Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[S] Husaberg FE550e sprzedam nie tanio i nie okazyjnie :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [S] Husaberg FE550e sprzedam nie tanio i nie okazyjnie :)

    Witam

    Wstawiam do ewentualnej sprzedaży mojego Husaberga FE550e, rok 2004, przebieg 6000 km. Zarejestrowany, opłacony z ważnym przeglądam technicznym, wszystko ważne do wiosny 2015.
    Motocykl od 03.2013 w PL.
    Doskonała, czytaj tańsza alternatywa do KTM EXC 525.
    Motek u mnie od października 2013, jestem 2 właścicielem w PL, poprzednik dużo nie pojeździł z braku czasu i to samo wyszło u mnie. Mam jeszcze zdłubaną KLR650 z zawiasem WP i do moich wyjazdów terowych mi wystarcza a husaberg sobie stoi i odpoczywa na stołeczku
    Artykuł porównawczy KTM vs. Husaberg



    Fotki





    Aktualne fotki:






    Reszta fot ----> https://plus.google.com/u/0/photos/1...75019690563761


    Berg ma:

    - duży bak widoczny na fotkach Clarke 15 L, "biały kruk" zbiornik ściągnięty z USA kupiony cudem za $, aktualnie założony bak fabryczny (9 L), bo po latania koło komina czasem styka,

    - płyta pod silnik tez z USA za grube $,

    - wydech akrapovic plus bardzo dobry db kiler, nie słychać go w lesie z 30km,

    - handbary z ufo plast praktycznie nowe z rdzeniem aluminiowym na grubą kiere,

    - klocki zmienione, tarcze są w porządku,

    - lusterko składane,

    - stacyjka, daje możliwość iść do sklepu po np. wodę

    - podwyższenie kery aluminiowe,

    - z przodu założona nowa zębatka 13z,dodaje 2 14 zębów, napęd jest ok w mniej i jeszcze polata,

    - 50 km temu zmieniony olej w silniku OLEJ IPONE 10W50 KATANA OFF ROAD ( jesieni zalałem nowy olej ale w maju zalałem nowy (po 150 km), bo to tylko raptem litr oleju),

    - na wiosnę zalany świeżym płynem chłodniczym Preston oraz nowy płyn hamulcowy, nowa świeca, czyszczenie gaźnika, regulacja zaworów tj. jakieś 200km te powyższe czynności zostały zrobione (wszytko zrobione u wysokiej klasy specjalisty z tytułem inż.znającego motocykle od podszewki, zwłaszcza KTM/Husaberg), wyprany i nasączony olejem do filtrów gąbkowych.

    - po zakupie założony nowy akumulator,

    - nowe linki gazu,

    - nowa tylna opona Dunlop D952 plus gruba dętka założona 100 km temu,

    - nowy przedni błotni z serwisu KTM bo mi się podoba niebieski kolor plus okleina na niego (kto mnie zna możne potwierdzić ze lubię ładne moto :mrgreen: )

    światła są, klakson też.
    - stan techniczny i wizualny bez zarzutu, aż dziw, że się takie ładne hard enduro zachowało

    Kopka działa, sprawdzane, zawieszenie WP w stanie bardzo dobry przednie jak i tylne, identyczne jak w KTM 525 EXC.

    Motek w okolicach Sandomierza.

    Kontakt na PW, mail: tomaszb2@tlen.pl lub kom: 53 jeden 485 jeden 27

    Cena w PLN: 11.500,- do logicznych negocjacji

    Cena nie mała i żadna okazja ale motek godny polecenia i do jazdy bez dodatkowych kosztów.
Pracuję...
X