Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez sylwester Zobacz posta
    Coraz częściej zastanawiam się nad kupnem 750 i przynajmniej wtedy bez żalu będę mógł ją męczyć w piachu.
    Wygląda przyzwoicie
    "męczyć"-słowo jak najbardziej na miejscu

    Komentarz


      Zamieszczone przez sylwester Zobacz posta
      Coraz częściej zastanawiam się nad kupnem 750 i przynajmniej wtedy bez żalu będę mógł ją męczyć w piachu.
      Wygląda przyzwoicie
      Do męczenia w piachu są lepsze sprzęty za podobną kasę
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
        Do męczenia w piachu są lepsze sprzęty za podobną kasę
        Pewnie tak ale przynajmniej na jakiś zlot będzie można dojechać i przy okazji porządnie bez obaw polatać gdzie trzeba

        Komentarz


          Zamieszczone przez sylwester Zobacz posta
          Pewnie tak ale przynajmniej na jakiś zlot będzie można dojechać i przy okazji porządnie bez obaw polatać gdzie trzeba
          Obys tylko sie nie przeliczyl ze tak swietnie w tym piachu bedzie
          Take care of your Tenere she will take care of you

          http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

          Komentarz


            Zamieszczone przez darti Zobacz posta
            Cuoresportivo jeśli jesteś zainteresowany.Dzwoniłem do chłopaka motorek stoi wstępnie umówiłem się na oględziny na środę
            Ja juz odpuscilem ten egzemplaz... nie widzialem ale jestem ciekaw jak ogledziny poszly?! Warty swojej ceny?!
            Z tego co gadalem z gosciem jest w stanie zejsc z ceny i to znacznie wiec jak technicznie ok to polecam targi!
            XTZ 750 91' "Eryk"
            BMWF650GS-Byl
            It always seems impossible until it's done!

            Komentarz


              Człowiek do dziś nie potwierdził oględzin na każdy tel przekładał na inny termin

              Komentarz


                Zamieszczone przez darti Zobacz posta
                Człowiek do dziś nie potwierdził oględzin na każdy tel przekładał na inny termin
                Bylem 3 dni we wro i tez mi sie nie udalo z nim spotkac Nic dziwnego ze Moto wisi juz tak dlugo
                XTZ 750 91' "Eryk"
                BMWF650GS-Byl
                It always seems impossible until it's done!

                Komentarz


                  A tak swoja droga moze ktos ocenic tego sprzeta?! Nie jest to co prawda allegro ale chyba to nie problem Jestem umowiony z gosciem na ogledziny jutro. Kilka przerobek, troche dodatkow... ale jak to wyglada waszym wprawnym okiem

                  Du finner 8555 annonser MC til salgs på FINN MC. Søk og sammenlikn pris blant alle mc'er i hele Norge!
                  XTZ 750 91' "Eryk"
                  BMWF650GS-Byl
                  It always seems impossible until it's done!

                  Komentarz



                    jakby ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania małą tereske, podgrzewane manetki, kufer, marving, nie bierze oleju (od wymiany do wymiany ani razu nie było potrzeby dolewania), nie kopci, 1992r przebieg w granicach 40tyś, sądząc po stanie silnika podejrzewam że jest to przebieg oryginalny.
                    dla forumowiczów mogę zejść do 4500zł
                    tel. 793 384 046 Wrocław
                    Ostatnio edytowany przez perz_86; 2526.

                    Komentarz


                      Warto sie nia zainteresowac ...

                      Hej,

                      Szukam od jakiegos czasu dobrej Tereski, albo Super tereski i znalazlem takowa dosc niedaleko mojego domu rodzinnego:

                      http://moto.allegro.pl/yamaha-xtz-66...218974892.html

                      Mozecie looknac na zdjecia i powiedziec, czy warto wogole jechac? Wiadomo, ze jak sie pojedzie osobiscie to inaczej, ale nie wiem czy warto sie fatygowac. Sprzedawca to na pewno jakis hanldarz bo na samym allegro ma kilka maszyn, ale moze ktos zna i wie o co loto

                      Dzieki za pomoc.

                      Kamyk
                      ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                      Komentarz


                        Ze zdięć pewnie dużo nie nawymyśla - ale warto zobaczyć, przy tym przebiegu (o ile jest oryginalny) to już się pierścienie potrafią kończyć, zobacz czy karetry były rozklejane i czy pod czapką nie ma świerzego sylikonu. no i oczywiście czy nie dymi
                        Nie maszyna lecz chęć szczera zrobi z Ciebie ADWENCZERA!!!

                        Komentarz


                          wygląda całkiem sensownie tylko jak na golasa to troche chyba drogo ?

                          Komentarz


                            Narazie rozpoznaje teren, po raz drugi Przed awaria na forum zalozylem temat w dziale kupie teraz tez zamierzam. Ale trafilem na ta wiec chcialem sie zapytac.

                            Kamyk
                            ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                            Komentarz


                              48400 km i po wymianie tarcz ? brak zaslepki na wahaczu z jednej strony

                              Komentarz


                                Znam gościa osobiście, Baldur kupił od niego ST i był zadowolony. Jutro ładna pogoda, za zwrot kosztów dojazdu (45km w jedną stronę) mogę podjechać ją prześwietlić. Jakby co to dzwoń do mnie: 692 258 101.
                                sigpic
                                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X