Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez DanielD Zobacz posta
    wytrzeźwiałem... jest krzywa. Nie jest krzywa na błotniku tylko w mniej więcej w połowie moto. Takie moje zdanie. Proszę się poprzyglądać
    No rzeczywiście wygląda jakby gdzieś w połowie była zwichrowana albo kiepsko złożona z dwóch różnych egzemplarzy.
    I ta cena....
    Wg mnie na dopieszczenie potrzeba co najmniej 1500PLN, bo założyć należy, że skoro na zewnątrz jest taka wyciorana, to i mechanicznie nie jest "igła"jak opisuje sprzedawca.
    ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

    Komentarz


      W ostatnich dwóch tygodniach zostały sprzedany dwie xtz 660 (94 r) - Rawicz i Rogoźno. Czyżby ktoś z forum kupił? Jeżeli tak to czekam na info jak się sprawują.

      Komentarz




        to moja stara tenerka, nie polecam.jest tam dużo rzeczy do wymiany, kierownica zwykła, łancuszek rozrządu do wymiany, cały napęd, opony, tarcze wszystko do wymiany. a czesci co sa niby do wzgladu to pozostałości ze starego silnika, silnik kupiłem do uż. karoland w nawet w dobrym stanie z 89r. pozdrawiam. jeżeli macie pyt na temat motoru prosze pisac.
        Ostatnio edytowany przez Lewy; 235.

        Komentarz


          Zamieszczone przez Lewy Zobacz posta
          http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...306533426.html

          to moja stara tenerka, nie polecam.jest tam dużo rzeczy do wymiany, kierownica zwykła, łancuszek rozrządu do wymiany, cały napęd, opony, tarcze wszystko do wymiany. a czesci co sa niby do wzgladu to pozostałości ze starego silnika, silnik kupiłem do uż. karoland w nawet w dobrym stanie z 89r. pozdrawiam. jeżeli macie pyt na temat motoru prosze pisac.
          a widzisz, ja jak mi się w końcu udało dodzwonić, dowiedziałem się że moto jest super, wszystko porobione i nic tylko w świat ...
          dzięki Lewy

          Komentarz




            oglądałęm w zeszłym, tygodniu... tarcze bez rewelacji, opony też. Motocykl od kilku lat praktycznie nie używany, wcześniej dość solidnie jeżdzony. Właściciel jest ok, cena do negocjacji. Osobiście rezygnuje już z poszukiwań wspaniałej 750 i rozglądam się za xt tenere 660.

            Komentarz


              przy nastepnych ogledzinach prosze sprawdzic tylna felge (krzywa), rame (pęka)!!! , tłumik własnej roboty, kierownica lekko krzywa, dobry kierowca od razu wyczuje, przednia zebadka była bez (chyba) 2 zebów, tylna tarcza do wymiany. moto miało bardzo dobre ladowanie, przy kupnie sciagnąc bak i zobaczyc przewody zapłonowe (do wymiany), obudowa filtra powietrza nie wchodziła na gaźniki tzn. na lewy gaźnik, przejechane tak było sporo km. to chyba juz wszystko, pozdrawiam.

              Co do właściciela, wymienilismy sie na motocykle ja mu dałem xtz a on mi yz450 zapsutą. Powiedział mi ze sa 2 zawory do wymiany, okazało sie ze sa wszystkie zawory do wymiany, cylinder, korba!!! I duzo pierdółek. Wiec jezeli ma ktos od niego cos kupic lepiej dobze to sprawdzic. OGÓLNIE BARDZO SYMPATYCZNY CZŁOWIEK.

              Komentarz


                Witam Panowie przyjrzyjcie się tej kobyle http://moto.allegro.pl/yamaha-tdm-850-i1360565763.html może kto zna może co dopowie kolega ?.Ogólnie xtz planuje ale jak by to coś miało u mnie popracować czemu nie .....dzieki za odp<!>

                Komentarz


                  Z takich fot to mało się dowiesz. Popytaj na forum TDM, tam chłopaki są bardziej oblatani w tym temacie.
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    Przednia lewa laga cieknie, opaska z oleju i kurzu widoczna na focie.
                    Przednie lampy to jakaś wydumka z ursusa,
                    nie dość że są postojówki w lampach, oprócz tej na owiewce,
                    to sa płaskie jak w duzym fiacie, a oryginalnie TDM miała skośne lampy...
                    Wydech 2w1 bez puszki pod silnikiem skutkuje najczęściej dziurą w gazie od 2 do 3 tys
                    To tak na szybko, z fotek więcej nie powiem...
                    Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                    Loud pipes save lives...
                    https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez Marco_Polo Zobacz posta
                      W ostatnich dwóch tygodniach zostały sprzedany dwie xtz 660 (94 r) - Rawicz i Rogoźno. Czyżby ktoś z forum kupił? Jeżeli tak to czekam na info jak się sprawują.
                      No tak. Ta z rawicza stoi teraz u mnie. Powiem tak. Kupiłem ją dokładnie w środku listopada, w deszczu, zimnie i nocą wracałem nią do domu 350 km. Mimo że opony były łyse (na tył dostałem nową od sprzedającego) to dojechałem bez problemu do domu. Narazie jest ok choć zrobiłem narazie nie więcej niż 400 km. Planuję zmienić olej, świecę, wyczyścić albo zmienić filtr powietrza bo jak stoi z tydzień bez palenia to jakoś leniwo pali, a tak jest zdrowa i chętna do jazdy . Czekam na wiosne to zobaczymy co z niej za terecha.

                      Komentarz


                        Z wątku Pabla:



                        Ta ST wisi na allegro dobre pół roku. Cena zaczynała się od 10 000zł.
                        Stelaż wingrack, brak osłonek na tarczach. Siedzenie obijane skajem, lakier przynajmniej na zdj wygląda ok. Kapeć na tyle do wymiany.
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                          Miałem taką samą rocznik 90. Tu widać kiera zmieniona i manetki z lusterkami, lakier ok, nie widać żeby była jakoś bardzo zmęczona. Cena taka sobie bo to moto od handlarza więc parę rzeczy będziesz musiał poprawić jeśli nikt nie dłubał wcześniej. Widać brak naklejek na środku owiewki, może był malowany środek.
                          Tłumik jakiś hgw, stalowy oplot na przodzie, nie chcę zgadywać ale chyba tylna tarcza do wymiany. brak śrubek mocujących boczne plastiki do zbiornika, załozony filterek paliwa przed pompą paliwa, siedzenie pewnie będzie wysoko bo ma dość dużo gąbki pod obszyciem, trochę dziwnie gośc podszedl do sprzedaży nic nie opisując, pierwsze powinien napisać kiedy były zawory robione jeśli nie ma nic do ukrycia.
                          Więcej ze zdjęcia nie mogę powiedzieć bo sa nieostre. przeczytaj sobie poradnik kupującego i będziesz wiedział na co patrzeć przy oględzinach.
                          Jezeli chodzi o to moto http://allegro.pl/sprzedam-yamaha-xt...305527195.html to wypowiem sie "na żywo"

                          Otóż kiera jest akcesoryjna alu Acerbisa z rozpurka-cena kosmiczna
                          Manety sa ProGripa
                          Lustra firmy HGW
                          Co do lakieru to ma podrapane boczki i miała wgniota na baku, zrobiony kiepska zaprawką
                          Moto nie jest od handlarza,koles lat ok 60 chcial poczuc wiater we włosach,tak ze widac ze nikt nie gadał ani nie ogladał moto.
                          Motocykl od 2007r w kraju, opłacony na nazwisko sprzedajacego,nie zarejestrowane pozostaje jedynie UK.
                          Rzeczywiscie XTZ jest do "podłubania" w tym czasie od 07r nawet oleju nie miało zmienionego, hamulce przód tak zakleszczone ze ledwo do busa sie wtoczyło
                          Boczki posiagałem lewa strona była lekko klejona ale nie spawana, czacha rzeczywiscie nie ma naklejek ale nie znalazłem sladu klejenia.
                          Tłumik to ma wy...ebany w kosmos, Arrow dedykowany z DB killem, stan jak nówka
                          Stalowy oplot ma, tarcze jak najbardziej do jazdy też ma - jak to mówia ze zdjec to tylko kolor i marke najlepiej mozna rozpoznac
                          Wyszystkie sróbki są, ktos sciagał osłony i nie zakrecił, filterek jest i robi tu dobra robote, siedzenie podwyzszane i obszywane antypoślizgowym materiałem
                          Koles jest lewy,na moto niewiele jezdził i nic nie grzebał, sciagał wszystkie plastiki bez problemu jezeli mówimy o ukrywaniu
                          Ostatnio edytowany przez zimnogiety; 548.

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez zimnogiety Zobacz posta
                            Jezeli chodzi o to moto http://allegro.pl/sprzedam-yamaha-xt...305527195.html to wypowiem sie "na żywo"

                            Otóż kiera jest akcesoryjna alu Acerbisa z rozpurka-cena kosmiczna
                            Manety sa ProGripa
                            Lustra firmy HGW
                            Co do lakieru to ma podrapane boczki i miała wgniota na baku, zrobiony kiepska zaprawką
                            Moto nie jest od handlarza,koles lat ok 60 chcial poczuc wiater we włosach,tak ze widac ze nikt nie gadał ani nie ogladał moto.
                            Motocykl od 2007r w kraju, opłacony na nazwisko sprzedajacego,nie zarejestrowane pozostaje jedynie UK.
                            Rzeczywiscie XTZ jest do "podłubania" w tym czasie od 07r nawet oleju nie miało zmienionego, hamulce przód tak zakleszczone ze ledwo do busa sie wtoczyło
                            Boczki posiagałem lewa strona była lekko klejona ale nie spawana, czacha rzeczywiscie nie ma naklejek ale nie znalazłem sladu klejenia.
                            Tłumik to ma wy...ebany w kosmos, Arrow dedykowany z DB killem, stan jak nówka
                            Stalowy oplot ma, tarcze jak najbardziej do jazdy też ma - jak to mówia ze zdjec to tylko kolor i marke najlepiej mozna rozpoznac
                            Wyszystkie sróbki są, ktos sciagał osłony i nie zakrecił, filterek jest i robi tu dobra robote, siedzenie podwyzszane i obszywane antypoślizgowym materiałem
                            Koles jest lewy,na moto niewiele jezdził i nic nie grzebał, sciagał wszystkie plastiki bez problemu jezeli mówimy o ukrywaniu
                            No więc domyślam sie że kolega zimnogiety zakupił tą tereskę? Pochwal się w dziale moje moto no i oczywiście zapraszamy do powitalni.
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              marcinjunak, juz byłem w powitalni moto opisze lepiej w dziale"moje moto" jak odkryje jej wszystkie niespodzianki. Pozdrowil

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Lewy Zobacz posta
                                http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...306533426.html

                                to moja stara tenerka, nie polecam.jest tam dużo rzeczy do wymiany, kierownica zwykła, łancuszek rozrządu do wymiany, cały napęd, opony, tarcze wszystko do wymiany. a czesci co sa niby do wzgladu to pozostałości ze starego silnika, silnik kupiłem do uż. karoland w nawet w dobrym stanie z 89r. pozdrawiam. jeżeli macie pyt na temat motoru prosze pisac.
                                Jak dobrze że powiedziałeś , bo już chciałem się na nią połakomić .Myślisz że warta jest te 4,5 tys ?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X