Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    W osobnym temacie- dział moje moto- jest wyjaśnienie odnośnie ramy. Dokumenty na ramę są na 96rok, więc tak jakby został odtworzony stan fabryczny. Niewiadomo dlaczego ktoś zamontował graty ze starszego modelu, ale to nie było akurat u nas.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      Pany,taka terenia mi sie w mieście pojawiła...cena dosc ciekawa jak dla mnie


      Warto sie fatygowac waszym zdaniem??
      Rudolf000Kiedy bedziesz miał troche czasu..to byśmy podbili na oględziny
      Flacha będzie

      Komentarz


        Witam Koleżanki i Kolegów
        Wyjaśnienie co do mojego motocykla znajduje się w dziale w którym przedstawiłem moją tenerkę. Wszystkim Forumowiczom XTZCLUBU. Nigdy nie pisałem że miałem xtz 660 rocznik 1991 Kolego Rootolf. Dla małego sprostowania starsze owiewki były montowane seryjnie w rocznikach 1991-1994 do końca pierwszej połowy roku.Od drugiej połowy 1994 do 1999 produkowano xtz 660 z podwójnymi lampami przednimi. Od samego początku rama mojego moto miała nabity rocznik 1996 i tak było i jest we wszystkich dokumentach, które posiadam. Co do przebiegu mojego motocykla to robię rocznie ok. 1 000 – 1500 km maksymalnie . Prozaicznie nie mam na jazdę zbyt dużo czasu , ale bardzo lubię w nim wprowadzać jakieś ulepszenia. Silnik w moim moto zaraz po zakupie czyli jakieś 5 lat i ok. 6000 - 7000 km temu przeszedł gruntowny przegląd ( wymiana pierścieni , łańcuszka rozrządu , czyszczenie gniazd zaworowych z nagaru itp. Itd. Nie wiem czy jest on ze starszego czy nowszego modelu i nie ma to żadnego znaczenia) Dla nie zorientowanych silniki z obu modeli są TAKIE SAME! Nie zmienia się czegoś, co nie wymaga zmiany i pracuje bez zarzutu! Przedniego zawieszenia nie wymieniałem gdyż wcześniej dostosowałem je do moich potrzeb.( zawieszenie obie tenerki mają również takie same , ramy również obie tenerki mają takie same!!!!!) Pompka hamulca przedniego jest praktycznie nowa i nie pisałem o tym – nie uważałem tego za istotne. Wszystkie zmiany wprowadzałem dla siebie i pod siebie. Żeby doprowadzić moto do właściwego stanu kupiłem LEGALNIE 2gą xtz 660 również w BARDZO DOBRYM STANIE, którą rozebrałem na części i Wszystko zrobiłem tak jak powinno być w moim motocyklu od początku , a przy okazji dowiedzaiłem się wielu ciekawostek o obu modelach tenerki ).Pozostałe graty z tego moto są dostępne w dziale sprzedam!( cząść z nich jeździ w Waszych motocyklach) Co do decyzji o sprzedaży mojej tenerki podjąłem ją 3 godziny przed wystawieniem jej na Allegro , z przyczyn tylko i wyłącznie PRYWATNYCH i nie dotyczących stanu technicznego mojego sprzętu. Co do braku informacji na Forum xtzclubu o wystawieniu mojej tenerki na Allegro. Nie zdążyłem tego zrobić . Podziękowania dla Bartasa który mając do mnie pytanko po prostu zadzwonił i je zadał!
        Jeśli jeszcze macie jakieś pytania to dzwońcie lub piszcie bezpośrednio do mnie!
        Pozdrawiam
        Grzegorz
        Ostatnio edytowany przez strzykawa; 56.

        Komentarz


          Wywołany się odezwę.
          Swoje zdanie napisałem na podstawie zdjęć, na których masz owiewki z 91 roku.
          Nie poinformowałeś w ogłoszeniu o przekładkach, więc nie wiedziałem, że było coś kombinowane.
          Stąd wyliczyłem przebieg rzędu 340 km miesięcznie.
          A tak przy okazji zapytam: licznik z której budy zostawiłeś w moto? Bo z Twojej historii wynika, że jest to już trzeci licznik w tym moto.
          Tak w ogóle to nie mój cyrk, nie moje małpy, ale irytuje mnie jak ktoś w ogłoszeniu nie wspomina nawet jaka jest historia motocykla.
          A to czy będziesz coś wspominał o tym jeśli ktoś się zdecyduje na kupno, czy przemilczysz, pozostawiam Tobie i Twojemu sumieniu.
          Amen
          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

          Komentarz


            Witam Panowie.
            Chciałbym was prosić o pomoc w ocenie tej ST. Mam do niej kawał drogi,i chciałbym poznać najpierw wasze opinie na jej temat.http://moto.allegro.pl/yamaha-xtz-75...259091543.html Nie znam się kompletnie i będę wdzięczny za pomoc.

            Komentarz


              Napisz do kolegi bocian on ją oglądał przed przyjazdem do mnie po tereskę , on też jest z poznania. przeczytaj sobie poradnik kupującego który napisal bartas i będziesz miał choć zielone pojęcie o kupowaniu dużej pani.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                Dzięki bardzo, zaraz napisze do "bociana". Rozmawiałem ze sprzedającym mówił mi że ktoś z forum ją oglądał ale nie kupił bo podobno powiedział że musi dozbierać kasy.

                Komentarz


                  No nie wiem, jak do mnie przyjechał to miał 6tys więc nie wiem czy to akurat on.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    Wiesz co Bocian ma w opisie że jest z okolic Bydgoszczy a nie z Poznania więc to chyba nie o niego chodzi

                    Komentarz


                      wysłałem ci PW, sprawdź sobie
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz




                        Przebieg 372tys km... Tego jeszcze nie było
                        BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
                        YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


                        Ja tu tylko sprzątam

                        Komentarz


                          Hej,a co myślicie o tej sztuce??

                          Zastanawiam sie czy by się nie wybrać,tylko jak zaś się okarze że to jakas kupa...;/
                          A może jest ktoś z okolicy co by zerknoł na ta Tereske??

                          Kurde,ale mam parcie na moto

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Lobo Zobacz posta
                            Wiesz co Bocian ma w opisie że jest z okolic Bydgoszczy a nie z Poznania więc to chyba nie o niego chodzi
                            O mnie, o mnie. Ja w sumie to w tygodniu w 3 miastach żyje. Bydgoszcz, Toruń i Poznań. Więc jak się coś pokazuje "po drodze" to przeważnie wpadam pooglądać.

                            Komentarz


                              zdjęcia mało mówią,zero dodatków,przebieg mało prawdopodobny cena nie atrakcyjna-tzn szukaj dalej

                              Komentarz


                                Wielkie Dzięki dla: marcinjunak , i bociana za pomoc. Jedziemy ją obejrzeć a co dalej to się odezwę.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X