Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Maroko wrzesień październik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Maroko wrzesień październik

    Koleżanki i koledzy pozostało kilka miejsc na wyjazd do Maroka. Termin to 15-29 września lub 22 wrzesień 6 październik ( do ustalenia z całą grupą). Info proszę kierować na priva.
    ps. Do 4 maja jestem w Maroku więc kontakt ze mną będzie utrudniony, zaraz po powrocie postaram się odpowiedzieć na wszystkie maile



    A to fotografia na zachętę. Każdy z wyprawowiczów dostanie komplet kilkuset zdjęć z wyjazdu.
    podrozemotocyklowe.com

    #2
    Za ładny uśmiech weźmiecie mnie?
    dirtier, happier

    www.facebook.com/dalekadroga

    Komentarz


      #3
      Kowal tylko tadżin nie jedz za dużo bo przybierzesz
      Hvězdy chtějí patřit Tobě...

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez xieciu Zobacz posta
        Kowal tylko tadżin nie jedz za dużo bo przybierzesz
        zawsze można zjeść zupę z cieciorki

        Komentarz


          #5
          Cezary za mycie mojego moto co dwa dni na wyprawie jedziesz z nami co do tadżinu to mam sposób na ominięcie tej potrawy na karcie dań kefta to jest to

          ps Sorki że długo czekaliście na odpowiedź, w czwartek wróciłem i rozpakowałem ostatnie motorki
          podrozemotocyklowe.com

          Komentarz


            #6
            Forumowicze zostały jeszcze dwa miejsca na wrześniowy wyjazd do Maroka 15-29 wrzesień. Jeżeli jest ktoś chętny, zapraszam jeżeli nie to roześlijcie wici
            ps Całość informacji na priva.


            [IMG]
            Dla zachęty przedstawiam malowniczą drogę do Agudal.
            podrozemotocyklowe.com

            Komentarz

            PracujÄ™...
            X