Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Hmm, generalnie to szukam czegoś w granicy 10-12k, jakby ktoś miał sprawdzone moto to dajcie znać na priv. Moto ma być do szeroko pojętej turystyki solo i bardziej off niż on.
    Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

    Komentarz


      Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
      Ile chcesz zapłacić?
      To, że znowu szukam Prince to wyłącznie moja wina bo zmieniałem swoje Tenerki (albo tego, że urodził się pomysł wyjazdu na Bałkany ).
      Ile chcę zapłacić?
      Jak Wejdziesz w moje fotki to będą moje sprzęty. Jedno lampową (oryginał bez wkładu, ale i bez dodatków) sprzedałem za 4tys, a dwu lampową (naprawdę rewelacyjny stan, oryginał, gmole, stelaże pod kufry, siedzenie od Wulkana) sprzedałem za 7,5. Logicznie by było znaleźć coś przyzwoitego w środku tych kwot. Najbardziej zależy mi na dobrym stanie technicznym i dodatkach potrzebnych na wyprawę

      Komentarz


        nemo- ale nową małą? Jeździłeś tym? To jeden pies z tym co mamy, tylko spalanie mniejsze i fajnie wygląda. A kosztuje 2 do 3 razy więcej. Jest sens?

        PaprykTo moją jeśli miałbym puścić to za 6,5. Wygląda słabo bo " używam " za to serwis jest na bieżąco. Góra pieca po remoncie, tak samo zawiasy. Zaciski też. Koła też. Jest charakterystyczna, a niektórzy tego nie lubią.
        Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

        Komentarz


          Prince - nie wiem czego chce, chcę odmiany, wszelkie sugestie mile widziane. Pomarańczy się trochę obawiam serwisowo, ale korci to jak jeździ... Dylematy No i budżet dość ograniczony. Nie chcę na pewno nic cięższego niż to co mam. Jeżdżę solo z rogalem więc wygoda pasażera również nie jest czynnikiem determinującym.
          Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

          Komentarz


            No to weź sobie tego lc4 adv z gościa z forum advrider, cena niby 9 koła ale nikt nawet nie zadzwonił więc jak wyłożysz 8 to spokojnie będziesz miał bazę do różnego rodzaju modyfikacji pod siebie.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              Wizualnie wygląda strasznie Pojadę obejrzeć, na co zwrócić uwagę przy zakupie 640?
              Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

              Komentarz


                To temat rzeka, nic nie sprawdzisz, jak sprzęgło rozruchu łapie od razu to spoko, sieczkarni nie posłuchasz bo i tak nic nie usłyszysz, zawias i tak do roboty. Jak masz blisko to przejdź się i sam zobaczysz. Najważniejsze że to hf po 03 roku więc wkładasz gaźnik od sxc fcr 41 z tpsem i moduł i wstaje do trójki.
                Napisz albo zadzwoń do AdamB to powie więcej.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
                  nemo
                  PaprykTo moją jeśli miałbym puścić to za 6,5. Wygląda słabo bo " używam " za to serwis jest na bieżąco. Góra pieca po remoncie, tak samo zawiasy. Zaciski też. Koła też. Jest charakterystyczna, a niektórzy tego nie lubią.
                  Ja właśnie z tych którzy lubią oryginał, jak fabryka stworzyła Ale jak Masz jakieś fotki to podeślij, zobaczyć nie zaszkodzi

                  Komentarz


                    Sorry. Ale fabryczne malowania z lat 90 są dla mnie nie do przejścia. Dodatkowo charakterystycznych tak nie kradną, bo trudniej niespostrzeżenie sprzedać nawet na części. Po sobie wiem, że jak na aukcje wyjechałby silnik z malowanym cylindrem to mój. Tak samo jak biały bak czy koła z czarnymi obręczami. Zdjęcia są w temacie o mojej Tereferce.

                    Komentarz


                      Sporo pracy w nią Włożyłeś przez te kilka lat A po próbach kopnych oryginalny kolor w zasadzie i tak by nie wytrzymał

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Taki Tam Gar Zobacz posta
                        Siemka!

                        Byłem oglądać ten motor:



                        Opisany jako stan bardzo dobry. Otóż niezupełnie:

                        - opony każda z innej parafii, tylna do wymiany
                        - szprychy przód luźne
                        - plastiki są polakierowane na nowo - zrobione są w miarę ok, ale jednak zacieki i brak niektórych zaczepów
                        - tarcza tylna powoli będzie się kończyć
                        - kanapa przeszyta przez poprzedniego właściciela, ale zrobiona nieco partyzancko
                        - rozbity lewy, tylny kierunkowskaz
                        - do wymiany dźwignia zmiany biegów (luźna, nie wiem czy wieloklin nie jest wyrobiony)
                        - silnik pracuje nieładnie, słychać chyba zawory, sprzdający mówi że nigdy go nie otwierał, a zrobił około 20 tysięcy kilometrów
                        - przebieg wyssany z palca, nie działa prędkościomierz
                        - na wolnych obrotach sam gaśnie
                        - jakieś zwarcie w instalacji przez co wiatrak kręci się cały czas po włączeniu zapłonu
                        - chłodnica nosi ślady konkretnych żwirowni - zebra mocno powyginane
                        - puszka filtra cała ubabrana pyłem i błotem - nikt tam nie zaglądał
                        - nieoryginalne podnóżki

                        Jak się drąży nieco temat to sprzedający sprzedaje co raz to nowsze historie w stylu, a bo tu kolega się wywrócił, a bo to krzywe może być bo ja kiedyś na żwirowni przeleciałem przez kierownicę itd.
                        Cześć!

                        Otóż motor cały czas stoi na allegro. Doszły tylko okleiny i opis że nigdy nie był jeżdżony w terenie xD.

                        OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                        Komentarz


                          Cześć wszystkim, ktoś może oglądał, zna właściciela albo jakąś historie tych Tenerek?


                          1) https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...tml#0d99ba5009 do tej mam najbliżej ok 120km
                          2) https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...tml#737aefea70
                          3) https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...tml#bdffb2e439


                          Dziś byłem oglądać i jeździłem tym sprzętem:

                          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                          Moto od handlarza, twierdzi, że dostał go od kolegi w rozliczeniu itd itp a przebieg to 100% oryginał Wizualnie jest taka sobie raczej, tu pęknięta owiewka tam przetarta, w jednym miejscu na baku schodzi bezbarwny lakier, obie owiewki ,,ogonki" malowane, wydech oklepany i dźwięk podobny do pustego oryginału. Opona z przodu zmieniona na metzelera z 2015, tył E09 też z 2015. Widać że chwilę stała bo wszystkie łby śrub łapie rdza, ramę i zbiornik na zgrzewie zresztą też. Hamulce przód w bdb stanie z tyłu tarcza ma już spory rant. Cieknie chyba z rozrusznika bo spód ma lekko ochlapany chyba że to ze źle ustawionego scotoilera w co wątpie raczej. Prowadzi się bdb, przyspiesza i hamuje jak trzeba. A no i jeszcze napęd do wymiany na wczoraj, olej nie zmieniany 2 lata bo jeszcze kilometry nie wybiły Z ceny jest coś do urwania ale nie wiele.

                          Może ktoś coś doradzi w takiej sytuacji?

                          Komentarz


                            OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                            - - - Zaktualizowano - - -

                            Wygląda na przyzwoitą

                            Komentarz


                              Mam do niej 600 km w jedną stronę, raczej odpada na razie.

                              Komentarz


                                Ja bym na twoim miejscu jeszcze przejechał się tą pierwszą, co masz najbliżej, wygląda na zdjeciach ok no i od gościa jeżdżącego a nie od handlarzyny.
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X