Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Najpierw do powitalni zapraszam Co do moto to musiał byś zobaczyć jak to chodzi bo wizualnie to nie za bardzo. Regulacją gaźników nie masz się co przejmować, chyba że bardzo zużyte są.
    Hvězdy chtějí patřit Tobě...

    Komentarz


      Zgadza się, u nas synchronizacja gażników jest panaceum na wszystko,stan idealny tylko gażniki a faktycznie moto 3km od złomowiska...
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        Zamieszczone przez xieciu Zobacz posta
        Najpierw do powitalni zapraszam Co do moto to musiał byś zobaczyć jak to chodzi bo wizualnie to nie za bardzo. Regulacją gaźników nie masz się co przejmować, chyba że bardzo zużyte są.
        Byłem w powitalni.

        Niestety znając życie wszelkie niedomagania silnika zwala się najczęściej na synchronizacje która tak na prawde ma mały wpływ na jakość pracy silnika. Wyglądem się nie przejmuje ale martwi mnie to że facet sam pisze że nie chodzi tak jak powinna (czytając między wierszami)

        Komentarz


          Ta Tenera już bardzo długo wisi na allegro. Pewnie ma mniejsze zainteresowanie ze względu na uszkodzenia. Co do gaźników, może poprostu wymaga serwisu, bo nierówno pracuje. Ja też pisałem, że ST wymagała regulacji co było jak najbardziej prawdą, także kto wie, może gość poprostu pisze co jest do zrobienia. Lepiej tak, niż "stan idealny, igła etc".

          Odp na powyższy post:
          Niekoniecznie, motocykl może prawidłowo chodzić + np pufanie w wydech co jakiś czas ze względu na konieczność ustawienia gaźników, także nie ma co gdybać, tylko jechać.

          Ja jak sprzedawałem ST powiedziałem od razu- gaźniki, zawory kategorycznie do ustawienia, a nie był to złom.
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            Z pewnością pojadę bo mam ją pod nosem.

            A myślisz że nie sprzedał jej tylko dlatego że jest obita??
            Ostatnio edytowany przez Mateusz Woj; 318.

            Komentarz


              Dokładnie, moto stoi bo obite.
              Szczerze mówiąc, ja bym nawet nie jechał jej obejrzeć. Nie mam czasu ani chęci do naprawiania takich uszkodzeń i szukałbym ładniejszej ST. Wszystko zależy od tego, czy chcesz z czymś takim jeździć/ bawić się w doprowadzenie do ładu.
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                Jeśli będzie do zrobienia tylko kosmetyka to z chęcią ją wezmę do domu. Niestety nie dysponuje odpowiednimi finansami żeby kupić tenerke w pięknym stanie. Lubie się bawić w lakiernictwo więc bede miał troche zabawy z pewnością.
                Zobaczymy co z tego wyjdzie. Może się okazać że to kompletna padlina...

                Komentarz


                  Ano może, ale nie ma sensu panikować -> trzeba jechać i zobaczyć.
                  sigpic
                  "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                  "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                  Komentarz




                    Jeszcze ten wchodzi w grę. Podobno opona nowa i przegląd zrobiony. Parę stów więcej niż ten z Poznania ale za to prezentuje siÄ™ ładnie.

                    Komentarz


                      Ten motor wisi dobre pół roku jak nie lepiej. Nie pamiętam co jest przyczyną, ale chyba już się przewinął przez dyskusję. Jak widać jest cała malowana, ma gmole i wysoką szybę. Poszperaj, może znajdziesz. Jak nie na tym forum, to może na starym coś było.
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz


                        Dołóż do tej:

                        otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.


                        Może za 6 000 by poszła.
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          Będę dokładał i dokładał aż wyjdzie 10 000. Piękna jest ale do tego dochodzi rejestracja w kraju. Nie dam rady z kasą.

                          Komentarz


                            Czasami lepiej dołożyć
                            sigpic
                            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                            Komentarz


                              Gdybyś był zainteresowany tą: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=994588010
                              To mogę podjechać ją zobaczyć, żebyś nie musiał cisnąć na darmo. Ode mnie to ok 30 km
                              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
                                Gdybyś był zainteresowany tą: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=994588010
                                To mogę podjechać ją zobaczyć, żebyś nie musiał cisnąć na darmo. Ode mnie to ok 30 km
                                No z nieba mi spadłeś Ta z Poznania bedzie do oglądania dopiero w poniedziałek i jakbym pojechał do Mikstatu to nie mógłbym się na nią zdecydować nie oglądając wcześniej tej poznańskiej. Byłbym Ci na prawdę wdzięczny za ocenę tego motocykla. Mam nadzieję że będę mógł się jakoś odwdzięczyć.

                                Będziesz na zlocie Born to Ride w Stroszkach?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X