Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez FilipAustell Zobacz posta
    eeee no jest ich tam raptem 5 750 Warto sie pchac w ktore z nich?Marzy mi sie tu posmigac coby praktyki przed Polska zlapac..tu tak ladnie, grezcznie a nie polowanie...ech
    Przyznam, że w UK jeździło mi się świetnie

    Ciekawy egzemplarz: http://cgi.ebay.co.uk/Yamaha-XTZ-750...item2c5668f69c koleś trochę pomalował, powymieniał. Kolektory z nierdzewki i tłumik sportowy - koleś robił ją raczej do odkręcania manety. Osłony, harmonijki, handbary - w zestawie. 7 tys zł.

    http://cgi.ebay.co.uk/Yamaha-super-t...item4aa39abc7b - też jakaś taka w miarę. Wazny MOT, tak więc pośmigasz po UK jeszcze. Z tego co wyczytałem to łańcuch rozrzadu do wymiany. Jest z tym sporo roboty, ale po 44 tys. łańcuch do wymiany? Nie, to w milach jest

    http://cgi.ebay.co.uk/yamaha-xtz750-...item27b405b1d0 ma poszukiwanego Lasera ProDuro, CHYBA w miarę nowy napęd i kierownicę Renthala. 33 tys. mil i sprzęgło nowe? Dziwne.

    Tak w ogóle to trudno ocenić z tych małych fot sprzęta. Trzeba osłuchac silnik, sprawdzić czy prosto jedzie itd. Pamiętaj, ze to sprzęt z Wysp i moga być zaśniedziałe, pordzewiałe podzespoły. Ogólnie to bierz jak najbardziej sprawnego technicznie, a nie tylko ładnego z wyglądu.
    Pamiętaj, że te motocykle nie posiadają żadnego dodatkowego wyposazenia, czyli do ciebie będzie należała dodatkowa robota - jeśli chcesz jeździc turystycznie. Widać, że to sprżety do dzidowania po mieście i na krótkich trasach, a nie używane gdzieś dalej turystycznie.


    U nas powinni wprowdzić te "lizaki" z MOTem. Skończyło by się jeźdzenie bez przeglądu. Nalepka z ważnością OC też by się przydała na tablicę.
    Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      witaj

      dzieki wielkie za wnikliwa analize Tez mi najbardziej do gustu ta ostatnia przypadla-czarna Wyglada na w miare utrzymana Powiedz mi czy z wzrostem 177cm nie porywam sie z motyka na slonce?Siedzialem na tenerce ale ponoc minimalnie obnizone siedzenie miala i w polbutach dotykalem polowa stopy ziemi tu kolejny temat, bo zaczynam przygode z prawdziwym sprzetem i bede musial zainwestowac w ciuchy Buty mam mocne gorskie to podniosa sporo nie wiem jak ze zmiana biegow Na trialu mieszalem to powinno obleciec No i temat najwazniejszy-transport jesli jest to 500km to chyba glupota byloby rwac sie swieżym moto w droga powrotna?trzeba pewnie przyczepe zapiac albo transport kombinowac bo ja w kornwalii siedze...
      Ostatnio edytowany przez rootolf; 7. Powód: ort

      Komentarz


        Na temat wzrostu niech się wypowiedzą ci, któzy mają podobny. Mi jest trudno powiedzieć, gdyż mam 185 i w niskich butach dotykam stopami do połowy, a w motocyklowych całymi.

        Nie lepiej kupić sprowadzoną do PL? MX-Wulkan sprzedaje kolejne odremontowane moto za przystepna cenę. Wsiadasz i jeździsz, a nie bawisz się w sprowadzanie z UK.
        Adam - założyciel XTZClub kupił chyba swoje beemwu w UK i przyjechał nim do PL. Jednak ja bym się bał, w dodatku na dużo cięższym i całkiem inym od trialówki motocyklem.
        Pamiętaj, że za dobre moto trzeba jednak dać sporo, a te z linków to takie z lekka już zjechane, widać, że trzeba będzie też podłubać, jakieś wymiany porobić, bo jak wiadomo - w całej Anglii mechanicy mają często problemy z naprawą najprostszych rzeczy.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          Moze racja Nie sztuka sie napalac Chcialem posmigac i praktyki nabrac a w Polsce bede na dobre w pazdzierniku...czyli po ptokach W kazdym razie dzieki za glos rozsadku!

          Komentarz


            Dlaczego po ptokach? Ceny na jesień pójdą w dół, inna sprawa, że nie pojeździsz za dużo, ze względu na pogodę, a na forum co jakiś czas się przewija coś do sprzedaży.
            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

            Komentarz


              Ja kupiłem swoją właśnie bo byłą czarna, taka jak na zdjęciu silnik jak zwykle do regulacji a reszta ujdzie i wracałem z Gdańska do wawy zaraz po kupnie

              Chciałem tylko czarną w oryginalnym malowaniu. Mi motory malowane przez mxa się nie podobają.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                http://allegro.pl/show_item.php?item=1194441595 A co o tym sądzicie?

                Komentarz


                  Już o nim było, poszukaj.
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    Witam. Przejrzałem caÅ‚y wątek i tylko dwa linki były z Krakowa, ale ogłoszenia już nie ma (za stare) i niewiele było opisane. Dzwoniłem do sprzedającego i niby pięknie gada że wszystko co opisał to prawda. Ogólnie lać paliwo i jechać. Ale irytuje mnie brak naklejek na owiewce pod bakiem. Słabej rozdzielczości zdjęcia i nie można dokładnie zobaczyć. A gość ponoć opuszcza kraj i dlatego sprzedaje.

                    Komentarz


                      Mam nadzieję, ze się nie mylę, ale sprzęt raczej nie był godny uwagi i chyba kilka osób odpuściło sobie.

                      Szukaj dalej, zagadaj do MX Wulkana, może ma już kolejną ST gotową na sprzedaż
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        Wiem o Mx-Wulkanie i teraz tą ST ma extra tylko nie w moim zasięgu kasowym.Zobaczymy szukam dalej.

                        Komentarz


                          aktualnie tez poszukuje ST, ta mi wpadła w oko http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M2167216
                          co mi się rzuciło w oczy to ze osłony lag i osłony tarcz hamulcowych są w kolorze fioletowym, były takie montowane ?? Malowanie z 91 a nie 92
                          Widzę że ten sebring często gości w ST jakieś pozytywne różnice w stosunku do orginalnego?
                          Może panowie mogą coś więcej powiedzieć ze zdjęć

                          Komentarz


                            Ładny, ale zobacz, że jest pięknie przygotowany do zdjęć, także...
                            Myślę, że warto podjechać i obejrzeć.
                            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                            Komentarz


                              A znacie może ten motocykl? Dzwoniłem do gościa i mówi że: motocykl był sprowadzony z Włoch i był w opłakanym stanie(pęknięta owiewka, wydech przecięty i coś kombinowane aby był głośniejszy, porwane siedzenie itd.) Obecnie opona tylna na jeden sezon tak samo napęd. Owiewka była klejona więc jak ktoś się uprze to można malować moto. No i wymienione to co w opisie aukcji. Co sądzicie. Ja nie mam możliwości zobaczenia na żywo bo to 250 km. http://allegro.pl/show_item.php?item=1199868801

                              Komentarz


                                Za dużo to nie można powiedzieć, te zdj nie dają pełnego obrazu stanu motocykla. Nie ma osłon na tarczach z przodu. Skoro siedzenie było porwane, to pewnie od razu zestopniował je sobie przy obijaniu. 250km to nie jest dużo, lepiej jechać i obadać.
                                sigpic
                                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X