tylko IE
          "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
          =>
          Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

          Komentarz


            #6
            a do mojej XT 600 1VJ 86r zestawu nie ma... kicha
            edit.
            do CBR1000F też nie ma... tak, wiem... oba motocykle strasznie popularne

            Komentarz


              #7
              Witam Panie i Panowie to o mnie Truszczak wspominał. Strona działa i z polskimi literkami i bez polskich literek, więc jak kto woli.

              Do niektórych motocykli nie ma zestawów - tylko i wyłącznie dlatego ze sukcesywnie wklepujemy towar, proszę dać znać mailem, a na pewno najszybciej jak się da wyślemy odpowiedz.

              Pozdrawiam serdecznie

              Komentarz


                #8
                Dzisiaj dotarł zestaw napędowy do mojej Tenery. Wszystko ok a cena jeszcze lepsza Pozdrawiam

                Komentarz


                  #9
                  robkri dzieki za zakupy polecam sie na przyszłość.

                  Panowie nowa oferta zestawów wiosennych do XTZ zapraszam na www.motołańcuchy.pl

                  Jak pisałem wcześniej cały czas uaktualniamy ofertę.

                  Komentarz


                    #10
                    Witam

                    Panie i Panowie wprowadzamy do oferty kaski Uvex i spodnie MOTTO.

                    Więcej szczegółów na stronie www.motolancuchy.pl

                    Pozdrawiam
                    Bartek Filipczak

                    Komentarz


                      #11
                      trochę drogo w porównaniu do tych ofert

                      http://allegro.pl/mottowear-jeansy-m...475196732.html
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        Podgrzewane minetki są jak by komuś raczki marzły http://www.motołańcuchy.pl/pl/p/Podg...wnice-22mm/620

                        Komentarz


                          #13
                          Też drogo
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            #14
                            Przypominam o rabacie jaki macie u nas w sklepie. Wtedy już nie jest tak drogo.

                            Przy okazji informacja, wprowadzamy do oferty opony Continental. Przy zakupie kompletu wysyłka gratis - więcej szczegółów tradycyjnie na www.motolancuchy.pl

                            Pozdrawiam

                            Komentarz


                              #15
                              a do mnie nie ma rozmiaru na tyl tkc w waszej ofercie widzę
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X