Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    A ja kupiłem tą http://allegro.pl/yamaha-super-tener...205223760.html

    Komentarz


      Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
      Tu masz posty które napisałeś, przeniosłem je do bardziej odpowiedniego działu: http://xtzclub.pl/threads/1348-Nowy-...cony-gwint-itp
      Tutaj możesz pochwalić się: http://xtzclub.pl/forums/35-Moje-moto
      Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
        kolega pojechał ją zobaczyć (znajomego Wodora)
        w OTOMOTO napisano, że nie ma żadnych wycieków, i się z prawdą sprzedawca minął - jest wyciek spod śruby głowicy ( a i chyba z tyłu sucho nie jest)
        hm no to sie zbłaźniłem, musze przyznac ze nie ogladałem dokladnie, bo nie byłem tam celem kupna tylko zeby zobaczyć jak się na Teresie jeździ.
        A generalnie motor się wydawal ok.
        W każdym razie słyszałem ze juz poszła.

        Komentarz


          Panowie,a co powiecie na temat tego moto...



          Zastanawiam sie czy by nie podjechac i nie oglądnąc...to u mnie w miescie,wiec moge podjechac..Ale chciałem zapytac Was o zdanie??Jeszcze swojego komara nie sprzedałem,ale wszystko wskazuje na to ze za pare dni sie rozstaniemy,wiec
          Bardzo prosze o Wasze rady,i podpowiedzi co i gdzie w takiej teresie moze byc nie tak..
          pozdrawiam

          Komentarz


            Na fotkach wygląda nieźle ale pytanie jak na żywo? Progresywne sprężyny,przewody w oplocie to już niezły bonus tyle że sprężyn nie widać więc dobrze by było zapytać o rachunek,sprawdź ramę przy tylnym górnym mocowaniu silnika czasem strzela w tym miejscu.Jak jedziesz oglądać moto dobrze by było żeby silnik był zimny wtedy możesz sprawdzic jak odpala i czy na przykład nie kopci,no i podstawowe rzeczy czyli stan tarcz i łańcucha wygląda na to że ten ostatni troszkę zwisa na jednym ze zdjęć to widać.Można też zwrócić uwagę na to czy tylne zawieszenie nie skrzypi jeśli tak ktoś zapomniał o smarowaniu dogbonsów. A wogóle to jest chyba gdzieś na forum wątek na co zwracać uwagę oglądając tereskę

            Komentarz


              Dzieki,moze na weekendzie podjade zerknąc na ta terese...No tak ogułem to wiem co tam oblukac..ale własnie niewiem gdzie dokładnie czasem pojawia sie to pęknięcie??A z tymi "dogbonsami" to jakis wielki problem jest??
              Mi sie ta teresa nawet dosc podoba..ale zobaczymy jak to wyglada na macanego
              Tak czy siak dziekuje

              Komentarz


                Ja również zastanawiałem się nad tym moto co kolega jabu ale ktoś życzliwy napisał żebym prześledził forum ponieważ coś jest nie tak z tą Tenerką. W każdym razie odradził zakup.

                Komentarz


                  Problemu z dogbonsami nie ma tylko z kosztem wymiany łożysk szczególnie dolnym amortyzatora-230zl co do ramy wystarczy trochę poszukać na forum ale tu podpowiedź http://xtzclub.pl/threads/81-Rama-s%C5%82abe-punkty

                  Komentarz


                    Fazia czasem nipamietasz co tam było nie teges??No bo jak jakas kupa,to szkoda mojego czasu,jak i bez sensu dupe zawracac komuś na drmo.
                    bladyxtzDzieki za odp.
                    pozdro

                    Komentarz


                      zwróć uwagę że nie ma naklejek na przednim błotniku i boczkach u góry, moim zdaniem dzwon i tyle, poszukaj moje posty o tych naklejkach pisałem z kolegą kamiltee bo też zrwócił na to uwagę, użyj wyszukiwarki w tym temacie było też na co zwracać uwagę przy oglądaniu teresy. Opcję szukaj masz w górnym prawym rogu albo wyświetl sobie wszystkie moje posty to znajdziesz, pzdr.

                      Z braku czasu znalazłem za Ciebie
                      post 250 na 13ej stronie tego tematu, będziesz wiedział na co patrzeć przy kupnie.
                      Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        nie ma naklejek Super Tenere, a wogóle wg mnie ma malowaną czachę i bak
                        trójkąt który wchodzi na bak ( z napisem 750) powinien być PRAWIE czarny a nie szary.


                        Uploaded with ImageShack.us


                        tak naprawdę to w tym malowaniu nie ma koloru czarnego na baku i owiewkach - to jest baaardzo ciemny Burgund-śliwka-czarny a to widać tylko w słońcu
                        ciekawe czy inni posiadacze tego malowania potwierdzą ?
                        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                        Komentarz


                          Mnie jakiś czas temu ta zainteresowała, wygląda na ciekawą:

                          dirtier, happier

                          www.facebook.com/dalekadroga

                          Komentarz


                            No posta 250tego.ze str. 13 przerobiłem,zastanawiam się tylko czy sprzedajacy zgodził by się na takie wnikliwe szperanie,a wracając do tej teresy,to czy uważacie ze te wszystkie braki..typu,naklejki,czy inne odcienie malowania dyskwalifikują tą xtz'ete całkowicie z kupna??W końcu to nie jest nowe moto,i jak większość mogła miec jakies "niewielkie" przygody...
                            Cerazrya ta z Twojego linka tak samo bardzo fajna

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez jabu Zobacz posta
                              No posta 250tego.ze str. 13 przerobiłem,zastanawiam się tylko czy sprzedajacy zgodził by się na takie wnikliwe szperanie,a wracając do tej teresy, to czy uważacie ze te wszystkie braki..typu,naklejki,czy inne odcienie malowania dyskwalifikują tą xtz'ete całkowicie z kupna??W końcu to nie jest nowe moto,i jak większość mogła miec jakies "niewielkie" przygody...
                              To zależy od kupującego, wg. mnie nie dyskwalifikują, ale jeden kupi z połamanymi plastikami, ale za to zdrowym silnikiem, a inny z pięknymi plastikami, ale za to z silnikiem do remontu Także wszystko zależy od kupującego.
                              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                              Komentarz


                                udowodnione przemalowanie np owiewek daje jakieś pole do negocjacji cenowych tylko tyle
                                kazdy motocykl a szczególnie 20 letni leżał nie raz

                                wrzuce takiego

                                Widziałem go u Damiana, faktycznie miał grzebnietą całą instalację i wymienione dużo - wydaje się że właściciel doinwestował. Niestety jednak twierdzi, że to odzyska i poniżej 10 000 nie zejdzie
                                ciekawe jak długo
                                ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                                FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X