Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Pompka podciśnienia xtz 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pompka podciśnienia xtz 660

    Witam, kupie sprawną pompkę podciśnieniową, 660/750

    #2
    To się rzadko psuje.
    Zmieniłem oryginalną na nowego chińczyka z ali za drobne i jest tak samo z odpalaniem po dłuższym czasie.
    Świeże paliwo, naładowany aku, dobra świeca i kranik odkręcony na kilka minut przed pdpalaniem - to mi się sprawdza jakoś.

    Jak bardzo chcesz, to Ci pożyczę starą pompkę na testy.

    Komentarz


      #3
      Rzadko psuje, a jakoś większość ma problemy z zasilaniem. Po wypaleniu paliwa z gaźników, ponowne uruchomienie powoduje rozładowanie aku...
      5 lat temu nie miałem z tym problemu, teraz mam, więc membrany po prostu się zużywają.
      Zestaw naprawczy by się przydał... Ale go nie znajduję.
      Ostatnio edytowany przez Lis; 4923.

      Komentarz


        #4
        za 100 i koszty przesyłki to mam nówkę jak chcesz

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez ninsan Zobacz posta
          za 100 i koszty przesyłki to mam nówkę jak chcesz
          Zestaw naprawczy?

          Komentarz


            #6
            U mnie tereska wiecznie stoi, przebiegów niby nie robi i na początku zeszłego sezonu nie zmieniłem świecy. Miała jakieś 2-3kkm. Siadła mi na Kaszubach w najmniej oczekiwanym momencie. Było trochę mobilizującego stresu ale koniec końców po jej wymianie jakość odpalania po czasie na duży plus. Wczoraj po kilku miesiącach postoju, naładowałem baterię, spuściłem paliwo z gaźnika i po 3-4 obrotach zagadała. Wzorowo. A było już dużo gorzej - aku nie starczało.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez ninsan Zobacz posta
              za 100 i koszty przesyłki to mam nówkę jak chcesz
              Jak Mario się nie zdecyduje w tym tygodniu, wezmę ją w przyszłym

              Komentarz


                #8
                Dzięki, pisze właśnie z Ninsanem, w sprawie tej pompki, potrzebuje do innego moto

                Komentarz


                  #9
                  Hej, Ninsan chyba wiadomości na prywatną skrzynkę ode mnie do Ciebie nie dochodzą

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X