Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kupię Yamaha XTZ Super Tenere !!!!

    Witam szukam aktualnie Yamaha XTZ 750 Super Tenere
    Cena ok 10k +/-
    Znalazłem cosik takiego od handlarza :


    jeżeli ktoś ma w bardzo dobrym stanie (mechanicznym/wizualnym) Yamahę to pisać

    Komentarz


      zadzwoń albo apisz do kolegi gruby88, on ma taką samą z wilbersem z tyłu na sprzedaż ale trochę drożej.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        tylko zabierz od razu krate piwa bo negocjacje trudne mogą się okazać a bardziej wypasionej tenerki chyba w Polsce nie ma.

        Komentarz


          Zamieszczone przez Tomus Zobacz posta
          Witam szukam Yamaha XTZ 750 i natrafiłem na taką sztukę :

          Co o niej myślicie?
          Co tu dużo pisać, przywiózł, umył, siknął plakiem i wystawił. Oleju i filtrów nawet nie zmienił.
          Plus za opis: "Motocykl dla prawdziwego mężczyzny. Terenowy topór starej klasy wielkich enduro!!! prawdziwa legenda, z którą wiele nawet nowych motocykli nie może konkurować! "
          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

          Komentarz


            Dzięki za info już napisałem priv niestety nr tel. nie mogę znaleść , jak ktoś może to niech poda na priv bo widzę że kolega blisko mnie mieszka bo w Wawie

            Komentarz


              Zamieszczone przez Bartosz Zobacz posta
              Co myślicie o tym sprzęcie? Sprowadzany z Niemiec i podobno zapomniał facet zabrać szyby bo musiał odkręcić aby moto weszło do auta. Jest może ktoś obeznany z okolic Kłodzka kto wybrałby się ze mną na oględziny?

              http://otomoto.pl/yamaha-xtz-tenere-...-M3950683.html

              Swoją wiozłem busem i też musiałem odkręcać owiewkę i lusterka. Tylny szpetny błotnik jest albo ściemą handlarza albo dobrym prognostykiem co do przeszłości użytkowania Tenerki. Uważam, że w tej cenie warta jest obejrzenia.

              Komentarz


                Witam , dawno nie byłem na forum ale teraz częściej będę zaglądał . Czy możecie kilka słow o tym sprzęcie:http://otomoto.pl/yamaha-tenere-bezw...-M3949484.html

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Daro Zobacz posta
                  Witam , dawno nie byłem na forum ale teraz częściej będę zaglądał . Czy możecie kilka słow o tym sprzęcie:http://otomoto.pl/yamaha-tenere-bezw...-M3949484.html
                  Patrząc na zdjęcia, nie bardzo jest się do czego przyczepić

                  Komentarz


                    Ktoś coś wie na jej temat?
                    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez Tomus Zobacz posta

                      Wygląda na ładnie odrestaurowaną, ale cena wydaje mi się jednak lekko wysoka. Szyba jest na stałe w pionie?

                      Komentarz


                        Szyba jeszcze ujdzie, ale moto wygląda na jakieś oklapnięte i jeszcze te dziwnie naklejone paski na boczkach potęgują wrażenie. Docelowo miało być chyba tak; http://i782.photobucket.com/albums/y.../Th_rechts.jpg
                        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                        Komentarz


                          Witam kolegów. Szukam sobie Tenerki, co do pojemności to bym wolał zacząć od mniejszej niż odrazu 750 ale bym ładną nie pogardził. U mnie w podlaskim nie ma za dużo wyboru a daleko w ciemno jakoś obecnie nie chcę jechać ale tego nie wykluczam że tak to się skończy.
                          Znalazłem takie 3 sztuki:
                          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                          Z tego co wiem od ok 2 sezonów sporadycznie jeżdżona ale sprawna mechanicznie i elektrycznie, ściągnięta dla siebie z zagranicy. Po kupnie wymieniony olej czyli dwa sezony temu do gaźników i zaworów nie lazł bo jak stwierdził nie było potrzeby. Obecnie nie ma przeglądu bo nie jeździł daleko w tamtym sezonie i dla tego go nie robił. Sprzedaje ponoć bo potrzebuje zł a nie ma kiedy nią jeździć. Tak mi powiedział a co do reszty to nie wiem. Prosiłem go o dodatkowe fotki, zobaczymy czy wyśle.
                          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                          W tej nie podobają mi się kolory bo to nie jest chyba w oryginale i ta przednia owiewka ale mogę się mylić, niech fachowcy się wypowiedzą
                          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                          żebym dorwał po ewentualnym kupnie przednią czachę to całkiem całkiem.


                          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Moda, Zwierzęta, Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                          i ta która mi najbardziej mi wpadła w oko, tylko daleko tak jechać w ciemno chyba żebym miał kogoś obok kto by rzucił okiem.
                          Te sztuki mam jakoś nie tak daleko ale nie zawsze blisko znaczy dobrze, jak by ktoś mógł coś doradzić czy podpowiedzieć będę dłużnikiem, z tych 3 to jakoś ta pierwsza mi podchodzi tylko trzeba jakoś określić jej stan. Jeśli ktoś wie o jakieś innej godnej uwagi do 5-6tyś to chętnie zobaczę. Pozdrowienia

                          Komentarz


                            Ja bym oglądał tą pierwszą w pierwszej kolejności, widać że nie dłubana i wszystkie plastiki ma oryginalnie malowane a nie jakieś pstrokate,
                            jak nią nie jeździ to pewnie jeszcze opuści na cenie a w pakiet startowy i tak będziesz musiał wyłożyć przynajmniej 2 tys zł.
                            Jedź, zobacz, ale z mechanikiem jeśli nie masz pojęcia co i jak, przejedź się to nawet jak jej nie kupisz będziesz miał porównanie.
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              Patrząc na cenę i prawdopodobnie oryginalny stan też jechałbym w pierwszej kolejności oglądać tą pierwszą

                              Komentarz


                                Właśnie jest taki problem że nie mam z kim jechać jeśli chodzi o fachowe oko, sam mam pojecie o mechanice ale nie znam ważnych punktów Tenerki bo z nią nie miałem prawie doczynienia. Czytałem sporo o tym na co uwagę zwrócić przy kupnie ale sporo zobaczy się dopiero po kupnie. Obecnie czekam na fotki typu silnik, napęd, opony, hamulce, tłumik od strony koła i jakieś tam inne. Jak je dostanę to zdam relację. Dzięki PANOWIE

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X