Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Myślę, że motocykl należy zobaczyć w ,,realu" - na żywo widać znacznie więcej i nie podpalać się .... - ja pierwszą xtz 750 prawie kupiłem ale kumpel mnie zastopował - po dwóch tygodniach kupiłem Tenere z naszego forum i w znacznie lepszym stanie

    Komentarz


      no proszę to miałeś duże szczęście,dobrze ze się kumpel nie podpalił

      Komentarz


        Nie napalam się, bo wiem co gadają/piszą sprzedający. Zobaczymy co stwierdzi Czarek.

        Pojawiło się drugi raz ogłoszenie ze Stalowej Woli http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...196016799.html . Motocykl zarejestrowany, a więc moje pytanie czy to maszyna kogoś z forum?

        Komentarz


          Trochę przesadził z balansem bieli w tych zdjęciach, napisz żeby Ci lepsze wysłał. Wymiana rozrządu i tarcz przy 56tys przebiegu?
          Hvězdy chtějí patřit Tobě...

          Komentarz


            Wysłałem zapytanie o zdjęcia. Zobaczymy czy wyśle.

            Komentarz


              niestety panowie w niedziele sprzedałem ten motocykl

              Komentarz


                Zamieszczone przez dziadek Zobacz posta
                niestety panowie w niedziele sprzedałem ten motocykl
                Czyli się spóźniłem. Szkoda, że nie przesłał mi Pan zdjęć przy pierwszej aukcji gdy wysłałem wiadomość.

                Przepraszam, że tak wypytuję, ale chyba mnie rozumiecie. Znalazłem jeszcze ogłoszenie z Wrocławia http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-750-st-IDA9BW.html . Może to ST kogoś z forum, bądź ktoś ją oglądał?

                Komentarz


                  Cuoresportivo jeśli jesteś zainteresowany.Dzwoniłem do chłopaka motorek stoi wstępnie umówiłem się na oględziny na środę

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez darti Zobacz posta
                    Cuoresportivo jeśli jesteś zainteresowany.Dzwoniłem do chłopaka motorek stoi wstępnie umówiłem się na oględziny na środę
                    To sie mozemy na tych ogledzinach spotkac bo ja tez w srode ide go ogladac...
                    Ale jak dla mnie to cena wysoka... no chyba ze w super stanie jest! Podaj swoj tel na priv to sie zgram moze!
                    XTZ 750 91' "Eryk"
                    BMWF650GS-Byl
                    It always seems impossible until it's done!

                    Komentarz


                      Motocykl dość długo wisi na Tablicy - sam przed zakupem mojej xtz 750 byłem zainteresowany (gościu przesłał mi zdjęcia - rewelacji za tą cenę nie było więc sobie odpuściłem) - jeżeli uda się dość dużo dukatów stargować to może warto ?

                      Komentarz


                        Czołem!
                        Zerknijcie proszę na to cudo: http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-sup...-M3079202.html
                        Ktoś coś wie może nt tego motocykla?
                        Pozdrawiam,
                        Michael

                        Komentarz


                          konkretnie o który chodzi ?

                          Komentarz


                            link już nie działa, bo moto sprzedane,,, spóźniłem się

                            Komentarz


                              Może to http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-sup...-M3078478.html - rocznik 1995 - ciekawe jak wygląda w realu i cena w miarę - wiadomo wszystko zależy od stanu tech. - no i do rejestracji - oryginalne malowanie (mam takie same)

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez darekd1 Zobacz posta
                                Może to http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-sup...-M3078478.html - rocznik 1995 - ciekawe jak wygląda w realu i cena w miarę - wiadomo wszystko zależy od stanu tech. - no i do rejestracji - oryginalne malowanie (mam takie same)
                                Coraz częściej zastanawiam się nad kupnem 750 i przynajmniej wtedy bez żalu będę mógł ją męczyć w piachu.
                                Wygląda przyzwoicie

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X