Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Juz z pół roku stoi do sprzedaży

    Komentarz


      http://allegro.pl/yamaha-super-tener...139063351.html Jest ktoś z tej okolicy by mógł na nią ziorknąć???

      Komentarz


        Piotr13 chyba jest z Kościana, napisz do niego.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          Ok, dzieki

          Sent from my RM-825_eu_poland_261 using Tapatalk

          Komentarz


            Czego dopatrujecie się w tym egzemplarzu? http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...218386815.html W przebieg nie wierzę, a od Dex'a dowiedziałem się już że malowanie jest z '89r, brakuje dekielków osi wahacza, są ślady po gmolach (podobno dodaje je do motocykla), do tego złamany uchwyt osłony tarczy, nowe sety pasażera, brak prawego lusterka, no i zbyt ładny lakier. Widzicie coś więcej?

            Komentarz


              Malowanie jest z '90r , kapsle na wahacz dam ci gratisowo ( jak kupisz. Ogólnie na zdjęciach moto całkiem całkiem, zresztą jesteś miejscowy to zabierz kogoś do towarzystwa i pomacaj osobiście, posłuchaj jak pracuje. Dobrze papiery obejrzyj i zerknij na ramę czy prosta i niepopękana ,bo cena to jakaś zbyt okazyjna.
              "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

              Komentarz


                Osobiście brak kapsli mi nie przeszkadza, ale może przeszkadzać łożyskom W sobotę dopiero lecę obczaić co i jak więc wtedy coś więcej będzie wiadomo.

                Komentarz


                  Dla mnie ona jest "jakaś takaś" zmęczona. Coś jak koń po westernie. Na OLX.pl tez jest kilka sztuk, których nie ma na allegro. Sprawdź.

                  Już teraz spraw sobie odjazdowy prezent! xtz 750 w Twojej okolicy - tylko w kategorii Motocykle i Skutery na OLX!

                  Komentarz


                    Mam pytanie co do nr. ramy i silnika. Rama wiadomo, na główce, ale w którym miejscu szukać numerów silnika? Jeszcze nie ogarnąłem forum ale jak szukałem to nie znalazłem tematu z tym. I drugie pytanie: w tym ogłoszeniu gość porobił zdjęcia z nr. http://olx.pl/oferta/yamaha-xtz-750-...tml#731540c441 w każdej tenerce znajdę takie oznaczenia?

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez Rysiu Zobacz posta
                      każdej tenerce znajdę takie oznaczenia?
                      W mojej nie ale nie wiem jak w innych.
                      Dużo wiecej ciekawych zdjęć tutaj

                      Komentarz


                        http://img07.allegroimg.pl/photos/or...8/4063133889_3 Na tej fotce widać nr silnika. Na drugie pytanie odpowiedź brzmi - nie.
                        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                        Komentarz


                          Te numery to oznakowanie pojazdu zabezpieczające przed kradzieżą, kiedyś był na to szał i tak znakowali części, żeby nie szło potem tego sprzedać.
                          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                          Komentarz


                            Byłem dzisiaj oglądać tenerke. Bya położony na prawą stronę, dlatego brak lusterka i delikatne uszkodzenia na prawej stronie, kołyski prościutkie, nr się zgadzają, silnik pali bardzo chętnie, nie kopci ani nic takiego, delikatnie słychać sprzęgło, przebieg może być bardzo prawdopodobny, bo opony już mają chyba 16 lat (ciężko dokładnie określić bo DOT był tylko w roczniku, czyli jeszcze stary sposób zapisu), nowe tarcze z przodu, z tyłu delikatny rant, malowanie z pominięciem przedniego błotnika i jednego boczka oryginalne. Ogólnie wyszło że to znajomy znajomego i że ściąga sobie moto ze Szwajcarii, trochę pojeździ i zmienia. Cena do negocjacji więc muszę się porządnie zastanowić.

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Rysiu Zobacz posta
                              Byłem dzisiaj oglądać tenerke. Bya położony na prawą stronę, dlatego brak lusterka i delikatne uszkodzenia na prawej stronie, kołyski prościutkie, nr się zgadzają, silnik pali bardzo chętnie, nie kopci ani nic takiego, delikatnie słychać sprzęgło, przebieg może być bardzo prawdopodobny, bo opony już mają chyba 16 lat (ciężko dokładnie określić bo DOT był tylko w roczniku, czyli jeszcze stary sposób zapisu), nowe tarcze z przodu, z tyłu delikatny rant, malowanie z pominięciem przedniego błotnika i jednego boczka oryginalne. Ogólnie wyszło że to znajomy znajomego i że ściąga sobie moto ze Szwajcarii, trochę pojeździ i zmienia. Cena do negocjacji więc muszę się porządnie zastanowić.
                              To ten motocykl? http://www.xtzclub.pl/threads/10339-...750-cena-6-900
                              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                              Komentarz


                                Nie, ten: http://olx.pl/oferta/yamaha-xtz-750-...tml#96e7b6be8d
                                Tamten podałem tylko jako pytanie co do tych powybijanych numerów.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X