Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kufry aluminiowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kufry aluminiowe

    Witam, mam do zaoferowania kufry aluminiowe własnej produkcji. Kufry są sztywne wytrzymałe i aerodynamiczne . Zbudowane z dwu milimetrowej blachy aluminiowej, spawane i nitowane. Zastosowano profesjonalne zawiasy i zamknięcia. Wysokiej, jakości uszczelki gwarantują wodoszczelność. Wymiary kufra to (wysokość ,szerokość ,głębokość) 394x210x440 milimetrów. Pojemność kufra to około 35 litrów. Masa 4100 gramów.

    Według życzeń kufry mogą być szersze. Cena jaka mnie interesuje to 550 zł za kufer. Mogę wystawić fakturę vat.

    Malowanie proszkowe, katafoteryczne, anodowanie według życzeń klienta za dodatkowa opłatą.

    Więcej informacji pod numerem 664 982 745 Andrzej

    Kufry były sprawdzone na motorze BMW F650 GS , relacja z wyprawy znajduje się pod linkiem
    http://p6x6.blogspot...ska-wasnie.html

    PZ_2644.jpgPZ_2674.jpgPZ_2672.jpgPZ_2677.jpgPZ_20120728_9809.jpg

    #2
    Popraw linka to raz.
    Dwa. Jakie toto ma mocowanie do stelaży. Mam ramki pod givi monokey i zastanawiam się, czy musiałbym wywalić cały stelaż, czy dałoby się to jakoś dopiąć?

    Komentarz


      #3
      Jeden, prawidłowy link to http://p6x6.blogspot.com/2012/09/to-...ka-wasnie.html

      Dwa. Mocowania i stelaży nie produkuje, jak przeczytasz opis wyprawy kolegi to zobaczysz że miał coś na wzór mocowania do BMW 1200 GS ale stwierdziłem że nie jest ono tak dobre by to sprzedawać. Widzę że jesteś z Krk więc zapraszam do Przytkowic, na żywo kuferki prezentują się bardzo dobrze. Co do stelaża givi to chyba dało by się to dopiąć na takich rolkach co to niektórzy tworzą ale na 100 % nie jestem pewny.

      Komentarz

      PracujÄ™...
      X