Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kwestia tego, czy to było zrobione dla własnego widzimisię, czy jako maskarada szpetnego zaniedbanego stanu. Wiadomo, że człowiek kupuje oczami i ktoś to chciał podchwycić. Aczkolwiek, żeby doprowadzić do takiego stanu motocykl i go sprzedawać za 6 tysięcy to musiałaby być padlina, żeby się to opłacało.

    Inna rzecz, może być motor zarżnięty.

    Komentarz


      Zamieszczone przez Pawel Depta Zobacz posta
      przynajmniej jak normalny gość to opowie Ci co się przez ostatnie 8 lat działo (a jak przejechał 10tyś to się pewnie nic nie działo)
      Z "grubsza" mogę opowiedzieć co się działo z teresą przez ostatnie 8 lat. Bardziej dokładnie opowiem o wydarzeniach z udziałem XTZ-ty od 2012r (w 2012 ja kupiłem). Dokładnie zrobiłem nią tylko 10tys. km. i niewiele się działo .

      - - - Zaktualizowano - - -

      Zamieszczone przez knrdb Zobacz posta
      A co jako bardziej w temacie możecie powiedzieć o tej sztuce. Sprawa wygląda obiecująco gdyby tylko nie te plastiki przyszlifowane.

      http://olx.pl/oferta/yamaha-xtz-750-...tml#e8915c9b27
      Zadzwoń, umów się na jazdę. Zapraszam. Z Łodzi nie masz do mnie daleko. Teresa nie jest "igiełka", widać 20 lat, ale mechanicznie sprawna. Wolałem mieć org. lakier nawet jeśli plastik klejony i kilka rysek.

      Komentarz


        Zamieszczone przez Antonio Zobacz posta
        Przeszukując oferty natrafiłem na taki egzemplarz. Ogólnie to ładna z zewnątrz, zastanawia mnie, co się z nią faktycznie działo, że ktoś pomalował silnik, golenie i nawet osłonę pod silnikiem (bo to gołe alu nie jest). Kolektory i pedały też są malowane.
        Po oponach widać, że u schyłku. Raczej unikać takiej sztuki, czy jednak warto się zainteresować?

        6 600 zł: Srzedam yamahe sprowadzoną w bardzo dobrym stanie nowy napęd, silnik pracuje idealnie +kufer GIVI bardzo ładny wygląd


        Pozdrawiam.
        Ktoś był nią na zlocie parę lat temu. Najpierw była do kupienia w Ostrowie, później pojawiła sie na zlocie, ale właściciel był z całkiem innego rejonu, teraz znowu jest w ostrowie. Nie wiem o co chodzi.
        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

        Komentarz


          Hej,

          czy ktoś zna ten motocykl? http://otomoto.pl/oferta/yamaha-tene...-ID6yoPof.html

          Może macie jakieś uwagi spostrzeżenia co do niego?

          Pozdrawiam

          Komentarz


            Panowie co myślicie?

            OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

            Komentarz


              Że to 30% poniżej najtańszych na mobile.de - czyli innymi słowy coś musi być nie tak z tym moto.


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Komentarz


                Sprawdź vin, będziesz widział chociaż zarys przebiegu
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  Odezwałem się już w tej sprawie, ma mi wysłać jeszcze dzisiaj VIN. Robię ogólne rozpoznanie bo mam 330km żeby obejrzeć i czy warto w ogóle jechać. Mało tych tenerek widać.

                  Komentarz


                    Wygląda na na jakąś Holandię i nadmorska korozję po słonym klimacie. Wahacz koroduje - zlazla farba, silnik też ma ślady stania pod chmurką. Poza kosmetyka bardziej istotne jest jak to pracuje na żywo. Ale zawsze jest tak, że nikt za darmo nic nie daje. Więc cena odzwierciedla stan i może mowić o kosztach doprowadzenia tego do użyteczności.

                    Komentarz


                      odnośnie tej 660 to Miasteczko Krajeńskie jest 15 km od mojej chaty mój kumpel już był ja oglądać bo jak by nie było cena atrakcyjna motorek to anglik z przebiegiem (przeliczając na nasze 90tyś) kumpel mówił ze motorek taki jakiś umęczony.I odpuścił go sobie

                      Komentarz


                        Dzięki wielkie panowie. Zaoszczędziliście mi dnia w trasie i kilku stów.

                        Komentarz


                          Witam
                          Tenera jest choroba... Miałem już 3, potem było Varadero, a teraz temat Tenerki wraca w snach jak duch
                          Tym razem miałaby być jako już czwarty motocykl w garażu więc przeglądam te najtańsze...
                          Wiem, wiem, wszystko wiem,- pomimo że wiem , to jednak zapytam:

                          Czy ktoś może widział, interesował się i może coś powiedzieć na temat tej Tereski?:

                          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                          Będę wdzięczny, bo mam tam parę kilometrów.

                          Komentarz


                            Brak ślizgu łańcucha i osłony, oraz opony brudne, tysiąc w dół i można zacząć negocjacje.

                            Komentarz


                              I do tego silnik najprawdopodobniej do remontu... Czyli cena atrakcyjna tylko pozornie. Odpuszczam sobie wycieczkę.

                              Komentarz


                                Skąd wiesz, że silnik do remontu?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X