Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Targuj go na 4.5 i bierz
    zobacz na tylna tarczę bo już chyba do wymiany, zobacz luz na amorze z tyłu, jak latał po terenie będzie pewnie miał luz na dole, nie wiadomo czemu miał malowane plastiki, ogólnie jakiś taki styrany mi sie wydaje ten motor ale jak latał po piachach i szutrach koło wawy to ma prawo tak wyglądać.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Podoba mi się ta szczerość w określeniu przebiegu.... widać, że nasze sprzęty to wytrzymałem maszyny.

      Komentarz


        To nie jest czasami były sprzęt Łysego, co nim na Kamczatkę jechał?
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          SPRZEDAM motor Yamaha super TENERE
          Rok produkcji: 1995r.

          Przebieg: 240000 km
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
            No ST co licznik raz przekręciła to znam właściciela i motor widziałem i to prawdana 100% ale żeby drugi raz JAK DBASZ TAK MASZ- nieśmiertelna zasada.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              Szkoda tylko, że w takim układzie w zasadzie skazał motocykl w dużej mierze na brak zainteresowania Nasze motocykle też pewnie mają nakręcone grubo powyżej 100 000, ale najlepiej sprzedają się te, co mają na liczniku 40 000 Lepiej by wyszedł, gdyby napisał- cena i przebieg do negocjacji
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                Panowie, co powiecie na temat tej sztuki ?



                Malowanie wygląda na oryginalne. Reszta jak dla mnie jest w porządku jeżeli chodzi o wygląd, ale może wy zauważycie czy coś było przy nim kombinowane. Przebieg pewnie odmłodzony Fragment o poprzednim właścicielu i jazdach w trasy pewnie też nie do końca prawdziwy. Co wy o tym myślicie?

                Komentarz


                  Ten motorek jest sprzedawany już od dawna, co jakiś czas pojawia się na necie. Motocykl stoi w Świeciu między Bydgoszczą, a Grudziądzem, mam tam jakieś 60km w jedną stronę. Jest to motocykl jednego z forumowiczów, przynajmniej ze starego jeszcze forum. Czy na nowym się rejestrował, to nie wiem.
                  sigpic
                  "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                  "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                  Komentarz


                    Jakież było moje zdziwienie jak zauważyłem, że to nie w dolnośląskim a w kujawsko-pomorskim jest ...
                    Niestety im bliżej jestem kupna motocykla tym trudniejsze to się staje, jednym problemem jest dla mnie transport a co za tym idzie także i odległości jakie trzeba pokonać. Przydałby się własny samochód z przyczepką >.>
                    Dzisiaj znalazłem to ogłoszenie :





                    Motorek co prawda z 1989 roku, ale wygląda całkiem przyzwoicie. Opis aukcji wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Z tego co pisze sprzedający, nie żałował kasy na swój sprzęt a inwestował w rzeczy, które na pewno się przydadzą podczas wypraw i zwykłych przejażdżek. Cena jest bardzo kusząca. Co Wy panowie na to ?
                    Ostatnio edytowany przez Hoothate; 381.

                    Komentarz


                      To sprzęt Czarnego z forum.
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz


                        " NIE SZATA ZDOBI TERESĘ " - na plastikach i lakierze się nie jeździ, choć miło jak moto ładnie się prezentuje. Moim zdaniem w przypadku XTZ-y wiek nie gra roli tylko jak moto było traktowane.
                        Moja ST jest też z '89 z przebiegiem 100 000 km i nie zamienił bym jej za żadną inną. Mój ziomal Sznycel666 ma przebieg ponad 200 000 km i śmiga bez obaw po Europie. Nie wiem jaki przebieg można wykręcić na ST ale nigdy nie słyszałem żeby komuś tłok wyszedł bokiem.
                        Inni pewnie coś dorzucą ale o trzech rzeczach trzeba pamiętać:
                        - nie żałować kasy na dobrą oliwkę + olej wymieniać zawsze z filtrem
                        - regularnie smarować tylny zawias (zwłaszcza dolne łożysko amora)
                        - sprawdzać luzy zaworowe po 24 000 km
                        KTO MA SUPERTENERE - MA LEPIEJ

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez Hoothate Zobacz posta
                          jednym problemem jest dla mnie transport a co za tym idzie także i odległości jakie trzeba pokonać. Przydałby się własny samochód z przyczepką >.>
                          taki problem to nie problem.Dzwonisz do Czarnego prosisz o ustny opisjego sprzetu uwagi itp.(jestem przekonany ze powie co naprawdę jest jeszcze do zrobienie itp.)wiesz wtedy ze nie jedziesz na darmo.jedziesz z osobą towarzysząca osobóweczką i wracasz SZCZEŚLIWY tereską. ZALETY KUPOWANIA OD FORUMOWICZA

                          Komentarz


                            jedziesz z osobą towarzysząca osobóweczką i...
                            No i właśnie tutaj jest ten problem Ciężko mi na razie kogoś znaleźć, bo każdy ma swoje własne problemy i sprawy do załatwienia. O sprzęt się nie martwię - wierzę, że był w dobrych rękach. Oby tylko pogoda dopisała

                            Komentarz


                              Nie no to już lekka przesada :-(. Skoro o sprzęt się nie boisz, to bierzesz sobie kumpla, kask, buty i strój. Powyższe składniki wrzucasz to bagażnika (bez kumpla oczywiście). Potem wracacie na dwa sprzęty, jeśli macie ochotę co jakiś czas się zamieniając. Sprawdzone, miłe, oszczędne i bezstresowe rozwiązanie. Ewentualnie za kasę oszczędzoną na przyczepie, można kimnąć w jakimś moteliku jeśli na jeden raz za daleko. Wrażenia bezcenne. Sam kupowałem niedawno co prawda blisko po ok. 150 km w jedną stronę, ale najbardziej dziwiły mnie komentarze w stylu "I co nie na przyczepie przywiozłeś??"
                              Oczywiście nie narzucam, ale skoro się moto kupuje to jazdy, to trzeba jeździć. A jak się jeździ to 4 litery muszą w końcu kiedyś boleć ;-)

                              Komentarz


                                Witam. Podrzucam po prośbie 2 linki z SP do oceny:



                                z góry dzięki!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X