Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Jawa350

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Jawa350

    Siemka sprzedam jawę ts350 motocykl naprawiałem 6lat temu szlify regeneracja wału itp
    jawa ma przerobiony silnik założona podkowę zwiększająca kompresie i splanowaną głowice rozszlifowanę kanały dolotowe, powiększona zębatka napędowa,zabierałem się do przerobienia skrzyni biegów ale zakład w którym pracowałem mianowicie FSO dział narzędziownia przestał istnieć prędkość max 180km/h bez ściemy!!!!. Silnik trzeba rozebrać i wymienić kartery które ma przygotowane lecz brak czasu
    motor stoi niszczeje od 6 lat nie odpalany worek części zamiennych z których da się zrobić drugi silnik
    Motor wspaniały dla osoby która ma garaż i lubi wieczorami pogrzebać Jawa posiada owiewkę ,fajne oponki enduro i jest trochę podniesiona
    504278398 warszawa- marki

    cena kupiłem za 900 kiedyś to było dla mnie coś posiadać JAWĘ ale to było dawno ,wiem za nikt mi tyle nie da
    trudno za 600 oddam za miej szkoda za tyle też
    Ostatnio edytowany przez bobo; 164.
    JESTEM ZIELONY.......ALE MAM SPAWARKĘ I UMIEM SPAWAĆ NIERDZEWKE

    #2
    Jakieś fotki by sie przydały

    Komentarz


      #3
      Papier jest ?
      Przenoszę do odpowiedniego działu.
      sigpic

      Komentarz

      Pracuję...
      X