Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Tkc 80

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Tkc 80

    Siema wszystkim mogę ogarnąć opony tkc 80 za 230 zl cena dobra ale przy zakupie 10 sztuk wiec jeśli ktoś jest chętny to zbieram zamówienia.
    Ostatnio edytowany przez Trusek; 41.

    #2
    jakie rozmiary, używki czy nowe? jaki rok? leżaki? przód tkc w rozmiarze 90 kosztuje ok 250-270zł więc czy jest sens?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      21" 90 nowe tyl tez moge ogarnac tylko wiadomo wi innej cenie wszystkie rozmiary zawsze jest te kilka zl na wachę dobra cena bo dużo sztuk od razu

      Komentarz


        #4
        Nie chcę się nikomu w biznes wbijać, ale jeżdżę Afrą (zresztą nie tylko ja ) na TKC 2,75/21 i nie zauważyłem różnicy co do 90/90. Porównywaliśmy 2.75 i 90 i wizualnie nie było różnic (możliwe, że jest minimalnie węższa, ale układ kostek i ich ilość jest ta sama). Za to 2,75 kosztuje poniżej 2stówek. To tak tylko informacyjnie.

        Komentarz


          #5
          właśnie się zastanawiałem jaka jest różnica między nimi i co oznacza 2.75?
          Take care of your Tenere she will take care of you

          http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

          Komentarz


            #6
            2.75 to szerokość opony w calach i tu mi coś nie pasuje bo 2,75 to jest wąska opona,taka miałem w xt 350,jako zamiennik 90'tki to raczej rozmiar 3,00 lub 3,25 bym widział
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              #7
              Ja mam 3.00 - wizualnie się nie różni, ale ma nieco mniejszą nośność o kilka(naście) kg.

              Komentarz


                #8
                pytanie jest krótkie czy sa chętni na tańsze opony continental tkc 80 za 230 zl w rozmiarze 21" ??

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
                  2.75 to szerokość opony w calach i tu mi coś nie pasuje bo 2,75
                  to jest wąska opona,taka miałem w xt 350,jako zamiennik 90'tki to raczej rozmiar 3,00 lub 3,25 bym widział
                  Przed zeszłorocznym wyjazdem do Albanii miałem w rękach 2.75-21 i obok 90/90-21.
                  Różnica jest zasadnicza, ale w PROFILU opony, a nie w szerokości (tu są niemal identyczne).
                  Także dla kolegi kupiłem kiedyś 3.00-21 - i też była taka sama (róznica paru kg w nośności).

                  Całościowo 2.75 wypada na średnicy o jakieś 2cm mniej niż 90/90-21 (!!)
                  Jeśli to komuś nie wadzi, to proponuję 2.75-21 za 190-200pln.

                  Ceny się różnią istotnie, ale: http://www.mynetmoto.com/ załatwia sprawę
                  Bo polski dystrybutor conti-bike.pl to się z własnym ch***m na główki pozamieniał;
                  rok temu za komplet do DRZ400 dałem 450 pln, w tym roku przyjdzie dać 600 (?!?!?!??)*

                  @piotr13 - 3.25 to szerokość min. 100; z przelicznika, który wrzucam, wychodzi,
                  że na przednich gumach cale przelicza się prosto na mm, ale na tylnych trzeba doliczyć
                  min. 1 cm. (np. guma 120/90-18 ma odpowiednik 4.10-18, czyli 4.10*2.54 ~= 10.42 < 120mm )

                  *) czy k***a inflacja w naszym Kraju sięgnęła 30% za ostatni rok ?? ?? ??
                  Załączone pliki
                  Sowizdrzał
                  KTM 750 6T
                  Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X