Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez pejas Zobacz posta
    cześć witam,
    pierwszy post, w sprawie pierwszego moto.

    wybór padł na Dr650 RS lub XTZ 660 tenere. Chwilowo rozpatruje tenerki z moich okolic.
    duża prośba do forumowiczów o radę i pomoc, czy ktoś z was zna poniższe sztuki? lub jest w stanie mi na coś zwrócić uwagę / przestrzec / doradzić zanim zacznę męczyć właściciela tel.
    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


    niestety budżet ograniczony mam do 4500zł - wiem że nie mogę oczekiwać petardy w tej cenie
    pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

    czytałeś poradnik kupującego?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Tak czytałem, nie tylko z tego forum. Oglądałem już kilka sztuk dr itp.
      Wiem że z foto i opisu aukcji nie sprawdzimy kompresji czy ramy. Ale może komuś się te sztuki przewinęły. Szczególnie ta piaskowa jest charakterystyczna.

      Komentarz


        W Was moja nadzieja!

        Dzień dobry Panowie! Strasznie mi Teresa namieszała w głowie. Już o niczym innym nie mogę myśleć. Trampek pogoniony, teraz tylko znaleźć odpowiednią. Proszę rzućcie okiem na te foty. Są dosyć dokładne.

        1. Pierwsza to sprowadzona rok temu z Niemiec sztuka z Rzeszowa. W linku jest dużo zdjęć i filmik z pracą motocykla. Problem jest taki, że na ramie i wahaczu jest trochę rdzy.


        2. Druga to forumowy cukiereczek z Krakowa po dużym remoncie. Regulowane były zawory, regenerowane gaźniki. Tylko, że ta jest starsza i ma gaźnik od szwajcara.


        Bardzo proszę o jakieś wskazówki. Nie ukrywam, że bardziej podoba mi się Rzeszowska sztuka. No i jest też młodsza

        Pozdrawiam serdecznie!

        Komentarz


          A ceny tych motocykli, bo bez tego ciężko coś doradzić.
          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

          Komentarz


            Motocykl nr 1 w stanie bez kufrów i z oryginalnym siedzeniem za 8 tyś. roczni 96
            Teresa nr 2 7,5tyś. rocznik 91

            Cholera, ta rzeszowska, gdyby nie ta rdza to pewnie już bym jechał zobaczyć (z Łodzi to jest kawałek) ale jednak budzi to ostrożność.
            Mam po trampku bardzo dobre wspomnienia. Rocznik '97 i trzymałem go w genialnym stanie. No świat można było na nim objechać. Trochę się boję, że trafię sztukę nie dość, że za spore pieniądze to jeszcze do dużego serwisu
            Ostatnio edytowany przez knrdb; 4488.

            Komentarz


              Ta z Rzeszowa jest ładna, ale jak wiadomo na wyglądzie się nie jeździ.
              Ta z Krakowa, jeżeli jest po solidnym przeglądzie, to jesteś o przegląd do przodu, w tej z Rzeszowa i tak będziesz musiał to zrobić, żeby wiedzieć na czym się jeździ.
              Na wiek nie patrz, bo nie jest wyznacznikiem w tym motocyklach. Przeczytaj poradnik kupującego na wiki, zobacz na co zwrócić uwagę, wypytaj sprzedających będziesz miał lepsze rozeznanie. Np. opony z jakieś 500 zł, napęd pewnie z 600 itd, itd
              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

              Komentarz


                Ja na Twoim miejscu odpuściłbym jedną i drugą. Po prostu. Lepiej poczekać na inne oferty.

                Komentarz


                  A tego rodzaju rdza to coś czym trzeba się przejmować? W sensie jak bardzo może dać po kieszeni usuwanie tego paskudztwa?

                  Komentarz


                    Rdza jak rdza, rama jest ze zwykłej stali, więc nie ma tam kosmicznej technologii, ja za swój wahacz z piaskowaniem i malowaniem proszkowym dałem 70 zł.
                    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez knrdb Zobacz posta
                      A tego rodzaju rdza to coś czym trzeba się przejmować? W sensie jak bardzo może dać po kieszeni usuwanie tego paskudztwa?
                      No generalnie to problem, u mnie zaczyna delikatnie wychodzić ale tylko w paru miejscach, a ta z Rzeszowa to wygląda jak by w stawie zimowała. Jedyny ratunek jak chcesz pojeździć to rama i wahacz do piaskowania i lakierowania, bo druciarstwo i tak wylezie, mam identyczną jak ta z Rzeszowa (96 rok) i masz do mnie parę kilometrów, jak chcesz to podjedź zobaczysz czy ci odpowiada Teresa . Moja nie jest jeszcze na handel, ale przymierzyć się możesz.

                      - - - Zaktualizowano - - -

                      20151215_135503.jpg

                      Komentarz


                        A co jako bardziej w temacie możecie powiedzieć o tej sztuce. Sprawa wygląda obiecująco gdyby tylko nie te plastiki przyszlifowane.

                        OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                        Komentarz


                          Gdy 20sto letni z plusem , ba niech będzie i 5 letni motocykl enduro nie ma rys i przytarć, a w opisie, że lakier oryginał to dopiero było by dla mnie podejrzane...
                          hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                          Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez knrdb Zobacz posta
                            A co jako bardziej w temacie możecie powiedzieć o tej sztuce. Sprawa wygląda obiecująco gdyby tylko nie te plastiki przyszlifowane.

                            http://olx.pl/oferta/yamaha-xtz-750-...tml#e8915c9b27
                            przynajmniej jak normalny gość to opowie Ci co się przez ostatnie 8 lat działo (a jak przejechał 10tyś to się pewnie nic nie działo)

                            Komentarz


                              Przeszukując oferty natrafiłem na taki egzemplarz. Ogólnie to ładna z zewnątrz, zastanawia mnie, co się z nią faktycznie działo, że ktoś pomalował silnik, golenie i nawet osłonę pod silnikiem (bo to gołe alu nie jest). Kolektory i pedały też są malowane.
                              Po oponach widać, że u schyłku. Raczej unikać takiej sztuki, czy jednak warto się zainteresować?

                              6 600 zł: Srzedam yamahe sprowadzoną w bardzo dobrym stanie nowy napęd, silnik pracuje idealnie +kufer GIVI bardzo ładny wygląd


                              Pozdrawiam.

                              Komentarz


                                Fantazja Niemców z kasą czasem przeraża.
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X