Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Wyświetlacze biegów do XTZ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wyświetlacze biegów do XTZ

    Mam do zaoferowania dla was świetną rzecz jaką jest wyświetlacz biegów. Na allegro pełno jest wyświetlaczy biegów ale są one drogie bo ceny zaczynają się od 200-300 zł i mają one jedną dosyć istotną wadę mogą pokazywać zły bieg np gdy poślizgnie nam się sprzęgło lub zapinamy 1 a na wyświetlaczu pali się dalej 0 dopiero gdy ruszymy pokaże się 1, natomiast z moim wyświetlaczem nie będziecie mieli takich problemów bo informację o biegu czerpie on z czujnika luzu w skrzyni i nigdy nie wystąpi błąd, a do tego moje wyświetlacze są bardzo tanie bo tylko 50zł +koszty przesyłki. Montaż wyświetlacza wiąże się z przerobieniem czujnika luzu. Pasuje on do XTZ
    Żeby zamontować wyświetlacz trzeba umieć tylko trochę lutować. Tutaj zamieszczam ilustrowaną instrukcję do ściągnięcia, montaż jest naprawdę banalny:

    Jeżeli nie wiesz czy wyświetlacz będzie pasował pisz, postaram się pomóc.
    A tu jest aukcja:

    Kontakt ze mną:
    Email: maptacy@o2.pl
    GG: 10409219
    Pozdrawiam i zachęcam do kupna, naprawdę wspaniała rzecz, polecam

    #2
    Nowa aukcja:

    Komentarz


      #3
      Nowa edycja:

      Komentarz


        #4
        jedziemy z nową edycją:

        Komentarz


          #5
          Nie moge pobrać instrukcji wymaga to jakiejś rejestracji.

          Jak wygląda sprawa z czujnikiem luz ? czy możesz wysłać z przerobionym i ile wtedy kosztuje ?
          http://xtzclub.pl/attachment.php?attachmentid=817

          Komentarz


            #6
            Klikasz na link dajesz download now i się ściąga. Ja mogę ci przerobić czujnik, wysyłasz go mi ja go przerabiam i odsyłam całość, jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam na pw

            Komentarz


              #7
              No i jedziemy na nowo:

              Komentarz


                #8
                Czy takowy wyświetlacz będzie pasował do xtz 660 ?

                Komentarz


                  #9
                  a o co chodzi z tym przerobieniem czujnika luzu?
                  w czym jest problem?

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X