Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

szkolenia motocyklowe - Łódź - Ryży Koń

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    szkolenia motocyklowe - Łódź - Ryży Koń

    szkolenia motocyklowe zawsze są w Warszawie (Nawet Szparag się tu w końcu przeniósł)

    a tu proszę: Ryży Koń, Damian Śmigielski (znany z TVN Turbo) organizuje szkolenia w Łodzi

    Zasady są proste. Jeśli chcesz otrzymać darmową wejściówkę, która pozwoli Ci wziąć udział w szkoleniu w ramach Motocyklowej Szkoły Jazdy z Tomkiem Kulikiem, które odbędzie się 23 września 2011, napisz uzasadnienie, dlaczego właśnie Tobie mamy ją podarować i wyślij na adres newsroom@motogen.pl. Najciekawsze, zdaniem redakcji, uzasadnienie zostanie nagrodzone wejściówką na MSJ, której wartość wynosi 250 […]



    może się komuś przyda
    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

    #2
    nie wiedziałem że kryzys sięgnął tak głęboko....

    Komentarz


      #3
      trzeba jeszcze mieć motocykl w którym można podłubać

      Komentarz


        #4
        Zgaduje, że dotacje jakieś dla regionu itp.

        Był ktoś na poprzednich edycjach? Warto?

        Komentarz


          #5
          Warto? Jeśłi ktoś ma dwie lewe ręce to i po szkoleniu nie będzie potrafił nic zrobić w moto poza wlaniem paliwa (a to też nie zawsze, bo czasami zdarza się nalać ON)

          Zobacz program szkolenia i porównaj z tym co chcesz się nauczyć
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #6
            LukaSS, złośliwcu... dwóch lewych rąk nie mam,ale takie szkolenie by mogło się przydać przed debiutem Tylko nie wiem, czy nie ekonomiczniej wybrać się na zlot xtz i rzucić hasło wskazując na pojazd: "Od czego ta śrubka?!"

            Komentarz


              #7
              No dobra, myśle, że warto Zawsze coś w głowie pozostanie. Z Ryżym wódki jeszcze nie piłem ale wiem, że to równy facet i ma w głowię mnóstwo wiedzy dotyczącej mechaniki motocyklowej. TAK

              A na zlot Madzia wpadaj Wiele osób i wiele wymienianych doświadczeń, nie jedna osoba Ci podpowie co i jak, pewnie też zademonstruje. Ja nie zapisuje się bo nie wiem czy z czasem się wyrobię, jakieś dwukołowe złomy do reanimacji mam dostać - po warsztatach motocykowych....
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #8
                Łukasz, tak zrobię - jak już będę motórzystką pojadę na zlot i wypytam o wszystko Szkolenia też - ale raczej w Wawie. Łódź troszkę daleko od kresów wschodnich
                Reanimacja- przypomniałeś mi niezapomniany widok motocykla na holu z roześmianym kierownikiem, w orzeszku i z trójkątem na plecach- że ja wtedy aparatu nie miałam! Co to było? K-750?

                Komentarz


                  #9
                  Tak, Kacha W Dęblinie teraz jeździ. Zapałałem sentymentem i kupiłem emkę, kiepsko jeżdząca jest ale toczy się o własnych siłach.

                  Możesz wstępnie się zacząć szkolić w Komarówce Podl., na zlocie Pantery Co prawda nie z mechaniki ale z picia, to zawsze coś
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #10
                    Komarówka- powiadasz... Bez mechaniki-powiadasz... Bez szkolenia- powiadasz... Z piciem-powiadasz Trudno... od czegoś trzeba zacząć...

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X