Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    To masz do wsadzenia na początek ok. 1,5 tys. zł. Później kwota się zwiększy kiedy będziesz chciał założyć gmole, jakieś np. stelaże, manetki grzane, naprawić siodło...
    Nie lepiej kupić coś zadbanego?
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      No lepiej wiadomo tak pytam z ciekawości , jak na razie chce się zorientować na rynku jak że ubogim

      Komentarz


        W tej chwili co jakiś czas wypływają jakieś sztuki, niestety jest zima i większość czeka do wiosny ze sprzedawaniem. Tą Tenerkę Lewego sobie odpuść, opisywana była na forum jako mina.
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          Wiem wiem widziałem , dzieki Bartas .Dokładnie tak teraz taki przestój jest , pamiętam jak swój motor sprzedawałem .A dzisiaj taka piękna pogoda aż wiosnę poczułem !
          Panowie gdzie motorów szukacie pomijając forum ,allegro ?

          Komentarz


            U osób z forum.
            sigpic
            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

            Komentarz


              moja była tenerka to jeden wielki złom. nie polecam!!!

              Komentarz




                Była Tenerka Barteza. Sprzęt jeździł za czasów Barteza, jak po sprzedaży i do kogo trafił robię rozeznanie.
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  Zamieszczone przez MaciekTOS Zobacz posta
                  Panowie gdzie motorów szukacie pomijając forum ,allegro ?
                  Ja kupowałem od chłopaka z forum, moim zdaniem to najbezpieczniejszy sposób zakupu.
                  Cena może być wyższa niż na allegro, ale będziesz wiedział, że w motocykl ktoś wkładał serce.
                  Co jakiś czas forumowicze zmieniają sprzety, do sezonu jeszcze trochę czasu, radze poczekać.

                  Komentarz


                    Ja mogę swoją za 10 tys. puścić z wyposażeniem pełnym i bez negocjacji... ale jak złożę
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      Witam,

                      czy ktoś z Was może pokusić się o porównanie xt 600 z xtz 660?
                      Jak xt 600 sprawuje się na off-ie (w tym szutry).
                      Pozdrawiam
                      M

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Marco_Polo Zobacz posta
                        Witam,

                        czy ktoś z Was może pokusić się o porównanie xt 600 z xtz 660?
                        Jak xt 600 sprawuje się na off-ie (w tym szutry).
                        Pozdrawiam
                        M
                        Poszukaj postów kolegi Nowy, on też miał dylemat co wybrać i wybrał małą teresę 660
                        Temat już pojawiał się na forum nie raz, kolega yogi miał xt 600 więc może też coś powiedzieć.
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez Marco_Polo Zobacz posta
                          Witam,

                          czy ktoś z Was może pokusić się o porównanie xt 600 z xtz 660?
                          Jak xt 600 sprawuje się na off-ie (w tym szutry).
                          Pozdrawiam
                          M
                          Tutaj jest trochę odpowiedzi"
                          Prośba o parę opinii i kometntarzy na temat Yamahy XT 600
                          Moje Tenerki
                          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                          Komentarz


                            http://otomoto.pl/yamaha-xtz-nie-xl-...-M2413100.html ktoś ma blisko to może sprawdzić jak wygląda na żywo
                            Ostatnio edytowany przez Beniamin; 61. Powód: poprawka
                            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                            Komentarz


                              A czy ktoś ma doświadczenie w podróżowaniu 660 w dalsze trasy? Ile można wyciągnąć na trasie (po zamontowaniu jaknajmniejszej zębatki na tyle) tak żeby moto się nie męczyło za bardzo? Czy podróże z 750 i wiekszymi jest możliwa tak żeby więksi nie musieli czekać?

                              Komentarz


                                Hej,
                                jest możliwa jazda w takiej grupie, ale będziesz to Ty się męczył a nie moto - na wszystkie wyprzedzania będziesz potrzebował sporo miejsca czasu, tym bardziej jeśli wydłuższysz przełożenie. Będziesz mógł jechać równo bez problemów ok. 120, może 130 , ale z wyprzedzaniem będzie już problem. Sensowna przelotowa to ok. 100km/h wtedy do 120 jeszcze jesteś w stanie rozpędzić się w znośnym czasie. Pomijam kwestie spalania i picia oleju przy tych obciążeniach, bo to zależy od sztuki.
                                Taka uroda singli, że dłuższe trasy nimi są bardziej męczące niż wielocylindrówkami, tym bardziej w takiej grupie. Niemniej da się. Myślę, że rozsądne przebiegi, które fizycznie jest się wstanie utrzymać przez więcej niż jeden dzień to okolice 600-800km/dzień (sama jazda, bez zwiedzania oczywiście).
                                Szczerze pisząc odpuściłbym kombinacje z przełożeniem - może zbijesz trochę obroty i minimalnie (jeśli w ogóle) spalanie, ale single na dole są słabe i będziesz miał problem z rozpędzaniem się (wyprzedzaniem) - moim zdaniem tylko utrudni to jazdę w trasie i wcale nie podniesie przelotowej (piątkę będziesz musiał zapinać w okolicach 90-100 bo inaczej będzie szarpać). Vmax i tak nie zwiększysz bo mocy po prostu zbraknie.
                                Jeśli chcesz robić taki eksperyment to wsadź większą zębatkę zdawczą - w razie fiaska powrót do fabryki będzie tańszy i nie zabraknie Ci łańcucha. No i zestaw napędowy będzie minimalnie trwalszy.
                                Pomijam już kwestię trakcji dosyć lekkiego, obładowane moto na zawieszeniu enduro przy większych prędkościach. Z pasażerem to zupełnie nie ma sensu.

                                pozdrawiam, Adam
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X