Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Hello, hello.
    Tak po prawdzie to powinienem się chyba jeszcze raz przywitać bo po trzech latach od rozstania z małą Teresą naszła potrzeba ponownego zejścia się, tylko tym razem może z większą?
    Przez ten czas brykałem TDM 850 ale ciągnie do lasu...

    Ktoś zna ten motór?
    Pozdrawiam - Jac.

    Komentarz


      Nie bade zakładał nowego wątku, proszę o szybka radę oglądaliśmy dużą Teresę z koleszką przed chwila. No i sprawa sie tak ma, że słychać szumienie z prawej strony z okolic łańcuszka rozrządu. U mnie tego nie słychać stad od razu wylapalem ten dźwięk. Czy oprócz łańcucha cos jeszcze może sie okazać do wymiany? Ślizgi, napinacz? Czy warto zaryzykować i kupić? cała reszta jest ok, cena tez fajna tylko ten podejrzany dźwięk.

      Komentarz


        Zamieszczone przez orzelekNGI Zobacz posta
        Nie bade zakładał nowego wątku, proszę o szybka radę oglądaliśmy dużą Teresę z koleszką przed chwila. No i sprawa sie tak ma, że słychać szumienie z prawej strony z okolic łańcuszka rozrządu. U mnie tego nie słychać stad od razu wylapalem ten dźwięk. Czy oprócz łańcucha cos jeszcze może sie okazać do wymiany? Ślizgi, napinacz? Czy warto zaryzykować i kupić? cała reszta jest ok, cena tez fajna tylko ten podejrzany dźwięk.
        Pompa oleju też jest z tej strony i pompa wody, ale przeważnie to wina łańcucha, sprawdź napinacz to będziesz wiedział co i jak.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
          Pompa oleju też jest z tej strony i pompa wody, ale przeważnie to wina łańcucha, sprawdź napinacz to będziesz wiedział co i jak.
          też tak o tym pomyślałem, ale sprzedawca pewnie na to się nie zgodzi

          Komentarz


            Zamieszczone przez orzelekNGI Zobacz posta
            też tak o tym pomyślałem, ale sprzedawca pewnie na to się nie zgodzi
            To szukaj innej sztuki albo targuj cenę bo łańcuch do wymiany.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              No kolega będzie targował

              Komentarz


                Siemanko.
                Mam na oku taką sztukę:

                Tylko dziwi mnie to że już chyba 2 miesiące wisi na allegro i nikt nie bierze.
                Gadałem z gościem. Twierdzi, że super wszystko cacy. Coś tam niby na łączeniu wydechów przepuszcza
                Może ktoś z wyjadaczy mieszka w okolicy i mógłby obejrzeć. Ja mam 300 km :/
                Na razie czekam aż mój Dominator się sprzeda ale jakby było warto to może wziąłbym w ciemno

                Komentarz


                  Napisz do kolegi Piotr13 on mieszka tam niedaleko.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    Oglądałem już ją ,moto po lekkim szlifie albo parkingówce, klejone plastiki, ogolnie dość złachany i pordzewiały, wydech faktycznie puszcza bokiem bo ktoś partacko pospawał łączenie nowych kolektorów wydechowych z tłumikiem, kolektory zresztą z kwasówki. Silnik jeszcze zdrowy ale grzechocze sprzęgło i troszkę łańcuszek. Opony i napęd ok, gość dokłada jeszcze całe tylne koło. Jedzie prosto ,hamulec przód ok, tył też hamuje ale tak sobie i tłoczki nie odbijają od razu. Igła to nie jest ,raczej zdrowy materiał do pogrzebania ale cena raczej nie adekwatna do wkładu jakiego moto wymaga.
                    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                    Komentarz


                      Piotr13.
                      Poradź mi proszę. Gość jest prawie zdecydowany na zamianę na mojego Dominatora
                      Może byśmy sie dogadali tylko nie wiem ile mógłby mnie wynieść taki solidny remont.
                      Koła/szprychy to małe piwo - sam ogarnę.
                      Wizualnie plastiki i takie tam to tez olewam.
                      Wydech pospawam.
                      Chodzi o silnik.
                      Mocno tam rzęzi to sprzęgło ?? Jaki to jest koszt mniej więcej ??
                      I jak z łańcuszkiem ??
                      Wolę kupić trochę taniej i samemu dołożyć ok 2000 niż kupić za 8000 niby gotową
                      Jak sam sobie porobię i powymieniam części to przynajmniej mam pewność.

                      Komentarz


                        łańcuch koło 200 zł kosztuje - od kawasaki poasuje a jest taki sam i tańszy, jest gdzieś opisany nr katalogowy.

                        Komentarz


                          wkleiłem w innym temacie ("znalezione na allegro"), a ten chyba będzie bardziej trafny:


                          xtz 750 mojego dobrego kumpla Michała z Poznania (był 3 lata temu na forum)

                          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                          kupiona w Rzeszowe chyba 4 lata temu:
                          była z nami w Alpach, była rok temu na MRU

                          potwierdzam: w super stanie - jeżdżona niewiele, tylko turystycznie, doposażona
                          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Lobo80 Zobacz posta
                            Piotr13.
                            Poradź mi proszę. Gość jest prawie zdecydowany na zamianę na mojego Dominatora
                            Może byśmy sie dogadali tylko nie wiem ile mógłby mnie wynieść taki solidny remont.
                            Koła/szprychy to małe piwo - sam ogarnę.
                            Wizualnie plastiki i takie tam to tez olewam.
                            Wydech pospawam.
                            Chodzi o silnik.
                            Mocno tam rzęzi to sprzęgło ?? Jaki to jest koszt mniej więcej ??
                            I jak z łańcuszkiem ??
                            Wolę kupić trochę taniej i samemu dołożyć ok 2000 niż kupić za 8000 niby gotową
                            Jak sam sobie porobię i powymieniam części to przynajmniej mam pewność.
                            Sprzedający to handlarz motocyklami więc zapewne chętnie zamieni tenerkę na dominatora(łatwiej sprzedać) by odzyskać zamrożone pieniążki. Ale opinię " na mieście" ma dobrą , więc kantować nie będzie. Co do samego moto, ciężko jednoznacznie zweryfikować ten hałas bo ta dziura w wydechu daje sama w sobie też nieżle . Sprzęgło miało w ogóle opory i dopiero po kilku minutach udało się je rozkleić by dało się wrzucić bieg bez kangura i zadławienia silnika. Nawet na zimno ciągnąc na włączonej jedynce do tyłu nie chciało puścić. Zerwałem je gazem i trochę przez siłę. Może to wskazywać na wystukany już kosz -tarcze blokowały się już w wyrobionych rowkach ? Same tarcze i przekładki to wydatek kilkuset złotych, kosz to już większe pieniążki . Tyle, że dopiero rozbiórka może to zweryfikować. Łańcuszek to już tańsza sprawa. Jeszcze jedna sprawa, mając na względzie hocki jakie czasami są z ramami w ST poprosiłem o klucze i odkręciłem boczki (gość nawet mi przy tym pomagał), pęknięć nie było ale rama malowana ewidentnie w tym miejscu a same spawy jakoś wyglądały na poprawiane ,jakieś grube mi się widziały. Ale nie miałem drugiej ST by porównać a moja 660'tka ma jednak o wiele czystsze spawy na ramie. Więc może i coś tam było smarkane.
                            Dopiero porządna weryfikacja po rozbiórce pokaże czy trzeba w to moto włożyć 1000 zł czy dużo więcej. Na liczniku 34 kkm o ile pamiętam więc pewnie jest to 134... niby to nie dyskwalifikuje tego silnika ( robią i 200 kkm) Ale tak na mojego czuja to warte jest ze 4-4,5 tys. Zależy na ile wyceniasz swoją Hondę i jak się tam cenowo ugadasz. Ale na forum można znaleźć lepsze motocykle.
                            Decyzja Twoja bo pieniądze Twoje...
                            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                            Komentarz


                              Cześć
                              ktoś kojarzy co to za maszyna? Może forumowa? Wygląda przyzwoicie i cena dobra...

                              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                              No i po remoncie góry silnika...

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez serbin Zobacz posta
                                Cześć
                                ktoś kojarzy co to za maszyna? Może forumowa? Wygląda przyzwoicie i cena dobra...

                                OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                                No i po remoncie góry silnika...
                                Tutaj masz info http://advrider.pl/viewtopic.php?f=8&t=15189

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X