Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

zestaw 80 naklejek na kufry z międzynarodowymi kodowymi oznaczeniami państw świata

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    ja zrobie odwrotnie. kupie wszystkie i bede zrywal na granicy, ktora bede przekraczal.

    szukam tez magnesow na lodowke z Paryza, Otwocka, Nowego Jorku, etc
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
      ja zrobie odwrotnie. kupie wszystkie i bede zrywal na granicy, ktora bede przekraczal.

      szukam tez magnesow na lodowke z Paryza, Otwocka, Nowego Jorku, etc
      Mam oryginalny magnesik z Paryża zrobię fotę i prześlę ci Na PW wtedy nikt oprócz mnie i ciebie nie będzie miał podobnego jeśli ci to wystarczy

      Komentarz


        #18
        Witajcie,

        ubawiłem się świetnie czytając Wasze komentarze Cieszę się że "się mówi" co jak zapewne Wiecie jest podstawą reklamy (nie ważne jak mówią, ważne że mówią) Pomysł... kontrowersyjny, ale nie każdy może kupić pamiątkę tego typu na wyprawie (przykład Albanii) niektórzy z nas lubią porządek i ład (ci z pisu) dla mnie musi być wszystko prosto i kwadratowo Naklejki sprzedają się całkiem nieźle, wykonane są na najwyższym poziomie, jednym słowem zachęcam do testu.... Pozdrawiam, smok

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
          ja zrobie odwrotnie. kupie wszystkie i bede zrywal na granicy, ktora bede przekraczal.
          Sowizdrzał
          KTM 750 6T
          Nie wierz, nie bój się, nie proś!

          Komentarz


            #20
            Do: Lukass

            mam tylko jeden wzór, nie jestem ich producentem, wykonane zostały przez zaprzyjaźnioną agencję reklamową nie dla handlu tylko z potrzeby chwili.... nie mogłem kupić takowych na wyjeździe, i tak jak mówiłem powyżej, cenię sobie geometrię, nie podoba mi się "nieład" na kufrach


            Mam jeszcze kilka zestawów (dla opłacalności wykonania zestawu, został on wykonany w niewielkiej wielokrotności) OOO znalazłem odpowiedź dla oburzonych konceptem - dawno, dawno temu pan snajper nacinał na kolbie mosina bruzdę za każde potwierdzone ustrzelenie szkopa... albo pan na wieżyczce tygrysa malował ruską gwiazdę... no...

            pzdr.
            smok

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez smok Zobacz posta
              Naklejki do zastosowania na:
              kufrach motocykli wyprawowych,
              samochodach terenowych,
              kamperach,
              przyczepach,
              łodziach,
              TIR`ach,
              samolotach,
              itd...
              a no widzisz
              jakby dało radę przykleić na deskę ...
              ...do prasowania

              to bym brał
              a tak to chyba odpuszczę

              Komentarz


                #22
                eeee nie poddawaj się, nie bądź cienki, na zicher da się przyspawać, wysłać kpl. ???

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                  A wiecie że tak na prawdę u nas (nie wiem jak za granicami PL) można dostać mandat za posiadanie tylu naklejek, jak trafi się jakiś służbista to oprócz składu spalin moto zabierze dowód za naklejki, można mieć tylko jedną taką na motocyklu albo samochodzie.
                  To że ludzie jeżdżą z tym i nic się nie dzieje można porównać do jazdy z przelotowymi tłumikami po 140dB, a nuż się uda
                  art 97 KW - umieszczenie na pojeździe znaku określającego inne państwo niż to , w którym pojazd zostal zarejestrowany = 100 zł 0 pkt
                  art 97 KW - nieoznaczeniepojazdu zarejestrowanego za granicą znakiem okreslającym państwo rejestracji = 100 zł bez punktow


                  ale ogolnie to chyba byłaby przesada czepiać się motocyklisty z pasją

                  Komentarz


                    #24
                    Na dzień dzisiejszy w UE nie ma obowiązku posiadania naklejki (załatwia to tablica z Euroband (Europasek) - stosowany na tablicach rejestracyjnych państw Unii Europejskiej niebieski pasek z flagą UE i oznaczeniem państwa, znajdujący się po lewej stronie tablicy.) Poza UE również zazwyczaj tablice oznaczają przynależność do określonego państwa (Rosja, Ukraina, Białoruś.... w niektórych krajach wymagane jest posiadanie naklejki z kodowym międzynarodowym oznaczeniem kraju, tyle że w zal. od pojazdu jest to albo wzór (TIR) ew. na samochodach osobowych, przyczepach mniejsza naklejka. Stickery oferowa ne w mojej ofercie nie maja nic wspólnego z "uznanymi" oznaczeniami, tak więc klejcie i nie drżyjcie, nikt wam shtrafu ani ticketa nie da.

                    Komentarz


                      #25
                      Tytuł tego tematu powinien brzmieć "I Ty możesz zostać globtroterem"

                      Komentarz


                        #26
                        przez duże G

                        Komentarz


                          #27
                          Smialem sie z tego, ale jak przejechalem tydzien temu Rumunie i zawitalem na 15-20 stacji zeby zatankowac a przy okazji zakupic naklejke dla siebie to sie zdiwilem Nie bylo nigdzie. Podobnie na Wegrzech. Czechy i Slowacja to bez problemu na kazdej stacji, ale RO i H

                          Kamyk
                          ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                          Komentarz


                            #28
                            Zamieszczone przez Kamyk Zobacz posta
                            Smialem sie z tego, ale jak przejechalem tydzien temu Rumunie i zawitalem na 15-20 stacji zeby zatankowac a przy okazji zakupic naklejke dla siebie to sie zdiwilem Nie bylo nigdzie. Podobnie na Wegrzech. Czechy i Slowacja to bez problemu na kazdej stacji, ale RO i H

                            Kamyk
                            a nie mówiłem

                            pzdr.
                            smok

                            Komentarz


                              #29
                              Zamieszczone przez smok Zobacz posta
                              Do: Lukass

                              mam tylko jeden wzór, nie jestem ich producentem, wykonane zostały przez zaprzyjaźnioną agencję reklamową nie dla handlu tylko z potrzeby chwili.... nie mogłem kupić takowych na wyjeździe, i tak jak mówiłem powyżej, cenię sobie geometrię, nie podoba mi się "nieład" na kufrach


                              Mam jeszcze kilka zestawów (dla opłacalności wykonania zestawu, został on wykonany w niewielkiej wielokrotności) OOO znalazłem odpowiedź dla oburzonych konceptem - dawno, dawno temu pan snajper nacinał na kolbie mosina bruzdę za każde potwierdzone ustrzelenie szkopa... albo pan na wieżyczce tygrysa malował ruską gwiazdę... no...

                              pzdr.
                              smok

                              siedemdziesiąt pięć zeta??? hmmm faktycznie nie dla zarobku sprzedajesz
                              sigpic

                              Komentarz


                                #30
                                Zamieszczone przez mody Zobacz posta
                                siedemdziesiąt pięć zeta??? hmmm faktycznie nie dla zarobku sprzedajesz
                                kolego - zrób taniej, kupię chętnie!!!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X