Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[Piękna&Bestia] Honda CR450x z homologacją (4suw) do wzięcia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [Piękna&Bestia] Honda CR450x z homologacją (4suw) do wzięcia

    Wielu z Was, z tego co widziałam głowi się nad zakupem hardenduro,
    otóż tak się składa, że sąsiad z Poznania pilnie potrzebując kasy, puszcza swój piękny okaz Hondy CR450x 2002r.

    Przemiły 60 konny, ważący niecałe 100 kg, szatan, o nowych oponach , wczorajszym oleju i wielu innych atutach w stylu - nienaganny stan wizualny, dbający fachowo właściciel, jest do wzięcia.
    Jest także obniżony na ustawieniach więc spokojnie ktoś poniżej 170 wzrostu może się nacieszyć, ktoś powyżej, może sobie zestroić wedle uznania.

    Motocykl przed przyjazdem do Polski, był we Włoszech zarejestrowany, posiada komplet briefów potrzebnych do rejestracji.
    Posiada on także rozprowadzenie instalacji elektrycznej, które pozwoli na zainstalowanie np. radia

    UWAGA: Ponieważ jest to mocny sprzęt uczący pokory, nie zostanie oddany w ręce potencjalnego samobójcy.

    PS. Sama bym go wzięła, ale żyję na granicy ubóstwa odkąd przestałam "normalnie pracować na etacie" i próbuję "zarabiać na swoim" w tym pięknym kraju.
    Dlatego ponieważ nie mogę go nabyć, to może ktoś z forum się nacieszy fajną maszyną.

    #2
    jakis link fotki cena?>

    Komentarz


      #3
      No wlasnie, juz chyba o tym mowa byla.
      Take care of your Tenere she will take care of you

      http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

      Komentarz


        #4
        CENA 7k

        A oto link do allegro, powiem tak, te foty są słabe i nie oddają kompletnie wrażeń z bezpośredniego oglądania,
        ponieważ motor mieszka 2 ulice ode mnie, dla poważnie zainteresowanych mogę się tam udać i zrobić lepsze.

        http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2755298946

        Komentarz

        Pracuję...
        X