Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kufry aluminiowe wyprawowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kufry aluminiowe wyprawowe

    Przedmiotem sprzedaży jest komplet kufrów aluminiowych.



    Kufry wykonane są z blachy aluminiowej 5754 (PA11) o grubości 2mm w technologii spawanej i nitowanej.


    Kufry wyposażone są w:

    Narożniki aluminiowe lakierowane proszkowo na czarno
    Elementy mocujące do stelaża - 8 sztuk

    Pokrywa zaopatrzona została w dwa zawiasy i cztery uchwyty ze stali nierdzewnej pozwalające przypiąć dodatkowy bagaż na pokrywie kufra. Pokrywa zamykana jest na jeden zamek.

    Zalety kufrów:

    Zmniejszone opory powietrza podczas jazdy
    Zmniejszone ryzyko urazów nóg podczas jazdy w terenie

    Obydwa kufry otwierane sÄ… jednym kluczem

    Wymiary: 450mm x 390mm x 210mm Pojemność 36 litrów Waga: 5,0 kg
    450mm x 390mm x 260mm Pojemność 45 litrów Waga: 5,2 kg

    Powierzchnia nieobrobiona surowa: W tym wariancie wykonania kufrów, mogą być widoczne krawędzie gięcia, lekkie otarcia i rysy.



    Posiadam w ofercie inne rodzaje kufrów oraz zabezpieczeń powłoki, możliwość lakierowania proszkowego oraz anodowania na różne kolory.

    Cena dla forumowiczów 1200zł




    [SIZE=6]Tel 661 271 442

    Pawelw555@o2.pl
    Załączone pliki
    Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

    #2
    Kufer centralny aluminiowy

    Kufer centralny aluminiowy 55L

    Kufer wykonany jest z blachy aluminiowej 5754 (PA11) o grubości 2mm w technologii spawanej i nitowanej.


    Kufer wyposażony jest w:

    Narożniki aluminiowe

    Pokrywa zaopatrzona została w dwa zawiasy i cztery uchwyty ze stali nierdzewnej pozwalające przypiąć dodatkowy bagaż na pokrywie kufra. Pokrywa zamykana jest na jeden zamek.

    Zalety kufra:


    Zmniejszone opory powietrza podczas jazdy
    Duża sztywność i wytrzymałość



    Wymiary: 450mm x 400mm x 320mm Pojemność 55 litrów Waga: 5,2 kg



    Powierzchnia nieobrobiona surowa: W tym wariancie wykonania kufra, mogą być widoczne krawędzie gięcia, lekkie otarcia i rysy.



    Kufer jest jeszcze nie znitowany więc kupujący może wybrac sposób zabezpieczenia powłoki. Mogę kufer polakierować proszkowo lub anodować na dowolny kolor.

    Szczegóły ustalimy przy zakupieC1.jpgC2.jpgC3.jpgC4.jpg





    W ofercie posiadam inne rodzaje kufrów oraz zabezpieczeń powłoki, możliwość lakierowania proszkowego oraz anodowania na różne kolory.

    Cena dla forumowiczów 600zł

    Tel 661 271 442

    Pawelw555@o2.pl
    Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

    Komentarz


      #3
      Kufry 1.jpg
      Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

      Komentarz


        #4
        te Paweł czekam w dalszym ciągu na odpowiedź w sprawie gmoli o których z tobą pisałem już na końcu marca tego roku HELLO !!!
        chciałem je wspólnie z dziobkiem kupić od Ciebie już przed spotkaniem forumowym w Pęczniewie, ale jakoś olewatorsko podszedłeś do nas, miałeś się odezwać powiedzieć kiedy będziesz miał je do sprzedaży,
        ogłaszasz się też na allegro, skoro piszesz o terminie zdaje się 14 dniowym a nie jesteś w stanie wywiązać się z usługi to trochę to niepoważne koleś ...
        jakoś nie tak chyba to powinno wyglądać skoro jest klient a sprzedawca go olewa, trzym się, może się obudzisz trochę teraz !!!

        a może poprostu brakuje ci konkurencji...

        Komentarz


          #5
          Jeszcze nigdy żadnego klienta nie zlekceważyłem. Że czekasz to już nie z mojej winy tylko internetu, miałem jakiegoś syfa w komputerze i wyczyścił mi pocztę oraz wszystkie wiadomości na forach, a nie miałem nigdzie zapisane co kto zamawiał. Później jeszcze kilka osób zamawiało i wszyscy już dostali towar, zawsze staram się dotrzymać terminu. Także Ty koleś czekaj nadal i bezgranicznie ufaj elektronice skoro jeszcze nigdy nie zawiodła.
          Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

          Komentarz


            #6
            taaaa te wirusy...

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Marcin-SÅ‚upsk Zobacz posta
              taaaa te wirusy...
              widocznie niedobry wirus skasowal też moją wiadomosc....

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Pawelw555 Zobacz posta
                Jeszcze nigdy żadnego klienta nie zlekceważyłem. Że czekasz to już nie z mojej winy tylko internetu, miałem jakiegoś syfa w komputerze i wyczyścił mi pocztę oraz wszystkie wiadomości na forach, a nie miałem nigdzie zapisane co kto zamawiał. Później jeszcze kilka osób zamawiało i wszyscy już dostali towar, zawsze staram się dotrzymać terminu. Także Ty koleś czekaj nadal i bezgranicznie ufaj elektronice skoro jeszcze nigdy nie zawiodła.
                generalnie nie moja sprawa.. no ale nie lubię jak ktoś głupoty wypisuje. Paweł wiadomości na forach znajdują się na serwerach na których stoi forum, Twój wirus z kompa nie ma do tego dojścia w żaden sposób... tak więc nei pisz takich rzeczy bo to Cię stawia zdecydowanie w złym świetle
                www.21brothers.eu - wytwórnia ROGALI i innych wypieków
                www.orangepower.pl - Forum fanów MPO

                Komentarz


                  #9
                  Witajcie, Ja na Gmole do mojej 660'tki czekałem od marca. Po wielu telefonach z mojej strony udało mi się w końcu namówić Pawła, do zrobienia gmoli dla mnie. (Dotarły do mnie chyba 12.06.1013) także czas oczekiwania na na wspomniane już gmole wyniósł ponad 3 miesiące.
                  Dlatego Wszystkim polecam załatwianie spraw z Pawłem drogą telefoniczną.

                  P.s. Zamiast pisać bajki na temat wirusów, lepiej byłoby przeprosić użytkowników i zrobić dobry rabat

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez TIREK Zobacz posta
                    widocznie niedobry wirus skasowal też moją wiadomosc....
                    Zamieszczone przez ex1 Zobacz posta
                    generalnie nie moja sprawa.. no ale nie lubię jak ktoś głupoty wypisuje. Paweł wiadomości na forach znajdują się na serwerach na których stoi forum, Twój wirus z kompa nie ma do tego dojścia w żaden sposób... tak więc nei pisz takich rzeczy bo to Cię stawia zdecydowanie w złym świetle
                    Zamieszczone przez josue123 Zobacz posta
                    Witajcie, Ja na Gmole do mojej 660'tki czekałem od marca. Po wielu telefonach z mojej strony udało mi się w końcu namówić Pawła, do zrobienia gmoli dla mnie. (Dotarły do mnie chyba 12.06.1013) także czas oczekiwania na na wspomniane już gmole wyniósł ponad 3 miesiące.
                    Dlatego Wszystkim polecam załatwianie spraw z Pawłem drogą telefoniczną.

                    P.s. Zamiast pisać bajki na temat wirusów, lepiej byłoby przeprosić użytkowników i zrobić dobry rabat

                    eeeee, tego, ten, no, że hmmm ....

                    Komentarz


                      #11
                      Panowie, skoro jesteście specjalistami to może powiecie co wyczyściło mi pocztę , wszystkie PW na różnych forach, następnie zmieniło hasło do poczty a na koniec chciało na koncie w banku zmienić mój numer telefonu na który przychodzą kody do przelewu. ? Sprawa jest zgłoszona na policję. Tak że nie piszcie mi że piszę bajki bo bardzo tego nie lubię .
                      Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez Pawelw555 Zobacz posta
                        Panowie, skoro jesteście specjalistami to może powiecie co wyczyściło mi pocztę , wszystkie PW na różnych forach, następnie zmieniło hasło do poczty a na koniec chciało na koncie w banku zmienić mój numer telefonu na który przychodzą kody do przelewu. ? Sprawa jest zgłoszona na policję. Tak że nie piszcie mi że piszę bajki bo bardzo tego nie lubię .
                        Ja bym zgonił na rozgoryczoną kochankę albo żonę
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #13
                          Tez tak pomyslałem na początku, tylko że z tego wyszła grubsza sprawa. Nawet pani z banku dzwoniła że włączył się alert bezpieczeństwa na moim koncie, ja zrobiłem wielkie oczy, bo na koncie nic nie robię. Kazali mi zgłosić sprawę na policji , więc dałem nowe zajęcie komisarzom Ciekawi mnie co z tego wyjdzie .
                          Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

                          Komentarz


                            #14
                            To chyba ktoÅ› ma na imiÄ™ Wirus

                            Komentarz


                              #15
                              na wirus to już trochę za dużo namieszało. Komputer mam w miarę zabezpieczony, to wszystko weszło przez SmarkFona z windows mobile . Ten wynalazek nie ma nawet dobrego antywirusa. Dobrze że w banku zrobili zabezpieczenia na odcisk palca, może trochę spadnie pożyczanie cudzych pieniędzy.
                              Dorabiam Gmole, Stopki Centralne, Stelaże, Kufry Aluminiowe tel 661271442

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X