Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    A własnieDzis oglądałem ta ST...

    no i tak,prawa owiewka w totalnym rozkładzie,ułamana owiewka reflektorów...brak lusterek,w lewym ułamany mocowaniu gwint.brak błotnika/p moto musiało gdzies walnąc..ale ograniczniki skrętu nie ruszone(niewiem czy to ma znaczenie)
    Prawa laga cieknie,prawa tarcza mokra od płynu ham.w zasadzie to tylko lewa działa dobrze.
    Silnikowo to wyglÄ…da dosc oki,idzie fajnie,biegi bez problemowo sie zapinaja..
    ale jak jak ja dałem do odcinki to kopci na czarno.No a tak to wiadomo,tu gdzies brak srubki,itp.

    Komentarz


      Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
      Wywołany się odezwę.
      Swoje zdanie napisałem na podstawie zdjęć, na których masz owiewki z 91 roku.
      Nie poinformowałeś w ogłoszeniu o przekładkach, więc nie wiedziałem, że było coś kombinowane.
      Stąd wyliczyłem przebieg rzędu 340 km miesięcznie.
      A tak przy okazji zapytam: licznik z której budy zostawiłeś w moto? Bo z Twojej historii wynika, że jest to już trzeci licznik w tym moto.
      Tak w ogóle to nie mój cyrk, nie moje małpy, ale irytuje mnie jak ktoś w ogłoszeniu nie wspomina nawet jaka jest historia motocykla.
      A to czy będziesz coś wspominał o tym jeśli ktoś się zdecyduje na kupno, czy przemilczysz, pozostawiam Tobie i Twojemu sumieniu.
      Amen

      Witam
      Wynikało by że może to być 3ci licznik . Po doprowadzeniu do właściwego stanu zostawiłem nowy licznik , ale ze starym miały podobne przebiegi .
      Pozdrawiam
      Załączone pliki

      Komentarz


        Zamieszczone przez jabu Zobacz posta
        A własnieDzis oglądałem ta ST...

        no i tak,prawa owiewka w totalnym rozkładzie,ułamana owiewka reflektorów...brak lusterek,w lewym ułamany mocowaniu gwint.brak błotnika/p moto musiało gdzies walnąc..ale ograniczniki skrętu nie ruszone(niewiem czy to ma znaczenie)
        Prawa laga cieknie,prawa tarcza mokra od płynu ham.w zasadzie to tylko lewa działa dobrze.
        Silnikowo to wyglÄ…da dosc oki,idzie fajnie,biegi bez problemowo sie zapinaja..
        ale jak jak ja dałem do odcinki to kopci na czarno.No a tak to wiadomo,tu gdzies brak srubki,itp.
        no niestety kolego ale za taką kasę nie ma się co spodziewać że maszyna będzie śmigać i nie będzie połamana, ja w swoją wsadziłem trochę serca i pieniędzy dlatego teraz cenię odpowiednio bo wiem co było robione a zadbaną sztukę na alledrogo nie łatwo znaleźć.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          marcinjunak Ale ja nie napisałem ze moto nie jedzieDość dobrze zapierdziela,bez zająknięcia...puszczałem kiere na dosyć długim odcinku,i zero jakiegos zachowania nieprzewidzianego..
          gdyby tak wsadzic w nią z 1,5 klocka to była by niczego sobie teresa...

          Komentarz


            a ja nie napisałem że będzie zciuchane i żęch totalny ale właśnie dopieszczenie wizualne moto najwięcej kosztuje
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              spoxja własnie sie zastanawiam czy lepiej dopłacić i nabyć moto do jazdy..czy nie kupić nie całkiem idealnego komara pod względem wizualnym,i samemu z biegeim czasu go nie doprowadzić do stanu miód/malina

              Komentarz


                A ja zakupiłem to:http://moto.allegro.pl/yamaha-xtz-75...259091543.html
                Dzięki pomocy:marcinjunak, i bociana.Jeszcze raz dziękuje im za pomoc.

                Komentarz


                  Lobo- gdyby Ci siedzenie nie pasowało, chętnie wymienię się + dopłata jakaś. Co to tej ST, opis z jej tras wisi na necie
                  sigpic
                  "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                  "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                  Komentarz


                    a mnie pasowały by handbary i stelaż do mojej żółtej kierownicy taki jołk

                    Komentarz


                      Sorry Panowie nic na sprzedaż na razie to moja UKOCHANA a wy chceci mi ją rozczłonkować .
                      Bartas niestety(dla ciebie) siodełko, dla mnie naprawde wygodne.

                      Komentarz


                        No właśnie szukałem tych opisów ale coś nie mogę trafić,jak byś mi Bartas wysłał linka będę wdzięczny

                        Komentarz


                          Odpowiadam na pytanie z działu powitalnia - jeździłem XT 750 z 93 roku. Znalazłem taka: http://otomoto.pl/yamaha-xtz-super-tenere-M2267723.html co o niej sadzicie? Cena jest do negocjacji tylko trochę daleko, bo ja z Podkarpacia, a motocykl z Wielkopolski żeby sobie pojechać tak o… poogladac.

                          Komentarz


                            Do tej ST mam ok 50km. Motorek wygląda ok, malowanie bardzo ładne, ale czacha i boczki koło czachy są chyba malowane. Nie ma tam naklejek, na zdj. liczników widać kaszkę na plastikach- pewnie lakier się komuś trochę oważył. A tak, wygląda nawet ok.
                            sigpic
                            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                            Komentarz




                              Bardzo ciekawa opcja w dobrej cenie. Same kufry są warte ok 1200- 1500zł...
                              sigpic
                              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                              Komentarz


                                Dzieki Bartas, już dzwoniłem do właściciela i niestety dziś wieczorem przyjeżdża innym kupiec. Gdyby nie kupił pojadę go oglądnąć z kolegą.

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X