Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Sorki. nie wiem co mnie napadło z tym SP. Zły dzień. A edycję szlag trafił albo już nie widzę gdzie co i jak. Idę się przespać.

    OK już załapałem te 2h na edycję. Trzeba się bardziej pilnować
    Ostatnio edytowany przez SławekB; 400.

    Komentarz


      Usunięte na żądanie użytkownika

      Komentarz


        Zamieszczone przez King Of Snake Zobacz posta
        Sławek, zadzwoń do gościa z Gdańska, popytaj co i jak, gdzie stoi a ja podjadę ją obejżeć
        Ja do końca tygodnia siedzę w gdańsku na urlopie więc spokojnie z kolega Kingiem możemy podjechać i zweryfikować sprzet od A do Z
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          Usunięte na żądanie użytkownika

          Komentarz


            W piątek jestem w Łodzi oglądać moto. Jak tamto nie wyjdzie to dzwonię i obejrzymy to w Gdańsku. Za to gość z Lubawy twierdzi, że kupił Terese 3 miesiące temu, a sprzedaje bo jednak woli ścigacze...
            Hmmm.. hmm..

            Komentarz


              Ta jest niezła:

              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                Zamieszczone przez King Of Snake Zobacz posta
                jesteś na moto, czy autem?? jutro jest Zlot w Sierakowicach - wybieram sie wieczorem
                Niestety z żoną i autem więc na zlot się nie wybiorę bo jak będzie pogoda zaczyna się akcja plaża
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  No i kupiłem moto. Dzięki za zainteresowanie! Nie jest to niestety XTZ, a V-strom. Zobaczymy jak się będzie sprawował. Ale myślę, że jeszcze kiedyś się odezwę w sprawie Teresy Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie

                  Komentarz


                    Łee na ognisku był jeden DL 1000. Na odcinku leśnym trzeba było na niego czekać 5 min (na odcinku 6km), a w mieście przy zjazdach haczył spodem niestety. Dobrze, że miał osłonę alu akcesoryjną. Inaczej by nieźle spód poobijał. Na szosę to fajne jest, ale tak poza to delikatne szutry.
                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz


                      Proszę kolegów o ocenę tego moto może ktoś coś o nim wie?

                      Komentarz




                        Tenera jakieś 30km ode mnie, sprzedawca znajomy- kupiliśmy od niego min. XJ600
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          Witam. Co do tej XTZ 750 co zamieściłem link do niej okazało się że nie ma kompresji, dymi z wydechu( czyli nie spala paliwa i olej się dostaje), słychać zawory ( może są podstawione i wypalone gniazda zaworowe?) Nie wiem co robić, ponieważ do roboty jest głowica a co za tym idzie duża obsługa serwisowa(olej, płyn chłodzący, uszczelki, zawory, gaźniki). Kupić ją i robić?
                          Przynajmniej będę wiedział co mam po remoncie. czy w ogóle mi się to opłaca?

                          Dziękuje za pomoc w oględzinach moto Jurkowi Dudkowi i Dandiemu ( Dandy Motocykle).

                          Komentarz


                            Ja bym sobie darował, a co jeśli to nie tylko zawory?
                            Dużych ST jest na rynku spory wybór, chociażby wśród forumowiczów, od których masz większą gwarancję.
                            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                            Komentarz


                              Za cenę jaka była w ogłoszniu to n apewno się nie opłaca, jak sprzedający zejdzie z ceny ze 2tys zł na nowy silnik to ja bym się zastanawiał bo ogólnie nie wygląda tak źle z wierzchu choć malowanie do bani moim zdaniem
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                A mi malowanie nawet się podoba. Dziwne trochę, bo ze zdjęć motocykl wygląda na zadbany. Co do tego: "dymi z wydechu( czyli nie spala paliwa i olej się dostaje)"- nie spalanie paliwa ma sie nijak do dostawania oleju. Kwestia czy dymi na czarno czy siwo. Pewnie do oddania jest za 5500zl. Gdybyś sprzedał kufry, które dostaniesz z moto, wróci się coś i będzie na serwis. Kwestia braku kompresji jest w zasadzie dołująca i ja bym zrezygnował z tej sztuki. Za te pieniądze można dostać przygotowaną ST do sezonu- ja za swoją 89 dałem 5300 i do zmiany miałem tylko olej...
                                sigpic
                                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X