Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Mycie gaźników

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Mycie gaźników

    Witam,

    chciałem zaproponować mycie gaźników ultradźwiękami.

    Wiadomo, że nic tak nie poprawia działania motorka (oraz samopoczucia właściciela), jak czysty i wyregulowany gaźnik, zatem:

    Mycie dostarczonego gaźnika- 140 zł
    Mycie gaźnika + demontaż/montaż do motocykla z nastawami fabrycznymi- 200 zł



    Gaźniki są myte przy użyciu odpowiedniej chemii (nieco bardziej zaawansowanej niż nafta czy szare mydło ) w przemysłowej myjce ultradźwiękowej (nie takiej, jak są na Allegro za 300 zł).


    Przed:







    Po:







    Całość procesu do obejrzenia TUTAJ

    Na zdjęciach gaźniki od Transalpa.

    Zapraszam, można podjechać, można wysłać gaźniki (bądź cały motocykl )


    Gwardia

    #2
    Fajna sprawa, nie każdy ma dostęp do profesjonalnej myjki. Ja swoje gaźniki umylem w benzynie na błysk, po czym poszły do myjki i ilość syfu jaka wypłynęła w każdego otworu mnie przeraziła!! :-)
    Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
    Loud pipes save lives...
    https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

    Komentarz


      #3
      Ponieważ pojawiła się trafna uwaga na temat regulacji gaźników bez motocykla. Wiadomo, że to co mogę zrobić to ustawić tzw ustawienia fabryczne, czyli punky wyjściowy do ustawień. Tłumacząc na polskie, jeżeli dostanę sam gaźnik to po prostu świadczę usługę mycia.
      Dodam jeszcze, że dobór środka myjącego zależy od zanieczyszczeń i tworzywa, z którego zrobiony jest detal. Ne ma środka uniwersalnego.

      Komentarz

      Pracuję...
      X