Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Moi mili,
    czy ktoś z was widział, któryś z poniższych egzemplarzy? Jakieś opinie?
    Yamaha xtz 750 super tenere
    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

    Wyglada ok na zdjęciach tylko tył jakiś taki obniżony, do tego pewnie po jakiejś przygodzie przodem.

    Yamaha XTZ Super Tener750. Super stan!!
    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

    Ten wyglada ładnie, ale nie wiem czy chce mi się bawić z odblokowaniem.

    Sprzedam Yamahe XTZ 750 SUPER TENERE przygotowana na wyprawe
    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

    Wizualnie średnio, ale dużo było robione. Do tego cena bardzo korzystna.

    Yamaha XTZ 750 Super Tenere ZADBANY!! !!
    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

    Ten wyglada solidnie.

    Zapraszam do wyrażenia opinii

    Komentarz


      Zatem krótko:
      Pierwsza - wygląda na zmęczoną i na dodatek golas.
      Druga - nieźle, a co do odblokowania to godzina pracy z gaźnikiem i króćcami (sam mam szwajcarska wersję i nie odczuwam potrzeby zmiany), sprawdziłbym co to znaczy nowe opony
      Trzecia- nieco zmęczona ale wygląda na właściwie eksploatowaną a przy tym same kolektory z nierdzewnej stali podnoszą jej wartość o prawie 1k PLN,
      Czwarta - ładny stan ale poza szybą Loster kolejny golas, przynajmniej czysty.
      Ostatnio edytowany przez Mondo Cane; 3348.
      Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

      Komentarz


        Zamieszczone przez Mondo Cane Zobacz posta
        Zatem krótko:
        Pierwsza - wygląda na zmęczoną i na dodatek golas.
        Druga - nieźle, a co do odblokowania to godzina pracy z gaźnikiem i króćcami (sam mam szwajcarska wersję i nie odczuwam potrzeby zmiany), sprawdziłbym co to znaczy nowe opony
        Trzecia- nieco zmęczona ale wygląda na właściwie eksploatowaną a przy tym same kolektory z nierdzewnej stali podnoszą jej wartość o prawie 1k PLN,
        Czwarta - ładny stan ale poza szybą Loster kolejny golas, przynajmniej czysty.
        Dzięki, póki co skłaniam się do 2 i 4. Tylko trzeba się wybrać.
        Dzisiaj widziałem taką jaką chciałbym mieć. Ale niestety czekała już na nadjeżdżający transport.

        Komentarz


          Siemka!

          Byłem oglądać ten motor:



          Opisany jako stan bardzo dobry. Otóż niezupełnie:

          - opony każda z innej parafii, tylna do wymiany
          - szprychy przód luźne
          - plastiki są polakierowane na nowo - zrobione są w miarę ok, ale jednak zacieki i brak niektórych zaczepów
          - tarcza tylna powoli będzie się kończyć
          - kanapa przeszyta przez poprzedniego właściciela, ale zrobiona nieco partyzancko
          - rozbity lewy, tylny kierunkowskaz
          - do wymiany dźwignia zmiany biegów (luźna, nie wiem czy wieloklin nie jest wyrobiony)
          - silnik pracuje nieładnie, słychać chyba zawory, sprzdający mówi że nigdy go nie otwierał, a zrobił około 20 tysięcy kilometrów
          - przebieg wyssany z palca, nie działa prędkościomierz
          - na wolnych obrotach sam gaśnie
          - jakieś zwarcie w instalacji przez co wiatrak kręci się cały czas po włączeniu zapłonu
          - chłodnica nosi ślady konkretnych żwirowni - zebra mocno powyginane
          - puszka filtra cała ubabrana pyłem i błotem - nikt tam nie zaglądał
          - nieoryginalne podnóżki

          Jak się drąży nieco temat to sprzedający sprzedaje co raz to nowsze historie w stylu, a bo tu kolega się wywrócił, a bo to krzywe może być bo ja kiedyś na żwirowni przeleciałem przez kierownicę itd.
          Ostatnio edytowany przez Taki Tam Gar; 3608.

          Komentarz


            A opis wygląda nieco inaczej niż po obejrzeniu, "wymieniono filtry..", chyba jeden co najwyżej.
            Stan bardzo dobry - znaczy "prawie" igła.

            Komentarz


              Cz ktoś z Szanownych Użytkowników kojarzy ten egzemplarz ??
              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

              Komentarz


                apropos filtrów i dobrego stanu (było, ale przypomnę bo to śmieszne):

                - Bartas (*) a jak z filtrami w tym moto?
                - są ok, trochę je przedmuchałem, dadzą radę

                rzeczywistość:



                (*) kilka lat temu jeden z forumowych handlarzy, kilka osób oszukał, zniknął ze światka moto.
                Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                Komentarz


                  Ale silikon to z pewnością marki Yamalube ...

                  Komentarz


                    Witam kolegów i mam pytanie co myślicie o tym sprzęcie https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...tml#bc60312d63 , może ktoś oglądał , przyznam ze mam do niego ponad 350 km , i nie chciał bym jechać na darmo , aczkolwiek według mnie wygląda na zadbany egzemplarz .

                    Komentarz


                      no, typowy Włoch, jeździł na kostkach do pracy, ale mu się znudziło i przesiadł się na skuter
                      Ranty na tarczach słabo pasują do 36k przebiegu

                      Komentarz


                        Tu masz więcej zdjęć tego motka

                        Komentarz


                          Dołączam się do prośby kolegi Slacoka,jeśli w pobliżu Gorlic jest ktoś kto się zna na Teresach i mógłby rzucić okiem byłbym wdzięczny ,nie chce z powrotem ciagnąć moto do Włoch ,nawet jeśli nikt się nie zdecyduje na zakup może Ja się czegoś nowego dowiem,jestem zielony w kwestii motocykli.Pozdrawiam i z góry dziękuje

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Pisiorzysko Zobacz posta
                            Dołączam się do prośby kolegi Slacoka,jeśli w pobliżu Gorlic jest ktoś kto się zna na Teresach i mógłby rzucić okiem byłbym wdzięczny ,nie chce z powrotem ciagnąć moto do Włoch ,nawet jeśli nikt się nie zdecyduje na zakup może Ja się czegoś nowego dowiem,jestem zielony w kwestii motocykli.Pozdrawiam i z góry dziękuje

                            Nie żebym chciał się czepiać, ale przecież to Twój motocykl a Ty prosisz kogoś żeby jechał go oglądać bo może dowiesz się coś o nim ciekawego? Ostatnio widziałem jak go zachwalales a teraz jesteś ciekaw co to takiego? No bez przesady...

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Bulbulator Zobacz posta
                              Nie żebym chciał się czepiać, ale przecież to Twój motocykl a Ty prosisz kogoś żeby jechał go oglądać bo może dowiesz się coś o nim ciekawego? Ostatnio widziałem jak go zachwalales a teraz jesteś ciekaw co to takiego? No bez przesady...
                              Pzdr!
                              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                              Komentarz


                                Prośba o oglądniecie motoru tyczy się Slacoka który jest wstępnie zainteresowany kupnem i szkoda żeby jechał taki szmat drogi na darmo ,a co do odpowiedzi na drugie pytanie to na forum jest wielu ludzi którzy maja dużo większe doświadczenie i wiedzę która Ja nie dysponuje ,wiec może znajda jakieś usterki o których Ja niewiem a dzięki nim będę je mógł usunąć.Pozdrawiam

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X