Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts



    słabo szukałeś...
    Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

    Komentarz


      Ktoś coś wie o tym sprzęcie ?
      OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

      Pamiętam jeszcze jak był wystawiony za 9.5 tys , ze zdjęc opisu zaangażowania sprzedawcy wydaję się być w porządku ...

      Komentarz


        A to jeszcze aktualne? Myślałem ze ktoś z forum ją kupił już

        Komentarz


          Szukałem jakiegoś info na temat tych dwóch XTZ (jeśli było i przegapiłem, to przepraszam):
          http://olx.pl/oferta/sprzedam-motor-...tml#0dc5072d1e
          http://olx.pl/oferta/yamaha-xtz660-b...tml#9d2e55002f
          Przy tej pierwszej już tytuł zniechęca, ale moto jest tanie, może coś by się z niego przy pewnym nakładzie czasu i pieniędzy ukrzesało. Ogólnie to nie jestem jeszcze zdecydowany czy chcę 660 czy 750 (trochę się boję wagi tej drugiej, bo ważę 60kg), natomiast istotne jest dla mnie, żeby w miarę możliwości się za moto nie najeździć, bo nie mam ostatnio czasu, więc byłbym wdzięczny za jakieś informacje na ich temat.

          Komentarz


            Zamieszczone przez RedShadow Zobacz posta
            Szukałem jakiegoś info na temat tych dwóch XTZ (jeśli było i przegapiłem, to przepraszam):
            http://olx.pl/oferta/sprzedam-motor-...tml#0dc5072d1e
            http://olx.pl/oferta/yamaha-xtz660-b...tml#9d2e55002f
            Przy tej pierwszej już tytuł zniechęca, ale moto jest tanie, może coś by się z niego przy pewnym nakładzie czasu i pieniędzy ukrzesało. Ogólnie to nie jestem jeszcze zdecydowany czy chcę 660 czy 750 (trochę się boję wagi tej drugiej, bo ważę 60kg), natomiast istotne jest dla mnie, żeby w miarę możliwości się za moto nie najeździć, bo nie mam ostatnio czasu, więc byłbym wdzięczny za jakieś informacje na ich temat.
            W piasecznie masz praaktycznie dwa motocykle,
            właśnie tą st z ogłoszenia a do tego jeszcze małą teresę od kolegi qbalon z forum,
            jak przyjedziesz to będziesz mógł się przysiąść do bydwu maszyn.
            Mimo wszystko na początek polecał bym małą teresę.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              Co do moto od kolegi qbalon to planuję je obejrzeć i prawdopodobnie kupić, z tym że małej tenery szuka też mój brat więc nadal pozostaje znalezienie jeszcze jednego moto.
              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
              Mimo wszystko na początek polecał bym małą teresę.
              Jeździłem kilka sezonów na GS 500 i sezon na DR 650 RSE więc całkiem zielony nie jestem ani na asfalcie ani w lekkim terenie. ST wiadomo wygodniejsza i trochę więcej mocy w trasie, mniejsze wibracje silnika (nie wiem też jak się mają wibracje w 660 w stosunku do tych z DRki, tam przy 120 km/h już ciężko było dłużej wytrzymać). Z drugiej strony w stronę małej tenery ciągnie mniejsza masa i znacznie niższe koszty utrzymania.

              Komentarz


                Ważę coś koło 85kg. Prowadzę raczej aktywny tryb życia. I po niewielkim doświadczeniu mogę powiedzieć, ze w żadnym razie nie brałbym ST. Szczególnie jeśli lubisz jeździć poza asfaltem. Jedynym powodem który mógłbym mnie przekonać to, ze ST nadaje sie do jazdy we dwoje. Moja dziewczyna ma własny motocykl wiec mnie nie dotyczy. Co do wibracji nie miałem styczności z DR 650. Co to znaczy " dłużnej wytrzymać"? Małą tenerką trasy po 300-400km jednym rzutem nie są problemem. To ja sie pytam- o co chodzi z tymi wibracjami?

                Komentarz


                  DRką też robiłem takie trasy, tyle że prędkość przelotowa to ok. 110 km/h, powyżej tej prędkości wibracje z silnika były na tyle duże, że na dłuższą metę zaczynały mocno dokuczać (co miało swoje zalety bo przy tych prędkościach brała śmieszne ilości paliwa). W teren pakować się nie zamierzam, co najwyżej szutry itp. co nie zmienia faktu, że masa ST mnie odstrasza i skłaniam się ku małej tenerce, ale to też zależy co się trafi (mam w planach na wiosnę wyjazd 100% asfalt, więc możliwe że jak się trafi to kupię ST i pojadę, a jak wrócę będę myślał co dalej).

                  Komentarz


                    Piszesz że brat szuka też małej terseki, to dwie będzie łatwiej serwisować niż jedną małą a drugą dużą. Jeśli jeździsz solo to mała spokojnie da sobie radę. A dużo łatwiej ją podnieść
                    Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                    Komentarz


                      Tak jak pisałem, skłaniam się ku małej teresie, ale to zależy czy uda mi się coś w miarę szybko znaleźć. Swoją drogą trochę się tu offtop zrobił więc myślę, że można to wyczyścić, a nadal byłbym wdzięczny za jakieś info nt. tej 660 z Sandomierza z linka który dałem.

                      Komentarz


                        http://olx.pl/oferta/yamaha-tenere-x...tml#fd725a03ca
                        Ktoś coś wie na temat tego moto?

                        Komentarz


                          Znajomy zastanawia się nad zakupem Yamahy Radian jako pierwszego motocykla na spokojne przejazdy po mieście do pracy.
                          Czy ktoś z was miał jakieś doświadczenia z tym motocyklem?
                          Czy jest sens brać 25-letni sprzęt?
                          Czy może, tak jak ST, im starszy, tym lepszy?

                          Będę wdzięczny za wszystkie opinie.

                          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                          Komentarz


                            RedShadow jeśli byłbyś zainteresowany to moje moto http://olx.pl/oferta/yamaha-xtz-660-CID5-ID8pVGt.html
                            cena wysoka ale motor doinwestowany, jeszcze bedzie w najbliszych dniach zamontowane akcesoryjne siedzenie jeśli byłbyś zainteresowany możesz dzwonić udziele więcej informacji

                            Komentarz


                              Trochę przekracza mój budżet, chociaż z tym bym sobie poradził, większym problemem jest odległość, na chwilę obecną nie mam czasu żeby jechać prawie 300 km po moto.

                              Komentarz


                                szybka piłka
                                dla kolegi - ktoś go zna ?

                                rej RZE
                                stoi w Baniocha
                                silnik 850

                                ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                                FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X