Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wygląda poprawnie. Nawet Handbar lewy ma mocowanie nie połamane i guma osłaniająca sprzęgłową linkę się ostała. Lusterka wymienione jak i siedzenie, ale to wiadomo - pewnie się połamały z tego co napisane jest, remont silnika zrobiony - mi byloby żal puszczać za taką cenę niską ;d
    Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
    Adwenczur Klab FB
    Adwenczur Klab w sieci

    Komentarz


      motocykl ma podobno okolo 70000 albo tez i 170 000 przebiegu i ma zrobioną całą górę silnika łącznie ze szlifem czy po takim przebiegu mogę się obawiać jakiś nieprawidłowości na dole silnika i w skrzyni biegów? A! nie wiem jeszcze czy dobrze widzę czy z lewej strony jest zagnieciony zbiornik?

      Komentarz


        Dodam, że plastiki malowane oby dwa. Także mogły być połamane. Na baku nic nie widzę.
        Ogólnie wygląda dobrze.
        Ciekawym jest to, że ten remont był robiony. Przy 70tyś to powinien być w dobrym stanie. Ale cholera wie. Jak był dobrze zrobiony to posłuży jeszcze. Gorzej jak zabierał się za to jakiś mechaniro od siedmiu boleści.
        I tu właśnie pojawiają się podejrzenia bo cena niska.
        Trzeba by wysłać kogoś na przeszpiegi. Żeby obejrzał, posłuchał. Jest parę osób Białej, może by pomogli.
        ...tylko silnych los obdarza hojnie...

        Komentarz


          Kupię xtz 660

          Witam, poszukuje ładnej Tenerki do 300 - 350km od Siedlec. Przeglądając ogłoszenia na tablicy, allegro i otomoto znalazłem kilka motocykli których linki przedstawiam poniżej:

          1. http://tablica.pl/oferta/yamaha-tene...tml#b15e6de30c oraz ten sam motocykl z innymi fotkami


          2. http://allegro.pl/yamaha-tenere-xtz6...064063489.html


          3. http://tablica.pl/oferta/yamaha-xt66...tml#743039ecad

          4. http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...tml#743039ecad

          Mile widziane roczniki 1995-1999. Z góry dzięki za pomoc

          Komentarz


            Zamieszczone przez reljo Zobacz posta
            witam. Zamierzam kupić XTZ 750 i chcizłbym prosić o radę fachowców z tej dziedziny. Co myślicie o tym motocyklu?
            http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...tml#ef98234cd3
            Nie znam motocykla bo pytałeś na PW

            Jeśli nowe tłoki itd. to musi mieć rachunek na to. A dlaczego nowe tłoki i w ogóle remont góry? Jak tłoki się wymienia to zazwyczaj musi być ich jakieś uszkodzenie czy gigantyczny przebieg.

            Motocykl dość tani i jako tako utrzymany. Brak dodatków.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

              Znacie te moto? sporo czasu już wisi. cena nie mała,na jednym foto widać że lewa owiewka przy zbiorniku klejona.

              Komentarz


                Pzdr!
                prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                Komentarz


                  Tak coś mi się kojarzyło że już chyba o niego pytałem. Coś więcej na temat tego moto z tego co wiem to nawet nie zarejstrowane. widział go ktoś na żywo?

                  Komentarz


                    Co myślicie o tym sprzęcie? Sprowadzany z Niemiec i podobno zapomniał facet zabrać szyby bo musiał odkręcić aby moto weszło do auta. Jest może ktoś obeznany z okolic Kłodzka kto wybrałby się ze mną na oględziny?

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez Bartosz Zobacz posta
                      Co myślicie o tym sprzęcie? Sprowadzany z Niemiec i podobno zapomniał facet zabrać szyby bo musiał odkręcić aby moto weszło do auta. Jest może ktoś obeznany z okolic Kłodzka kto wybrałby się ze mną na oględziny?

                      http://otomoto.pl/yamaha-xtz-tenere-...-M3950683.html
                      Jest już pytanie o tę samą sztukę:
                      Pzdr!
                      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                      Komentarz


                        Hey, czy ktoś może przez przypadek był i oglądał w Gdyni taką sztuke: http://motocykle-gdynia.otomoto.pl/yamaha-tenere-750-gdynia-raty-0-M3915290.html. Ogłoszenie prawie nic nie wnosi swoją treścią, ale możę na żywca ktoś ją obejrzał ?

                        Lub czy ktoś może słyszał o czymś do 6-6,5tyś w pomorskim sensownego z XTZ'ów?

                        P.S. podane jest 40KM - czy to nie będzie mało na faceta 170kg? i czy wymiana gaźników na większe jest potrzebna czy wystarczą dysze i iglice ?


                        Z góry dziękuję za odpowiedź i sugestie

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                          Nie znam motocykla bo pytałeś na PW

                          Jeśli nowe tłoki itd. to musi mieć rachunek na to. A dlaczego nowe tłoki i w ogóle remont góry? Jak tłoki się wymienia to zazwyczaj musi być ich jakieś uszkodzenie czy gigantyczny przebieg.

                          Motocykl dość tani i jako tako utrzymany. Brak dodatków.
                          Z ciekawości szukałem w tym dziale jakiegoś wspomnienia o mojej właśnie tą kupiłem oglądał ją znajomy mechanior lakiernik od moto. Bak nie ma żadnych wgniotek ori lakier naklejki pod bezbarwnym plastiki również ori naklejki były na wierzchu nie pod bezbarwnym i koleś podobno je usunął bo mu się nie podobały, moto robiło dłuższe trasy paliła normalnie ale dyma puszczała i poszła nowa góra tłoki, pierścienie, robota głowic, świece, synchro itp dół był ok więc nie ruszany a i jeszcze łańcuszek plus napinacz.
                          Moto po remoncie zrobiło trasę Litwa-Łotwa coś tam po objechaniu trasy wymienił jeszcze łożyska koła tylniego.
                          Cena fajna szwagier chory był w domu siedział i dzw do mnie że jest tenera w Białej a akurat byłem tam podleciałem na miejsce, oblukałem i ugadaliśmy się. Gość starszy po 50tce, moto na długie wypady z żonką śmigał kupił BMW GS 1100 a że kasy mu nie brakuje to i z ceną nie szalał ...
                          I tak stałem się kolejnym właścicielem 2gim w PL.

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Hubert_senator Zobacz posta
                            Z ciekawości szukałem w tym dziale jakiegoś wspomnienia o mojej właśnie tą kupiłem oglądał ją znajomy mechanior lakiernik od moto. Bak nie ma żadnych wgniotek ori lakier naklejki pod bezbarwnym plastiki również ori naklejki były na wierzchu nie pod bezbarwnym i koleś podobno je usunął bo mu się nie podobały, moto robiło dłuższe trasy paliła normalnie ale dyma puszczała i poszła nowa góra tłoki, pierścienie, robota głowic, świece, synchro itp dół był ok więc nie ruszany a i jeszcze łańcuszek plus napinacz.
                            Moto po remoncie zrobiło trasę Litwa-Łotwa coś tam po objechaniu trasy wymienił jeszcze łożyska koła tylniego.
                            Cena fajna szwagier chory był w domu siedział i dzw do mnie że jest tenera w Białej a akurat byłem tam podleciałem na miejsce, oblukałem i ugadaliśmy się. Gość starszy po 50tce, moto na długie wypady z żonką śmigał kupił BMW GS 1100 a że kasy mu nie brakuje to i z ceną nie szalał ...
                            I tak stałem się kolejnym właścicielem 2gim w PL.
                            Stary, jesteś Bogiem... rozje...łeś mnie do łez
                            Pierwsze skojarzenie mając na uwadze styl i interpunkcje to: http://youtu.be/QAsa-KNoVRo

                            Komentarz


                              heh no zdarza mi się

                              Komentarz


                                Witam szukam Yamaha XTZ 750 i natrafiłem na taką sztukę :

                                Co o niej myślicie?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X