Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    sklanialbym sie ku 750

    Komentarz


      No to przecież masz st od szafury, zła?
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        wy mi powiedzcie....

        Komentarz


          Szukasz zadbanej ST do ktorej nie trzeba dokładać moja jest nadal na sprzedaż: http://www.xtzclub.pl/threads/12321-...od-młotek cena do negocjacji

          Komentarz


            Zamieszczone przez Bociaan Zobacz posta
            wy mi powiedzcie....
            Jedź oglądać, przejedź się i targuj poniżej 6 tys, teraz jak jeździ na lc8 st to dla niego kondon więc po taniości masz moto przygotowane do jazdy. Od handlarza jak kupisz za 4 tys i tak wyjdzie cie wszystko 6 bo będziesz musiał zrobić pakiet startowy.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              Znalazłem na internecie takie oto oferty z mojej "okolicy":

              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

              KtoÅ› coÅ› podpowie?

              Komentarz


                MogÄ™ ja, mogÄ™?
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  Wal śmiało

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez Krzysiek75 Zobacz posta
                    Wal śmiało
                    Dzięki,
                    to co pokazałeś w linkach to stare kondony do niczego nie zdatne, ani to nie jedzie po asfalcie ani po szutrach, bierze olej wiadrami, litrami trzeba dolewać. Jedyna zaleta czyli kopniak z modelu 1vj już została usunięta w tym modelu. Jak chcesz klasyka to kup jeszcze starsze moto przynajmniej nie będzie traciło na wartości przez następne lata, Kowal robi na takim moto rocznie ok 40 tys i chwali sobie bezawaryjność silnika.
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      Możesz mi podrzucić przykładowy ? Albo tematy do poczytania, nim ja to ogarnę i doczytam milion "pustych" tematów to jesień mnie zastanie .

                      Komentarz


                        Przykładowe co? Ogłoszenie o moto? A co chcesz wiedzieć? Jak masz jakieś pytanie wal śmiało na forum , zawsze ludzie odpowiedzą co myślą.
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          1vjdakar.jpg
                          XTek z dużą banką. Ale tam nie było tak że wałek zdawczy jest niefajny? Ale motocykl lżejszy od następcy, rozrchawki do wyboru i jak już Marcin napisał- ma już swoją wartość jako klasyk.

                          Komentarz


                            Marcin , spokojnie , tlumacz jak dzieciom.

                            Komentarz


                              Ta 500-tka jakaś taka za ładna, za bardzo się świeci, jakby malowana. Szary silnik, skrzynia "nowego typu", dłuższe przełożenia, niby wzmiocniony (szerszy) tryb piątego biegu - po tej modyfikacji silnik trafił do XT600E (ze zmienionym układem zapłonowym). Szkoda jedynie, że to 500, bo nawet przy 600cm to nie jedzie. W każdym razie z fotek nie mam się do czego przyczepić - albo zadbany, albo podpicowany. Jakbym szukał to bym się zainteresował, o ile sprzedający powie coś sensownego w rozmowie telefonicznej.
                              Natomiast 600-tka z ogłoszenia. Cóż... mogę się mylić, ale cytuję "sprowadzona z włoch w 2004r i jestem jej 1 włascicielem w polsce do chwili obecnej ,bardzo mało jezdzona - brak czasu- jak ja kupiłem miała 70tys teraz ma 79tys" - zapytasz gościa czy pali olej, to mam nadzieje, że nie powie, że praktycznie nie, że może mała dolewka na sezon (znaczy się litr na 800km? ). Niby yeoup po remoncie silnika w swoim XT600E zrobił ponad 100tys.km na jednym tłoku, ale z reguły dla tego silnika, szczególnie mało jeżdżonego, taki przebieg oznacza jedno - remont góry (szlif, nowy tłok itd), a to bez robocizny daje 800-1400zł na dzień dobry. Nie chce mi się wierzyć żeby było inaczej skoro właściciel nie raczy zainwestować nawet 70zł na nowe osłony lag Jakoś czuję, że jest wart nie więcej niż 3500zł. Wtedy dobijając do obecnie oferowanej ceny miałoby się teresę, którą spokojni można pojechać dookoła globu.

                              Moje skromne zdanie jest takie - o ile z jakiegoś powodu nie koniecznie chcesz tylko i wyłącznie XT600Z, to olej temat. Kup jakiegoś twina, czy V-kę za podobną kwotę (XL600V, KLE500) i przynajmniej pojeździsz bez większego wkładu sezon czy dwa, a później zdecydujesz co dalej zrobić. Dla mnie XT600 był bardzo świadomym wyborem, inaczej tego łupa bym nie kupił Jak chcesz wiedzieć coś więcej, to pisz do mnie na PW - albo odpuścisz, albo kupisz mimo wszystko
                              Ostatnio edytowany przez ArturS; 427.

                              Komentarz


                                Mi się zdaje że ta 500 to tak na prawdę 600 tylko koleś niema pojęcia co sprzedaje. Wystarczy poprosić go o kod silnika, pewnie będzie 3tb
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X