Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    dokłądnie

    moto po remoncie doposazone sprawdzone od 7 lat w jednych rekach...

    lepiej kupic za 6 przerejestrowac doposazyc i miec motro za 8000 do remontu...

    Komentarz


      ale co chcecie od Kamyka, nie wie co robi i niech popełni sam ten błąd i nie musicie mu wciskać na siłę swojego kondona.

      Proponuję skończyć te dywagacje nie na temat.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        W sumie racja ale ciezko sie czyta przez pół roku propozycje motocykli do oceny których nawet sie nichce... bo po co ogladac coś co jest gorsze i za te same pieniadze.... a z reszta... niech kazdy robi swoje...

        Komentarz


          Witam
          Zna ktoś to moto i mógłby coś o nim powiedzieć? http://allegro.pl/yamaha-xtz-660-ten...229200990.html

          Pozdrawiam
          Ostatnio edytowany przez G3R; 2608.

          Komentarz


            wygląda na orginalny przebieg.. jesli chcesz tyle wydać na moto to jest to napewno adekwatna cena za tenerke w takim stanie....

            Komentarz


              Nie jest to przypadkiem moto Kornika z od nas ? Tak cos mi się kojarzy
              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

              Komentarz


                Zamieszczone przez Kamyk Zobacz posta
                Ja dostalem od kogos informacje o XTZ-cie z Koszalina za 8000zl. Wiec nie za 5500. Trudno, moja strata, ze nie widzialem Twojej, albo ja przeoczylem. Nie bede sie klocil i ciagnal offa.

                Kamyk
                Kamyk, ja szukałem dłuższy czas XT600Z. Niestety nikt z forumowiczów takowej nie sprzedawał, a z 2 mies. przed rozpoczęciem poszukiwań swoją zdrowo doinwestowaną tenerkę sprzedał Dudo, za którą na pierwszy rzut oka chciał dużo, ale byłbym skłonny tyle zapłacić (nie pamiętam dokładnie ceny, ale dobre 2tys. więcej od szeroko rozumianej ceny giełdowej) i mieć sprzęt pewny w 100%. No może nie w 100, bo to nie nówka. W końcu po wielu marudnych wątkach kupiłem to co się wydawało być złem najmniejszym. Wydałem na zakup 4000zł, do tej pory dołożyłem 1500zł, a zapewne pójdzie kolejne 1500 żeby doprowadzić sprzęt do stanu, jaki uważam za odpowiedni na dalsze wyjazdy.
                Reasumując, jeśli kupisz niewiadomoco za 5500 i wykażesz chęć doprowadzenia to do stanu jaki będzie można spokojnie uznać za odpowiedni dla spokoju ducha przy wypadach bliższych i dalszych, to możesz się natknąć na niezłe "kwiatki", których wyeliminowanie będzie Cię kosztowało sporo nerwów i kasy. Można oczywiście po prostu kupić, lać i jeździć aż się nie spier...li, co wydaje mi się robi 90% ludzi.

                Komentarz


                  Zamieszczone przez ArturS Zobacz posta
                  Kamyk, ja szukałem dłuższy czas XT600Z. Niestety nikt z forumowiczów takowej nie sprzedawał, a z 2 mies. przed rozpoczęciem poszukiwań swoją zdrowo doinwestowaną tenerkę sprzedał Dudo, za którą na pierwszy rzut oka chciał dużo, ale byłbym skłonny tyle zapłacić (nie pamiętam dokładnie ceny, ale dobre 2tys. więcej od szeroko rozumianej ceny giełdowej) i mieć sprzęt pewny w 100%. No może nie w 100, bo to nie nówka. W końcu po wielu marudnych wątkach kupiłem to co się wydawało być złem najmniejszym. Wydałem na zakup 4000zł, do tej pory dołożyłem 1500zł, a zapewne pójdzie kolejne 1500 żeby doprowadzić sprzęt do stanu, jaki uważam za odpowiedni na dalsze wyjazdy.
                  Reasumując, jeśli kupisz niewiadomoco za 5500 i wykażesz chęć doprowadzenia to do stanu jaki będzie można spokojnie uznać za odpowiedni dla spokoju ducha przy wypadach bliższych i dalszych, to możesz się natknąć na niezłe "kwiatki", których wyeliminowanie będzie Cię kosztowało sporo nerwów i kasy. Można oczywiście po prostu kupić, lać i jeździć aż się nie spier...li, co wydaje mi się robi 90% ludzi.
                  Zgadzam sie. Dlatego po wymianie PW z Scorpionem postanowilem poczekac i doinwestowac. Czyli od razu wydac wiecej jesli bedzie tego warta dana maszyna. Zobaczymy co sie pojawi.

                  Pozdrawiam i zycxe wesolych swiat.

                  Kamyk
                  ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                  Komentarz


                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz


                      14 tys. zł..... cena sporawa. Tłumik lasera, podniesiona kiera, gniazdo zapalniczki, centralka, malowanie (chyba nie dokończył jeszcze), wysoki błotnik Kedo, przewody w oplocie, spojler MRA, handbary Acerbisa, tankbag Touareg, jakieś mini wskaźniki i kilka bajerów których nie potrafię po niemiecku rozszyfrować.
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        + gmole, mini kierunki, opony Heidenau Scout 80%, napęd ma przejechane 4000km
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          Serwus!
                          Czy ktoś z okolic miałby możliwość obczajenia tego sprzęta: http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-sup...-M3128415.html ??
                          Dzięki,
                          Michał

                          Komentarz


                            Piekne malowanie... stan wzrokowo tez całkiem całkiem.... Jedz na wariata jak ja... tez jechałem do łodzi 400
                            km i warto było

                            Komentarz


                              dźwignia hamulca pieje do góry
                              ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                              FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                                dźwignia hamulca pieje do góry
                                obsesja???

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X