Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
    Jeżeli tam jest rdza, to IMO metal już tam pracuje w takim stopniu, że lakier popękał i zaczyna rdzewieć.
    Niech ktoś poprawi mój wywód, jeśli jest niesłuszny, bo to mój wymysł.
    No i słusznie, że takie rzeczy się zauważa Twoją tezę mogą zweryfikować jedynie opinie osoby, która zobaczy na żywo motocykl, może ktoś z forum?
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      Ciekawy przebieg Czy licznik zdążył się przewinąć czy może sprzedawca przekombinował? Tarcza tył zdaje się do wymiany. Moto malowane ale to raczej mały minusik. Harmonijki po wymianie. Osłona reflektorów - żadna atrakcja jeśli jeździsz po asfalcie. Brak owiewek pod bagażnikiem. Za 6500 można łykac jeśli rama i zawiechy proste a silnik nie zajeżdzony. Moto plakowane na sprzedaż.
      Racja racja trzeba będzie poszukać kogoś pewnego wśród znajomych który pomorze sprowadzić jakiś uczciwy model Tenerki bo niestety ręka polskiego mechanika coraz bardziej zaczyna mnie po nocach straszyć czasem ich patenty są zabójcze
      Ostatnio edytowany przez krawiec1125; 2583.

      Komentarz


        Wczoraj dzwonił do mnie właściciel Afryki i pytał o dysze gaźnikowe. Pytam po co mu?! Rozkalibrował, zapchane na amen czy pogubił? Mówi mi, że moto nie chodziło jak trzeba, strzelało, przygasało i dusiło się, więc mechanik powymieniał mu dysze (sądził, że to jest najlepsze rozwiazanie). Afryka teraz na zimno ładnie pali, jedzie jak szatan ale kiedy się nagrzeje przestaje reagować na gaz... polski mechanik kurcze..... :/
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          To jest właśnie to jeśli się nie zna to niech w łapy nie bierze to że mu się wydaje że cos mu tam w głowie dzwoni to wiosny nie czyni . Ja jestem w materii motocyklowej laik więc wolę 100 razy się dopytać i truć innym niż walić takie pomysły

          Komentarz


            Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
            Wczoraj dzwonił do mnie właściciel Afryki i pytał o dysze gaźnikowe. Pytam po co mu?! Rozkalibrował, zapchane na amen czy pogubił? Mówi mi, że moto nie chodziło jak trzeba, strzelało, przygasało i dusiło się, więc mechanik powymieniał mu dysze (sądził, że to jest najlepsze rozwiazanie). Afryka teraz na zimno ładnie pali, jedzie jak szatan ale kiedy się nagrzeje przestaje reagować na gaz... polski mechanik kurcze..... :/
            WLASNIE TAK JEST ,JAK KTOS CHCE poprawic fabryke-nie takie glowy(specjalisci-inzynierowie-mechanicy) nad tym myslaly zeby wszystko bylo dopracowane i dzialalo jak nalezy.

            Komentarz


              Co do ogłoszenia z tablicy 750 z Wrocławia, wczoraj oglądałem, rozrząd do wymiany, napęd nie kochany, olej ma 3 lata, tarcze i klocki wszystkie do wymiany, wiec cena kosmos....
              http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-sup...-M3078478.html, czy ktoś w końcu to oglądał ?

              Komentarz


                Zamieszczone przez ostry Zobacz posta
                WLASNIE TAK JEST ,JAK KTOS CHCE poprawic fabryke-nie takie glowy(specjalisci-inzynierowie-mechanicy) nad tym myslaly zeby wszystko bylo dopracowane i dzialalo jak nalezy.
                i fabrycznym inżynierom zdarzają się błędy projektowe...żle zwymiarowane ramy,za słabe reglery itp.Tyle,że za poprawianie fabryki to z głową trza się zabierać a w tej głowie to oprócz pomysłu dobrze jakby jeszcze jakaś wiedza była
                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                Komentarz


                  Dwie kolejne:




                  Jakies opinie?

                  Kamyk
                  ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                  Komentarz


                    Nie wiem jak sam motocykl bo ze zdjęć stan techniczny cięzko określić ale jeżeli sprzedający to PHU MOTOZŁOM
                    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                    Komentarz


                      No nazwa nie zacheca
                      ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                      Komentarz


                        KAmyk weś ty sie chłopie zdecyduj bo szukasz moto już z pół roku dostajesz dobre sprawdzone oferty a pokazujesz jakies goooowno. Kup coś wkońcu albo przestań zawracac d....

                        Sory ale zachowujesz sie jak baba... zero konsekwencji w swoich czynach....

                        Komentarz


                          Nie chcialem wydac na maszyne 8-9tys. dlatego nie odezwalem sie do Ciebie. Niestety nie mam az tyle kasy, wiec szukam czegos co bedzie w miare ok za mniejsze pieniadze.

                          Kamyk
                          ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                          Komentarz


                            ja sprzedałem swoja za 5500 ze wszystkim co do niej miałem....

                            a Ty szukasz sprzeta za mniej ale podajesz linki do motocykli za 6 golasów do rejestracji ....

                            Komentarz


                              Ja dostalem od kogos informacje o XTZ-cie z Koszalina za 8000zl. Wiec nie za 5500. Trudno, moja strata, ze nie widzialem Twojej, albo ja przeoczylem. Nie bede sie klocil i ciagnal offa.

                              Kamyk
                              ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                              Komentarz


                                jak z koszalina to szukaj " mlody "-ego on ma xtz w niebieskim malowaniu z tego co pamietam to w bornym(2011) na zlocie mial stelaze kufry ,gmole ,wysoka szybe,itp

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X