Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

KTM LC4 ADV 02r

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    KTM LC4 ADV 02r

    Sprzedam KTM LC4 640 Adventure
    Kupiłem go w grudniu 2011r z przebiegiem ok.32tyś km. Po zakupie zrobiłem serwis "startowy" u mojego mechanika:
    Wymienione zostały:olej i uszczelniacze w lagach, olej i reg. zaworów, profilaktycznie łożyska na wałku rozrządu, łożyska główki ramy, wszystkie płyny. Potem co 3-4tyś wymieniałem olej i regulowałem zawory. Obecnie moto ma ok.41tyś km. Ostatnia wymiana oleju i regulacja zaworów była jakieś 1,5-2tyś km temu. Moto miało przejść teraz większy przegląd przed wyprawą we wrześniu, ale że życie mi pokrzyżowało plany, a każdy po zakupie i tak robi podstawowy serwis więc zostało jak jest. Wymiany i regulacje powinny być zrobione za ok. 3tyś km.
    Moto ma zestaw napędowy na wykończeniu który chciałem dobić w koło komina, ale dokładam zestaw na którym byłem w Albanii, tj. po ok. 4tyś km przebiegu. W cenę wliczone są także osłony carbonowe zbiornika, plastikowe osłony ramy acerbisa, grzane manetki, gniazdo zapalniczki, składane lusterka. Moto stoi teraz na oponach michelin desert, jest ich ok. 60-70% jeszcze.Przegląd tech. jest chyba do marca lub kwietnia, ubezpieczenie do jesieni (październik lub listopad).
    Motocykl cenię z pełnym wyposażeniem 12tyś zł. Cenę tę można zredukować rezygnując z części dodatków, czyli: tłumik od wersji SXC, Alu bagażnik, osłona reflektorów Touratech, stelaż pod roadbooka/navi.
    Motocykl stoi w Białej Podlaskiej. Więcej info pod nr tel 788 815 003
    Pozdrawiam, Erwin.

    _________________
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

    #2
    To co lc8?
    Take care of your Tenere she will take care of you

    http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

    Komentarz


      #3
      No przecież nie gejes
      hominis est errare, insipientis in errore perseverare
      Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

      Komentarz


        #4
        O ile Erwin ostatnio nie dał jej jakoś nadzwyczajnie nie zmęczył to na prawdę bardzo dobre moto.
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Ostatnio to moto aż za dużo odpoczywa... Od powrotu z Albanii w zeszłym roku zrobiło może ze 2,5-3tyś km.
          hominis est errare, insipientis in errore perseverare
          Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

          Komentarz


            #6
            pożycz mi go obiecuję, że zajmę się nim jak Bigosem

            Komentarz


              #7
              wiedziałem, że prędzej czy później pójdziesz w odpowiednim kierunku, ale przewalone będziesz miał bo co się nasłuchałem jakie to 4 jest lepsze od 8 to moje

              Komentarz


                #8
                A nie jest ?
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  Teraz Erwinowi trzeba zmienić dopisek pod nickiem.... "jednak sprzedał swój namiot.... i motocykl!... zostawił sobie to co najlepsze! "

                  Komentarz


                    #10
                    Podli jesteście A szczególnie Ty Czeczen Posiadać wiedzę i drwić z kumpla
                    podrozemotocyklowe.com

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez kowal73 Zobacz posta
                      Podli jesteście A szczególnie Ty Czeczen Posiadać wiedzę i drwić z kumpla
                      Właśnie Czeczen, mów co wiesz!!!!!

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                        Teraz Erwinowi trzeba zmienić dopisek pod nickiem.... "jednak sprzedał swój namiot.... i motocykl!... zostawił sobie to co najlepsze! "
                        ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                        Komentarz


                          #13
                          To jest wątek odnośnie sprzedaży motocykla, a nie powodów które mną kierują... szydercy!
                          hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                          Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                          Komentarz


                            #14
                            Jak wrócę na początku września z pracy to wymienię zestaw napędowy i płyn hamulcowy dla nowego nabywcy. Oraz wrzucę aktualne fotki motocykla.
                            hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                            Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                            Komentarz


                              #15
                              Fotek nie będzie! Temat do zamknięcia. Moto się sprzedało zanim oficjalne ogłoszenie z fotkami zamieściłem.
                              hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                              Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X