Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    no i ten przebieg z kosmosu 32000 km. Ciekawe ile naście lat licznik nie działał?

    Komentarz


      Zamieszczone przez pyton33 Zobacz posta
      Ładna, pewnie można coś utargować, ale pewnie znowu ktoś szybciej niż ja zdąży ja łyknąć. Ode mnie to 350 km, wiec trochę za daleko żeby pojechać i pooglądać, a w ciemno strach brać. Szkoda
      Zadzwoń do gościa, powiedz mu że masz 700km do zrobienia i przez telefon zacznij targować, zobaczysz czy ma cisnienie na sprzedanie czy nie, zawsze to lepiej pogadać, to że wycenił 7.5 nie znaczy ze tyle weźmie, jak masz problem pojechać tam samochodem jedź pociągiem, gość na pewno ci pomoże jak go poprosisz a jak nie to go olej. Moto wygląda spoko na zdjęciach ale trzeba to wszystko zobaczyć własnym okiem, na licznik nie patrz, a co by było jak byś się dowiedział że teraz ciągnie już trzecią setkę
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        Mogę obadać sprzęt, gdybyś się zdecydował. Od rodziców mam tam z 60km.
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          Cześć wszystkim. Wielkie dzięki za chęć pomocy - jutro jadę zobeczyć tą http://allegro.pl/yamaha-xtz-660-ten...420608299.html .Sprzedający mieszka 30 km odemnie i telefonicznie wstępnie upuścił mi już 500 zł. Biorę ze sobą kuzyna ma warsztat samochodowy i sam jeździ xt, więc pewnie mi poradzi. Po tych oględzinach dopiero będę ewentualnie prubować z tą ST. Właściwie to wolałbym ST, ale jestem początkujący - ostatni raz na moto naście lat temu i obawiam się o swoje umiejętności. Jednak mniejsza teresa jest raz że lżejsza, dwa że ponoć bardziej poręczna. Xt kuzyna mi podpasowało, a mała tenerka jest niewiele cięższa. Z drugiej strony pewnie za jakiś czas zacznie mnie kusić St a na ciągłe zmiany to mnie nie stać. Tak że dylemacik jest. Jutro dam znać co po oględzinach.

          Komentarz


            Kolego pyton jak zastanawiasz się nad st to szukaj tylko st bo tak to w życiu się nie zdecydujesz co wybrać

            Pamiętaj nadmiar mocy nigdy nie jest zły,
            moc trzeba wchłonąć albo przekierować bo inaczej cie sponiewiera

            Jak chcesz robić dłuższe przeloty po asfalcie to bierz st.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              Jeśli xt ci pasowało to mała tenerka bedzie dobrym wyborem. Ta tenerka z allegro jak za 6000 wygląda ze jest warta swej ceny. Daleko nie masz. Zdjęcia jak najbardziej pozytywne. przebieg może nawet być oryginalny. Faktem jest ze niema żadnych dodatków ale stan bardzo ładny. Nie sposób kupić za 5000 z przebiegiem 60 000 w która i tak trzeba z tysiaca włożyć na dzien dobry a i tak nie bedzie miała mniej przebiegu.

              Komentarz


                Cześć właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem biało czerwonej tenerki. Więcej napiszą jak już trochę pojeżdrżę.

                Komentarz


                  Właśnie dostałem tel od kumpla. Chce sprzedać swoją ST, rocznik 92. Kupił jakiegoś ściga i potrzebuje w nim wymienić silnik Ma pare pierdół do zrobienia, np czujnik stopu z przodu, ma założony inny wydech, ponoć kicha... ale do tego jest jeszcze oryginał, więc nie jest źle. Owiewki jak to owiewki. Trzeba będzie wyregulować gaźniki, bo czuć paliwo (tak to określił). Podejrzewam, że zworki iglicowe mogą być do zmiany.



                  Ostatnio edytowany przez Bartas; 5.
                  sigpic
                  "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                  "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                  Komentarz


                    kurcze sztuka jak moja, tylko za duzo mniejsza kase, jesli ktos szuka sprzeta to ludziska brac w ciemno, to okazja przeca...

                    Komentarz


                      W 2010r. ta ST zrobiła niecałe 3000km. Trochę trzeba ją dopieścić, ale myślę że warto. Sam się nawet zastanawiam nad wzięciem drugiej sztuki, ale chyba kobita by mnie wygnała
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz


                        ST nieaktualna, zostaje jednak jej zdjecie (nie kasujemy takich ogłoszeń) - może się nowy właściciel do niej przyzna
                        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                        Komentarz


                          a z ciekawości... za ile poszła?
                          "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                          =>
                          Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                            ST nieaktualna, zostaje jednak jej zdjecie (nie kasujemy takich ogłoszeń) - może się nowy właściciel do niej przyzna
                            Myślę, że z czasem ona wypłynie na forum, może nawet na dniach
                            sigpic
                            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                            Komentarz


                              Plyn kochaniutka plyn... Bezpieczny port na forum czeka...

                              Komentarz


                                Mi też się wydaje, że na pewno wypłynie...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X