Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

motoSmile.pl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    motoSmile.pl

    Teraz już zupełnie oficjalnie, mogę zaprosić do mojego (łoł, jak to brzmi ) sklepu internetowego.
    www.motoSmile.pl.

    Ponieważ w zeszłym sezonie sam szukałem sprzętu audio do kasku, a na polskim rynku nic nie znalazłem oprócz badziewia... to uznałem że jest nisza.
    Podpisanie kontraktu na wyłączność oraz samodzielne (serio, serio) postawienie sklepu internetowego kosztowały mnie bardzo dużo pracy i czasu.

    Mimo to, mam świadomość, że w sklepie będą pojawiały się różne błędy - jeśli je zauważycie - dajcie mi proszę znać. Najlepiej na maila info@motoSmile.pl

    W sklepie nie ma też jeszcze wszystkich oferowanych przeze mnie produktów. Będę je sukcesywnie dokładał.

    Każda KONSTRUKTYWNA krytyka, jest także mile widziana.

    Dziękuję


    Logo smile male.JPG


    PS dla klubowiczów -10% na starcie. Przy zamówieniach powyżej 1000 zł będziemy gadać inaczej
    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
    =>
    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

    #2
    Piękne.... ceny.

    Komentarz


      #3
      1. Poświęciłem temu SETKI godzin pracy, wyjazdów, pisania maili, tłumaczeń, próśb. Włożyłem w to już kilkanaście tys. zł. Założenie od razu było biznesowe, a nie charytatywne. Nie ukrywam tego, nie robię pod przykrywką forum, etc.
      2. Do trzymania cen zobowiązuje mnie kontrakt
      3. Poza protokołem - tak jak napisałem, możemy negocjować
      4. Są tańsze zamienniki. W zeszłym sezonie musiałem kupić 3 razy Midlanda, bo po kilku podróżach do niczego się nie nadawał, ale to już każdy sobie zdecyduje co go interesuje. Nikogo nie zmuszam - jedynie polecam.
      5. Pozdr.
      "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
      =>
      Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

      Komentarz


        #4
        Powiedzcie proszę czy jest jakiś interkom kompatybilny z innymi urządzeniami? Czy kompatybilność ogranicza się np. do firmy ,modelu ... ? W skrócie - czy mając jakiś jeden interkom jestem w stanie "dopasować" go do współpracy z urządzeniami innych firm?

        PS - szukałem co nieco na ten temat ale wyniki szukania były zawsze podobne "urządzenie kompatybilne z tym,tym i tylko tym.
        Ostatnio edytowany przez czeczen; 402.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
          Powiedzcie proszę czy jest jakiś interkom kompatybilny z innymi urządzeniami? Czy kompatybilność ogranicza się np. do firmy ,modelu ... ? W skrócie - czy mając jakiś jeden interkom jestem w stanie "dopasować" go do współpracy z urządzeniami innych firm?

          PS - szukałem co nieco na ten temat ale wyniki szukania były zawsze podobne "urządzenie kompatybilne z tym,tym i tylko tym.

          wszystko zależy od tego o co konkretnie pytasz.

          Jeśli o interkom radiowy, to jest to absolutnie standardowe radio PMR 446. Jego ogromną zaletą jest to, że częstotliwości są otwarte i możesz rozmawiać także z ludźmi, którzy jadą np. samochodem.
          Wadą jest to, że tych częstotliwości używają także ochroniarze, więc w mieście często słyszysz ich rozmowy.

          Jeśli chodzi o interkomy na bluetoothie, to nie znam wszystkich modeli z którymi są kompatybilne. Na pewno nie ze Scalą, ponieważ ten producent ma zamknięty system komunikacji i gada tylko sam ze sobą.
          Na pewno większość telefonów, na pewno wszystkie Garminy. Co do innych - nie wiem.

          Jak już w końcu dojdzie do mnie zamówiona dostawa, to mogę sprawdzić.

          pozdr
          "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
          =>
          Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

          Komentarz


            #6
            Szanowni!

            Dostawa kasków Syko. Firma na razie mało znana w PL, ale mam zamiar to zmienić
            Przyszło kilka modeli pokazowych. Jeśli coś się komuś spodoba - pytać. Ceny atrakcyjne

            IMG_3008.jpg


            IMG_3071.jpgIMG_3099.jpgIMG_3145.jpgIMG_3158.jpg
            "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
            =>
            Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

            Komentarz


              #7
              zimowa przecena kasków Syko.

              na wszystkie 199 zł!

              większość mam po jednej sztuce, więc pytać o rozmiary!
              "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
              =>
              Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

              Komentarz

              Pracuję...
              X