Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Plastiki do xtz 660 NOWE sprzedam

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Plastiki do xtz 660 NOWE sprzedam

    Witam
    Przesyłam foty plastików które w niedługim czasie będę miał dostępne do sprzedaży, cen jeszcze nie znam , ale na pewno będą tańsze od oryginalnych które w serwisie yamahy kosztują około 2300 zł za komplet!! (( Przesyłam kilka fotek poglądowych. Widać na nich różne szczegóły. Przewaga moich nad oryginałem : 1. Wykonane z solidnego laminatu , który gdyby został uszkodzony jest bez żadnych problemów do naprawienia . 2 Wytrzymałość laminatu jest większa od plastiku . 3 . Cena która będzie niższa od oferowanych przez serwisy yamahy . 4 Wygląd zewnętrzny nie do odróżnienia od oryginału.
    Lista:
    Czacha
    WypeÅ‚nienie zegarów
    Trójkąty montowane do czachy
    Trójkąty montowane do zbiornika i chłodnicy
    Błotniki przednie
    Czacha ma wytłoczony z przodu nad lampą napis yamaha który pozostał z oryginału , we wszystkich miejscach gdzie były otwory są wgłębienia odpowiadające wielkości otworów do
    nawiercenia... Dotyczy to WSZYSTKICH plastików!!! Nie nawiercam otworów żeby każdy mógł dopasować je bezproblemowo do swojego sprzęta.
    Wypełnienie pod zegary. Na fotce widoczne na dole to
    oryginał , górne oparte na klocku drewna to zrobione. jak widać wszystkie
    szczegóły widoczne na zewnątrz zostały zachowane.
    Trójkąty montowane do zbiornika paliwa i chłodnicy .
    Srebrne oryginalne , białe robione
    Trójkąty montowane do czachy z boku . czerwone oryginalne ,
    białe robione
    Błotnik przedni tu są już gotowe nowe błotniki z
    wytłoczeniami na twory pasują na pewno do wszystkich xtz 660 z roczników
    1991-1999
    Na wszystkie pytania odpowiem pod kom 506642590. W związku z tym że ostatnio dość rzadko bywam na Naszym Forum ( dużo pracy + Rodzinka  ) zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny , odpowiem na Wszystkie pytania!!
    Dzwoniąc Proszę informujcie że jesteście z Naszego Forum , gdyż dla forumowiczów będzie zniżka , której nie będzie dla osób z poza Forum XTZCLUBU !!
    Pozdrawiam
    Grzegorz
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez strzykawa; 56.

    #2
    Ceny, ceny, ceny, bo to istotna informacja
    najlepiej cena całości, jak i pojedynczych elementów.
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #3
      Witam
      Cena za komplet widoczny na zdjęciach to 1200 zł w tym przesyłka pocztowa na terenie całego Naszego Kraju!
      zaś pojedynsze elementy kupowane osobno na sztuki to:
      Czacha 400 zł + koszty przesyłki
      pozostałe 140 zł za sztukę + koszty przesyłki
      Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości to przypomnę że rozmawiamy o cenach Nowych a nie używanych plastików , których ceny są podobne do cen używek
      Dla pierwszych 3 chętnych z Naszego Forum jest przewidziany dodatkowy mały BONUS!!
      Ewentualnym zainteresowanym podaję kom do mnie 506642590 Pod tym tel odpowiem na Wszystkie ewentualne pytania. Gdybym nie odebrał w ciągu dnia to dzwońcie po południu,( w pracy zdaża się że nie mogę odebrać telefonu)
      Pozdrawiam Wszystkich
      Grzegorz
      Ostatnio edytowany przez strzykawa; 56.

      Komentarz


        #4
        Witam
        Odświerzam temat
        Pozdrawiam

        Komentarz


          #5
          Witam
          Odświerzam temat
          Pozdrawiam

          Komentarz


            #6
            DSCN1903.jpgDSCN1928.jpgDSCN1927.jpgDSCN1926.jpgDSCN1922.jpgDSCN1908.jpgDSCN1907.jpgDSCN1906.jpgDSCN1905.jpgDSCN1904.jpgDSCN1902.jpgDSCN1901.jpgKoleżanki i Koledzy WIOSNA IDZIE!!
            Ostatnio edytowany przez strzykawa; 56.

            Komentarz


              #7
              Kolega na forum szuka czachy wiec można na pw napisać

              W skład kompletu wchodzi czacha, wypełnienie zegarów, boczki i te odstające kawałki do czachy ? Czyli czacha 400 zł + pięc elementów po 140 zł czyli 700 zł co razem daje 1100 zł chyba ze sie myle wiec bardziej opłaca sie kupować po jednym niż wszystkie na raz, nie licząc kosztów przesyłki ;D jak coś nie tak to prosze mnie poprawić

              Komentarz


                #8
                Nie Kolego z Gryfina mylisz się. 140 x 6 nie daje 700 tylko 840. + 400 = 1240. Zaś 1200 za komplet w tym wysyłka to była cena dla forumowiczów. Dla Ciebie mam ofertę specjalną!!!!!! Jeśli podjedziesz do mnie po sąsiedzku to dobierzesz sobie uszy do czachy + wypełnienie zegarów i nie będziesz miał kosztów wysyłki ) tel i PW działa. Jakby co to dzwońcie.Pozdrawiam

                Komentarz


                  #9
                  Spoko ze robisz takie plasticzki ale widziałem je na giełdzie i zero rewelki sztywne jak baranie jajca;/ to nie ten materiał

                  Komentarz


                    #10
                    Ale za to dużo bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Sam dorabiałem z takiego materiału owiewkw i testowałem jej wytrzymałość. A jesli Ci nie pasują to zadzwoń do ASO. Sam jesem ciekaw ceny kompletu plastików. Od zawsze dostanie plastików do 660-ki graniczył z cudem. Dzieki strzykawie problem znikł.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Trusek Zobacz posta
                      Spoko ze robisz takie plasticzki ale widziałem je na giełdzie i zero rewelki sztywne jak baranie jajca;/ to nie ten materiał
                      NIE PRZYPOMINAM SOBIE ŻEBYM Z NIMI SIĘ WYSTAWIAŁ NA JAKIEJKOLWIEK GIEŁDZIE MOTOCYKLOWEJ , LUB MOTOBAZARZE , A TYM BARDZIEJ W WARSZAWIE!!!!!!!!!!!!!!!
                      Laminat to nie plastik. ( 2 różne materiały, 2 różne metody wykonania ,2 różne ceny , 2 różne rodzaje kosztów , 2 różne skale przedsięwzięcia)
                      Zanim coś napiszesz to się zastanów , lub zapytaj. Krytyka jest dobra jeśli jest gruntownie przemyślana. Elementy robione są na bardzo małą skalę , wszystkie wykonane ręcznie , a nie na wtryskarkach. Jeśli miałbyś odrobinę pojęcia o czym piszesz to wiedziałbyś że jedynym materiałem który do tego typu obróbki się nadaje jest laminat. Oryginalne plastiki z lat świetności tener na Dakarze lata 90 te ( czyli twojej również) są tak samo sztywne , z tą jednak różnicą że są dodatkowo bardzo mocno podatne na kruszenie i pękanie , taki jest ich urok i materiały z których były wykonane był taki a nie inny. Były robione na dużą skalę na wtryskarkach , ale materiał z którego były wykonane był dużo gorszy niż dostępny dzisiaj. Dzisiaj wtryskarki zostały , ale materiały bardzo się poprawiły i już nie są tak podatne na uszkodzenia.. W latach 80-90 , Chociażby zbiorniki paliwa były metalowe , dziś większość zrobiona jest z tworzyw które są elastyczne i niepodatne na uszkodzenia. Gdy robi się kilkadziesiąt tysięcy elementów robi się je zupełnie inaczej. Metoda wykonania 10-20 sztuk jest również zupełnie inna. Zapomniałem o najważniejszym , Ci którzy byli zmuszeni zamontować je do swoich motocykli byli z nich zadowoleni. Dla jasności: 1.Nie pracuję w firmie która się produkcją takich rzeczy zajmuje. 2. Nie jestem handlarzem . 3 Nie robię tych elementów na dużą skalę. 5. Mam je tylko do xtz 660 z 91-94 ( Chciałem po prostu pomóc – jakiś czas temu sam miałem problem ze znalezieniem plaściorów). Czytając tego typu nieprzemyślane wypowiedzi zaczynam się bardzo mocno zastanawiać nad sensownością tego przedsięwzięcia. ( KAŻDY MOŻE POROZMAWIAĆ Z Mietkiem z Rzeszowa z Tego Forum. Wysyłałem do Niego całkiem niedawno cały komplet tych ,,WĄTPLIWEJ JAKOŚCI PLASTIKÓW” )

                      No właśnie mam małą propozycję dla Wszystkich zaintersowanych. Może tak osobiście ktoś do mnie podjedzie i biorąc je do ręki oceni ich wykonanie oraz jakość. Mieszkam w zachodniopomorskim ,20 km od Goleniowa przy międzynarodowej A3 w stronę na Świnoujście, w miejscowości Przybiernów

                      Miejscowość do znalezienia na każdej mapie . Kom do mnie to 506642590

                      Komentarz


                        #12
                        Strzykawa ja nie mowie ze to Ty byales ale wata szkala to slaby material na plastiki

                        Komentarz


                          #13
                          Przy tej skali 10-20 nawet 100 szt chcąc je zrobić z dobrej klasy plastiku na wtryskarce trzeba :1. mieć urządzenia( bardzo drogie) , 2 zrobić kilka form – bardzo drogich .po 1 dla każdego elementu. ( koszty miliony nowych pln) Po ty wszystkim pryśnięcie 1 kompletu mogło by kosztować nawet 100 tyś zł. Na masową skalę wielu tysięcy szt się to kalkuluje , ale i tak jest drogo cena powyżej 2000 zł . Wybór należy do kupującego. Laminat może nie jest idealnym rozwiązaniem , ale ma wiele ważnych zalet. 1 wytrzymałość , 2 dostępność , 3 cena , 4 łatwość w domowych warunkach naprawy uszkodzonego elementu.. Trochę inna sprawa to zrobienie od zera tego co jest powyżej na fotkach. Ogólny kształt z formy to PAN PIKUŚ!! Zbudowanie od zera na swoich miejscach wszystkich wewn uchwytów i mocowań to jest MAJSTERSZTYK , który wymaga :dokładności , cierpliwości , i bardzo dużej precyzji. Dzięki temu wszystko jakoś do siebie pasuje, wygląda i co NAJWAŻNIEJSZE JEST WIECZNE!!!!!!!! PO NAPRAWIE KTÓREJ MOŻNA DOKONAĆ SAMEMU W GARAŻU NIE TRACI NIC Z PIERWOTNEJ WYTRZYMAŁOŚCI. I WYGLĄDU!! ( Zrobienie Wszystkiego na taką malutką skalę to koszt kilku tyś pln + zniszczenie przy przygotowywaniu wzorów( form) oryginałów plastików które muszą być kompletnie nieuszkodzone – gdyż błędy te na 100% zachowają się na późniejszych kopiach. To tak tylko z grubsza .Wiem na pewno jedno : ,, Gdybym wcześniej wiedział ile to będzie kosztowało kasy ,czasu , zdrowia i nerwów to bym sobie tym głowy nie zawracał. – ale ma to 2gą bardzo miłą stronę. RADOŚĆ NA TWARZY TYCH WSZYSTKICH KTÓRZY SĄ ZADOWOLENI Z OTRZYMANYCH ELEMENTÓW—JEST TO BEZCENNE!!!! Puzdro dla Wszystkich

                          Komentarz


                            #14
                            Czy dla 660 po 94 r. ( podwójne lampy ) też byłbyś w stanie dorobić plastiki jak byłaby taka potrzeba ?
                            sigpic

                            Komentarz


                              #15
                              Tak przez ciekawość: dlaczego "trzeba" zniszczyć przy okazji dawcę wzoru ? Pytam, bo znam przypadki zrobienia formy bez uszkadzania wzoru.
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X