Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    ok, dzieki - sluszne uwagi - postaram sie to wyjasnic.
    po wczorajszych wstepnych ogledzinach sprawa jest na plus, dzisiaj jade jeszcze z "mechanikiem" i pewnie to zadecyduje.
    lr-lr-saab-xtz

    Komentarz


      Zamieszczone przez nemet Zobacz posta
      powitanie mam za soba wiec przechodze do rzeczy
      czy ktos cos wie o tym egzemplarzu? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M2019386 daleko nie mam do obejrzenia a warunki zakupu sa dla mnie istotne...
      ona stoi tym komisie już bardzo długo jak kupowałem swoją to kiedyś ją oglądałem, to było jakoś przed rokiem, nie pamiętam dlaczego ale odpuściłem

      Komentarz


        stala tam tydzien, nie zdazyla sie jeszcze zakurzyc. sa papiery kupna z datami... wzialem ja bo poza kwestiami estetycznymi / wizualnymi, mechanicznie nie bylo sie do czego przyczepic... trzeba ja oczywiscie doprowadzic do ladu wiec bede informowal o postepie rzeczy.

        dzisiaj ma dojechac, juto podejme zalatwianie rejstracji itd.
        lr-lr-saab-xtz

        Komentarz


          http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M2038794
          O zaczynają się pojawiać używane w niższej cenie Cena ponad 10 tys niżej
          Może ktoś zainteresowany
          Ostatnio edytowany przez Mirek_Slupsk; 35.

          Komentarz


            Zamieszczone przez nemet Zobacz posta
            stala tam tydzien, nie zdazyla sie jeszcze zakurzyc. sa papiery kupna z datami... wzialem ja bo poza kwestiami estetycznymi / wizualnymi, mechanicznie nie bylo sie do czego przyczepic... trzeba ja oczywiscie doprowadzic do ladu wiec bede informowal o postepie rzeczy.

            dzisiaj ma dojechac, juto podejme zalatwianie rejstracji itd.
            pewnie to zbieg okoliczności w każdym razie kiedyś oglądałem w tym komisie trese w tym malowaniu

            tak czy owak gratulejszyn!

            Komentarz


              Pytanko do Nowy. Tym gościem co miał przyjechać w środę obejrzeć tą tenerkę w chełmie byłe ja, ale ze względu na brak czasu nie byłem, a z tego co wiem wczoraj byłeś ogldałeś i nie kupiłeś. Dlaczego? Co znią nie tak, Bo nie wiem czy mam jechać oglądać czy szkoda czasu?

              Komentarz


                porady przy zakupie super tenere 750

                witam
                jade oglądnąć dzisiaj super tenerke
                jej rok to 90 a przebieg 41500
                na co zwrocic uwage przy kupnie takiego motorku??

                Komentarz


                  Najpierw się przywitaj, a po drugie wystarczy poszukać "no co zwrócić uwagę".
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    Hej Jun,
                    Byłem ,widziałem i muszę odradzić - nie za tą cenę. Moto stoi w Chełmie (ulicy nie będę podawał chociaż powinienem, bo nie spodziewałem się po zapewnieniach właściciela, że będzie miał tyle usterek ). Wyglądał ładnie ale .... trochę trzeba zainwestować o czym nie radził przed moim wyjazdem poinformować właściciel bo bym wcale nie jechał (facet mówił że się nie zna na motorach ale nawet laik by spostrzegł problemy przy codziennej obsłudze moto ). Mam do faceta żal ( osoby prywatnej w dodatku - nie handlarza ) - bo nie powiedział prawdy. Sprawa wyglądała następująco :
                    Umówiłem się z gościem, pytałem go telefonicznie czy coś do zrobienia czy nie - moto miało być w doskonałym stanie. Prosiłem o rzetelną, uczciwą informację bo jadę z daleka - usłyszałem że wszystko jest w najlepszym porządku. Zatem umówiłem się z kumplem - co zna się bardzo dobrze na motocyklach ( bo ja zielony jestem ) - i postanowiliśmy ruszyć - ponad 500 km w obie strony, w upale w dodatku z korkami. Zajeżdżamy - moto wygląda perfekcyjnie ( no - prawie ). Sprzęt miał łatany jakoś dziwnie bak z prawej strony - właściwie miejsce pod nim (metodą chyba domową !!! ). Wizualnie jak na zdjęciach - xtz 660 bardzo zadbany ( w terenie nie jeździł no chyba że właściciel każdy skrawek moto czyścił szczoteczką do zębów ). Zaczęło się więc ładnie. Niestety tyle dobrego. Kumpel go odpalił u od razu usłyszał jak nierówno chodzi ( właściciel od razu włączył go na ssaniu przy 30 stopniowym upale !!! ) - miał być przygotowany do sezonu w dobrym stanie, a tu się prosił o regulację gaźnika i zaworów ( właściciel nie widział przy tym ile moto pali ! ). Opony miał nówki, fajny kuferek a do tego kask i gogle. Zatem trzeba było sprawdzić sprzęta - (właściciel chciał nas troszkę zniechęcić ) że niby jak się mój znajomy przewróci to będzie problem. Po przejażdżce wyszły nowe mankamenty - mianowicie łożysko w w główce ramy układu kierowniczego ( czy jakoś tak ). Moto falowało jak się puściło kierownicę ( nie jechał prosto ). Dodatkowo miał uszkodzoną skrzynię biegów !!!!. Podczas zmian i prawidłowego wysprzęglania biegi wskakiwały albo 2 wyżej albo dwa niżej ( haczyły również ). Do tego przy tym przebiegu (ponad 40 tyś ) nie był żaden większy remont robiony - a silnik był słabszy niż w innych 660 którymi kolega jeździł. Dodatkowo jak to właściciel powiedział motor był przygotowywany w warsztacie który nie jakiś bardzo dobry, bo ponoć w Chełmie takich nie ma ! ( w dodatku żadnych rachunków na ten "serwis" nie miał ). 660 w rzeczywistości może warta z 4.5 - 4.8 tyś (dla naprawdę napalonych ). Nie było możliwości negocjacji bo facet powiedział że przecież nie ma przymusu aby kupować a telefonicznie powiedział że ze 100 zł opuści. Straciłem czas, kasę na przejazd za to zyskałem trochę wiedzy i doświadczenia. Szkoda bo wydaje mi się, że sprzedający musiał się na tyle znać aby wady dostrzec, tym bardziej że podczas sprzedaży na chwilę przyszedł jakiś koleś sprzedającego co też na motorach jeździł. Wiedzą i tak miałem się podzielić na forum aby inni nie musieli pokonać tej samej drogi co ja aby się dowiedzieć że nie było warto ;-)
                    sigpic

                    Komentarz


                      No widzisz kolego nowy, teraz wychodzi prawda że lepiej dołożyć i kupić motor od forumowicza a zastanawiałeś się nad tą xt 600 z forum od beniamina chyba albo od yogiego już nie pamiętam ?
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        ja tam zawsze powtarzam - "cena i przebieg do uzgodnienia"

                        i śmieszy mnie, że motocykle 5 i 20 letnie mają 40 000 km

                        kiedyś usłyszałem, że od handlarza zawsze musi być 4 z przodu...
                        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                        Komentarz


                          Nowy dzieki za informacje. Czyli trzeba szukać innego.

                          Komentarz


                            Trzeba szukać innego niestety ... Myślę że to co przeznaczyłem na moto to nie było mało ( rok nie był wygórowany, a stan wydawał się przyzwoity ). Zastanawiałem się nad Xt 600 Yogiego ( trochę pisaliśmy ) ale definitywnie zdecydowałem się na 660. I teraz szukam... W Błoniu jeszcze jakiś stoi taki bordowy ( niedaleko W-wy ) więc może się przejadę.
                            sigpic

                            Komentarz


                              Aha - zapomniałem linka dorzucić ;-)

                              Koledzy znany Wam może sprzęt ? Można o kilka opinii poprosić ? . Aukcja się niedługo kończy ;-) Facet przynajmniej szczerze napisał że sprzęt estetycznie w stanie średnim.

                              sigpic

                              Komentarz


                                W terenie smigana. Właściciel zapomniał o jej dobrym umyciu. Stopka centrlana bez sprężyny.
                                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X