Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Propaganda Xrv sprzedam.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Propaganda Xrv sprzedam.

    Witam. bez zbednych komentarzy moze ktoś bedzie szukał wiec zucam linka. Może sprzedam swoja xrv 750 Africa Twin 750 1995 RD 07.

    Uprzedzam pytania:

    I tak wszyscy wyladujemy na bmw lub ktm a ja od jakiegos czasu widze wszystko na pomarańczowo


    link do ogłoszenia:

    http://tablica.pl/oferta/honda-xrv-7...5-ID466lx.html

    #2
    Ladna przebitka cenowa
    Take care of your Tenere she will take care of you

    http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

    Komentarz


      #3
      jaka przebitka? znajdz lepsza afre z takim wyposazeniem i przebiegiem na rynku za mniejsze pieniadze a pozniej porozmawiamy o przebitce....

      Komentarz


        #4
        Nie będę sie kłócil ale przyznasz ze kupiles ja za sporo niższe pieniądze
        Take care of your Tenere she will take care of you

        http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

        Komentarz


          #5
          Każdy motocykl jest wart tyle, ile ktoś za niego zapłaci Rozumiem, że zmiana na LC8?

          Komentarz


            #6
            Dokłądnie na lc8. To ze mi sie udało dac mniej nie znaczy ze moto nie jest tego warte , a po za tym było gołe. wiec policz ile włozyłem .

            Komentarz


              #7
              Wstydź się Scorpinie!
              Jak tak można, sprzedawać za więcej niż się kupiło... Nie wiesz, że na tym forum to tylko sami tacy, co zawsze sprzedadzą za dużo mniej niż kupili i dla których sytuacja odwrotna to przejaw nie tyle zdrowego rozsądku co krętactwa i cwaniactwa.
              Bo przecież każdy z tego forum nigdy nie kupi niczego okazyjnie. Nawet jak jest promocja proszku do prania w Tesco, to przy kasie każą sobie nabić ta wyższą cenę sprzed promocji. Bo inaczej się nie godzi.
              A taki numer jaki odwaliłeś z tą Afryką... normalnie matka Madzi, mason, Żyd i moto(ale jednak)cyklista.
              O tęczowych kolorach Afry już nawet nie wspomnę.

              I wcale tego nie piszę dlatego że od kilku miesięcy chodzi za mną LC8. Wcale

              Pozdrawiam (z zazdrością )

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez esi Zobacz posta
                Nie będę sie kłócil ale przyznasz ze kupiles ja za sporo niższe pieniądze
                Ale tak szczerze to co nam do tego? Nie piszę tego personalnie, ale chodzi o to, żeby się pod ogłoszeniami niepotrzebny syf nie robił.
                Wiesz jak ciężko jest sprzedać dobry zadbany motocykl, wszyscy myślą, że to przekręt. Ktoś wejdzie, zobaczy komenty, nie zrozumie
                żartu, nabierze podejrzeń, a forumowy kolega będzie miał utrudnioną sprawę. PO CO?
                Sowizdrzał
                KTM 750 6T
                Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez sowizdrzal Zobacz posta
                  PO CO?
                  Bo to Polska Panie, i takie to wszystko typowo polskie
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Okazuje skruche koniec z zartami. Prosze moderatora o usuniecie niepotrzebnych postow by nie smiecic w watku...
                    Take care of your Tenere she will take care of you

                    http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                    Komentarz


                      #11
                      muszę mocno przemyśleć, czy sprzedając swoją XTZ wystawiać ją na tym forum ... zaraz będzie zjebka, że drogo, bo na allegro chodzą za 5 tyś. Czyli tak samo jak piszą pajace na allegro, gdy próbujesz coś sprzedać ...a i jeszcze potargować się bez oglądania najlepiej smsem lub mailowo

                      Komentarz


                        #12
                        a ja bym pojechał obejrzec ta Afre ale kuzwa do Koszalina kawał drogi (obserwuje temat)

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez esi Zobacz posta
                          Nie będę sie kłócil ale przyznasz ze kupiles ja za sporo niższe pieniądze
                          Esi, czy ty nigdy nie wyciągniesz wniosków ze swojego postępowania?
                          Zapomniałeś już, jak pod nickiem Szkopek narobiłeś bałaganu koleżance Lepris, kiedy ta oglądała dla ciebie motocykl?
                          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                          Komentarz


                            #14
                            Esi poprostu nie moze sprzedać swojej piekności i stąd chyba te zazuty. Uwazam ze cena która chce za motocykl jest okazyjna na rynku i hooj komu do tego za ile udało mi sie ją wyrwać

                            Ale spoko. Nie napinajmy sie jak stringi na Kaliszu. Jak nie sprzedam to bede nadal niał pewny motocykl którym nie boje sie jechać gdzies w dal... a to wszystko przez te zachcianki marzenia i checi spróbowania tej zarazy.... Albo spróbujesz albo bedziesz całe zycie pluł se w brode ze nie spróbowałeś....

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            Zamieszczone przez rumpel Zobacz posta
                            a ja bym pojechał obejrzec ta Afre ale kuzwa do Koszalina kawał drogi (obserwuje temat)
                            Rumpel jesli chcesz to pisz pytaj na priv postaram sie rzeczowo opisać wzystko co cie interesuje , porobie fotki filmiki itd. a Koszalin... no ja wiem ze wszystkie motocykle są na południu. Sam po oba moje jechałem na połódnie.....

                            Komentarz


                              #15
                              też kupiłem Terese taniej, a sprzedałem drożej, co nie znaczy, że zarobiłem i naprawdę trzeba dac spokój tym dogaduchom typu drogo tanio
                              chyba, że ktoś ewidentnie leci w h... i po przejechaniu Polski okazuje się na miejscu, że Władek z komisu zapomniał nam powiedzieć o kilku ważnych punktach...
                              że jak ostatnio jeździł z synem to się wypierd... i wszystkie owiewki popękały, akuma nie ma i na jeden gar nie chodzi nie wie czemu wczoraj chodził

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X