Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Tylko ze ta z wawy ma ori plastiki co jest o wiele bardziej pomocne przy ponownej sprzedaży niz jakiś malowany pędzlem staroc z piatym licznikiem z kolei. To ze ma opony nic nie daje bo i tak pewnie sa do wyrzucenia. Kiedy jedziecie jeszcze raz oglądać ta w wawie? Moze podjechał bym z wami.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
      Tylko ze ta z wawy ma ori plastiki co jest o wiele bardziej pomocne przy ponownej sprzedaży niz jakiś malowany pędzlem staroc z piatym licznikiem z kolei. To ze ma opony nic nie daje bo i tak pewnie sa do wyrzucenia. Kiedy jedziecie jeszcze raz oglądać ta w wawie? Moze podjechał bym z wami.
      czekam na info, plan był, żeby zobaczyć do południa w okolicach 10-11

      Kolega Browar z forum jest wstępnie umówiony na pomoc przy oględzinach, ale szczerze mówiąc ta niebieska mnie zaczyna bardziej interesować, właśnie dostałem filmy i spawdzam jak Wam je przesłać do oceny

      - - - Zaktualizowano - - -

      wklejam 2 filmy, które dostałem od właściciela z zimnego rozruchu, może ktoś wyłapie jakieś anomalia :-)

      https://www.youtube.com/watch?v=qr3mQPMB-PU

      https://www.youtube.com/watch?v=KlAFtQSLo_c

      Pzdr

      Komentarz


        Oba wyświetlają się jako niedostępne.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          a teraz?



          Komentarz


            Teraz chodzi, moim zdaniem nie ma się do czego doczepić jeśli chodzi o pracę silnika, targować i brać. Potem dopiero się okaże czy był to dobry wybór i czy na pewno miała taki przebieg.
            Biorąc pod uwagę różnicę cen to brał bym tę tańszą.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              Wydech chiński akap. Miałem to zakładać do swojej. Ale wygląda żałośnie. Obroty jałowe są wyraźnie a wysokie. Stacyjka zaraz dokona żywota. I kanapa jak psu z gardła. Uparłeś sie na dwulampa? Bo jedno lampową swoją będę sprzedawać. Jest wątek z historią mojej Tereferki
              Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

              Komentarz


                Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
                Obroty jałowe są wyraźnie a wysokie.
                Bo może na niższych jak książka pisze było by więcej słychać z silnika ? Byłem przed świętami oglądać jedną dla brata , też miała podkręcone obr. , prawie do 2200 , po obniżeniu na 1400 było słychać wyraźnie coś w silniku. Ale , to kolega chce kupić więc się nie czepiajmy co nam nie pasuje , jego kasa i wybór. Ja bym się mógł przyczepić że brak naklejek no i łańcuch się kończy . Ogólnie widać w dobrym stanie a co pokaże to się okaże
                Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

                Komentarz


                  Ona chodzi na ssaniu prawie cały czas, dopiero na drugim filmie widać jako gość odpuszcza ssanie. Filmy są tak dziadowskiej jakości że choć by nie wiadomo co robił to nie usłyszy się niczego sensownego.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    W silniku korba , zawory i łańcuszek wyglądają na zdrowe. Obroty wyższe bo niskich gaźnik pewnie nie trzyma z powodów ogólnie posiadaczom tych motocykli znanych. O optyce koledzy już pisali. Sam filmik niewiele wnosi. Tu w samych silnikach rzadko coś się dzieje. Problem to gaźnik i tylne zawieszenie, które z reguły są do zrobienia co nie jest ani proste ani tanie. A tego na "jutubie" nie widać niestety. Stąd lepszym rozwiązaniem może być motocykl że znaną na forum historią i udokumentowanymi tu wymianami i naprawami. To kwestia odrobiny szczęścia i dostępnej kasy. Bo można dorwać maszynę we względnie niewielkich pieniądzach bez większego wkładu ale można kupić za pięć i dwa lub trzy włożyć.
                    Ostatnio edytowany przez piotr13; 156.
                    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                    Komentarz


                      Dzięki Panowie za Wasze wnioski!

                      A poniżej kiepski bo wieczorny filmik z oględzin warszawskiej Tereski



                      Jakieś spostrzeżenia?

                      Pozdrawiam,

                      Komentarz


                        Hej,

                        Tu się fajna sztuka pojawiła :-)



                        Ps. Panowie, zdaję sobie sprawę, że wszystko zależy od stylu jazdy, ale tak w przybliżeniu po jakim przebiegu powinno się wymieniać przednią tarcze hamulcową w xtz 660?

                        Pzdr

                        Komentarz


                          Gdy jej grubość zejdzie do wartości granicznych Jeśli dobrze pamiętam to 1,5 mm ale wymieniałbym już przy 2 mm. Im cieńsze tym łatwiej o ich uszkodzenie...
                          Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Dziku76 Zobacz posta
                            Hej,

                            Tu się fajna sztuka pojawiła :-)



                            Ps. Panowie, zdaję sobie sprawę, że wszystko zależy od stylu jazdy, ale tak w przybliżeniu po jakim przebiegu powinno się wymieniać przednią tarcze hamulcową w xtz 660?

                            Pzdr
                            Chyba graniczna serwisowa to 4,5 . W mojej już dawno mam poniżej i kompletnie sie tym nie przejmuję. Nowa od dwóch lat czeka na montaż- tylko po co? Zawracaj sobie dalej głowę takimi pierdołami jak tarcza za dwie stówki i nie zauważysz na to, że bagażnik był sztukowany, zawias do serwisu czy rozrząd do wymiany.

                            Komentarz


                              Zgoda pomyliłem z graniczną grubością klocków hamulcowych.
                              Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                              Komentarz


                                Akurat w tej to już prędzej bym wierzył w przebieg 86 no chyba że ma jakieś papiery austriackie w co wątpię.
                                Bagażnik pęknięty to standard, ludzie nie rozumieją co jest napisane na naklejce bagażnika czyli chyba 3 kg i ładują kufer który później obciążają na 20kg.
                                Dajmy realna cena zakupu to 6 tys, do tego pakiet startowy daje w sumie 7.5 z oponami bo te to już śmieci i masz moto pewne i przygotowane do sezonu.
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X