Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dokładnie, za 6 bym tego nie wziął bo wymaga inwestycji, za 4,6 doinwestuje i będę wiedział czym jeżdżę.
    Generalnie z opisem się zgadzam, ale pęknięcia owiewek są kosmetyczne, rant jest tylko na tylnej tarczy (zmienił? ), przednią opona jest do wymiany, aku dostałem inne na drogę.
    no i wyszedł jeszcze wyciek z chlodnicy.

    Komentarz


      Co myślicie o tym sprzęcie? Znajomy chce ją kupić ale ma 300 km do Krakowa i nie wie czy się fatygować. Znacie może właściciela?


      lub ta:

      otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.


      osobiście wolałbym ST ale nie wiem czy nie za duża na pierwsze moto.
      Ostatnio edytowany przez xieciu; 8.
      Hvězdy chtějí patřit Tobě...

      Komentarz


        660- dobry rocznik w dobrej cenie, w dobrym stanie.

        W tej ST naped długo nie polata, w sumie wygląda ok. Próg na tylniej tarczy o ile dobrze widać. Sprzedawca analfabeta (lub dyslektyk).
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          Byłem dziś pooglądać tą małą Tereskę
          otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.

          Mieszkam w okolicy więc sobie obejrzałem.
          Wrażenia:
          - wygląda na świeżo malowaną,
          - braki w plastikach: elementy owiewki i w okolicy wskaźników,
          - ogólnie czysta,
          - niektóre śruby np. od wydechu za krótkie, nie przykręcone
          - tylny lewy migacz swobodnie się obraca (raczej urwany),
          - lewy plastik pod siedzeniem odstaje od baku,
          - chyba nowy reflektor,
          Co o niej sądzicie?
          Od razu podkreślam, że na razie tylko oglądam i nie chce kupować, a opinie się przydadzą dla wyrobienia jakiegoś pojęcia

          Komentarz


            Czy opłaca się kupić ten sprzęcik z allegro

            otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.

            Powiedział mi że dogadamy się odnośnie ceny. Na co trzeba zwrócić uwagę przy kupnie?? ma jakieś newralgiczne miejsca?

            Komentarz


              Zamieszczone przez MarioM06 Zobacz posta
              Byłem dziś pooglądać tą małą Tereskę
              otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.

              Mieszkam w okolicy więc sobie obejrzałem.
              Wrażenia:
              - wygląda na świeżo malowaną,
              - braki w plastikach: elementy owiewki i w okolicy wskaźników,
              - ogólnie czysta,
              - niektóre śruby np. od wydechu za krótkie, nie przykręcone
              - tylny lewy migacz swobodnie się obraca (raczej urwany),
              - lewy plastik pod siedzeniem odstaje od baku,
              - chyba nowy reflektor,
              Co o niej sądzicie?
              Od razu podkreślam, że na razie tylko oglądam i nie chce kupować, a opinie się przydadzą dla wyrobienia jakiegoś pojęcia
              Nie zawracaj sobie nawet głowy. Czaha jest całkiem inna. Wszystko malowane. Kolektory widać, że mają niezły przebieg. Większość śrub pordzewiała...
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                Zamieszczone przez buli2023 Zobacz posta
                http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1842932
                Powiedział mi że dogadamy się odnośnie ceny. Na co trzeba zwrócić uwagę przy kupnie?? ma jakieś newralgiczne miejsca?
                Sprzet wygląda raczej OK. Na co zwracać uwagę? Poszukaj, było nawet w tym temacie chyba. Ogólnie to zdejmij siodło i popatrz na ramę, czy nie popękana pod plastikami podsiodłowymi (na tych trójkątach). Czy lagi proste, czy silnik po nocy odpala bez problemów i się nie tłucze, sprawdz ograniczniki skrętu czy nie pourywane....
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  Zamieszczone przez buli2023 Zobacz posta
                  http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1842932
                  Powiedział mi że dogadamy się odnośnie ceny. Na co trzeba zwrócić uwagę przy kupnie?? ma jakieś newralgiczne miejsca?
                  Jak będziesz sam oglądał ten motor to od razu bierz go do serwisu na ocenę, (jak właściciel bedzie oponował od razu sobie odpuść) gość kompletnie nie zna się na motorach, nie pozwolił mi ściągnąć owiewek jak oglądałem u niego varadero z kumplem i powiedział że on tylko sprowadza motory i handluje wiec uważaj na niego bo to typowy handlarz. Wtedy o targowaniu nie chciał gadać.
                  Motor ten stoi już od lutego z tego co pamiętam więc albo cena za wysoka albo coś z nim jest nie tak. Nie dzwoń do niego przed przyjazdem żeby nie zapalał czasem silnika (lepiej zobaczyć jak pali).
                  Weź ze sobą kogoś znającego się na rzeczy bo z tego co napisałeś nie wiesz kompletnie jak takie moto kupować.
                  Jak jesteś z tej Policznej koło Garbatki to nie masz daleko, pogadaj z kolegami z lublina albo okolic co znają się na rzeczy, może pojadą z tobą obejrzeć moto.
                  Ja za 2 tygodnie (tydzień po zlocie w Morksu) będę w Dęblinie to możemy się przejechać i obadać moto.
                  Jak wszystko by było ok to myślę że nie więcej jak 6tys bym dał ze zdjęć oczywiście.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    dzięki za te podpowiedzi a gdzie szukać jakichś punktów newralgicznych tenerki? na co zwrócić szczególną uwagę. W tenerach też tak jest ,jak jest cofany licznik to wskazówka się przy prędkości przycina?

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez buli2023 Zobacz posta
                      dzięki za te podpowiedzi a gdzie szukać jakichś punktów newralgicznych tenerki? na co zwrócić szczególną uwagę. W tenerach też tak jest ,jak jest cofany licznik to wskazówka się przy prędkości przycina?
                      Na licznik to nie patrz za bardzo bo jak byś chciał są szpece mechaniory że ustawią ci numer telefonu jak będziesz chciał poszukaj jeszcze na starym forum na co patrzeć dokładnie ale możemy zacząć od kilku punktów.
                      1. Zdejmij plastiki boczne i zobacz stan ramy. Potrafią być ślady pęknięć przy tylnym mocowaniu silnika.
                      2. Silnik opalany na zimnym może zaskoczyć na jeden gar ale od razu powinien załączyć się drugi.
                      3. Po rozgrzaniu powinien chodzić cicho, równo bez szarpnięć i po przegazówce od razu schodzić z obrotów, nie powinien strzelać, patrz czy przy dodawaniu gazu nie kopci na czarno albo niebiesko.
                      4. Sprawdź olej, czasem jak ktoś jeździ na minerale i nie wymienia dość często robi się smoła zamiast oleju.
                      5. Stan tarcz i klocków oraz napędu oczywiście.
                      6. Jazda próbna obowiązkowa. Zobacz jak hamuje i czy nie ściąga na którąś stronę.
                      7. Opony, nie patrz na wysokość bieżnika tylko na datę produkcji oznaczoną jako DOT.
                      8. Plastiki powinny mieć wszystkie oryginalne naklejki i nie nosić śladów klejenia czy malowania. Oczywiście jeżeli interesuje cię oryginalne malowanie.
                      9. Stan zawieszenia. przód powinien lekko chodzić bez żadnych zatarć czy tym podobnych rzeczy, tłumienia i tak pewnie nie zauważysz bo jest kiepskie ale na pewno nie powinien skakać jak bańka. Tylny amor nie powinien mieć luzu na dolnym łożysku ( ono siada najczęściej i skrzypi) i powinien tłumić przy szybkim naciskaniu na siedzenie. Tu zobaczysz czy dobrze chodzi bo jest dość twardy i ma dobre tłumienie. Łożyska w kołach też nie powinny mieć luzów ale to oczywiste
                      10. Po zdjeciu bocznych plastików i siedzenia zobacz czy nie było coś kąbinowane z instalacją elektryczną, czy nie ma jakiś dziwnych przeróbek i skręcanych przewodów na tzw świński ryj Dobrze jeszcze wziąć ze sobą miernik tzn Voltomierz żeby zmierzyć ładowanie,przeważnie pada regulator napięcia ale czasem alternator też już nie ładuje jak powinien.

                      Może jeszcze koledzy dopiszą coś co mi się nie nasunęło na myśl i można by zrobić poradnik kupującego ST
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        Po zlocie zrobię poradnik w wiki, bo temat jest wałkowany co jakiś czas.
                        Poradnik wystawię do zaopiniowania przez znawców i uzyskawszy pozytywną opinię tutejszego Instytutu może zostać opublikowany w wersji oficjalnej
                        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                        Komentarz


                          Ja po zlocie chce zrobić film z instrukcjami co i jak, na co patrzeć itd. Zmontuję i wrzucę na youtube.
                          sigpic
                          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                          Komentarz


                            Przymiarka do tenerki

                            Witam,

                            Przymierzam się do zakupu yamaszki, znalazłem ciekawą ofertę. Tylko niepokoi mnie przód - konkretnie błotnik. Czy on przypadkiem nie był podcinany z jakiegoś powodu - dodam do tego, że wymieniono ponoć łożyska i uszczelniacze przodu. Może ktoś rzucić tenerowym okiem?



                            Dzięki z góry

                            Komentarz


                              Ten egzemplarz chyba był odradzany, przedstawiany jako mina. Przejrzyj wątek http://xtzclub.pl/threads/256-Por%C3...d-zakupem-itp.
                              Zgłoś się do tego użytkownika na allegro http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1605811. To MX-WULKAN z forum, może jemu głupio siebie reklamować, ale sprowadza smakowite Tenerki.

                              No i leć do powitalni i opowiedz jak jeździsz DR-ką po poligonach i innych Ukrainach
                              ------------------------------------------------------------------
                              Trzeba kochać wszystkie motocykle.

                              Komentarz


                                No proszę, a pisali, że ST ma podwójną lampę Ładne malowanie

                                http://allegro.pl/item1072934283_yam...enere_750.html
                                ------------------------------------------------------------------
                                Trzeba kochać wszystkie motocykle.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X